Fc0426b4196007926e664721dba0eeb99f9e438b_small

Čmuchová Klára


máte se naco těšit=)

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví žena
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 23 6 14 12 26.09%
2011/2012 40 13 25 9 32.50%
2010/2011 5 0 5 5 0.00%
Celkem: 68 19 44 26 27.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Beneš Tomáš Sc:3
Únor Kubínek David 3:Sc
Únor Vašíček Petr 3:Sc
Leden Hrudová Iva Sc:Sc
Leden Riger Břetislav Sc:3
Leden Krejčová Hana Sc:Sc
Leden Peroutík Jiří Sc:3 1
Prosinec Adámek David Sc:3
Prosinec Balus Pavel Sc:3
Prosinec Mechelová Gabriela Sc:3
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Listopad Hamříková Jarmila 1:3
Listopad Konečný Jan Sc:Sc
Listopad Zobal Martin 3:Sc 1
Listopad Bělíčková Petra Sc:3
Říjen Kocmanová Natálie 3:Sc
Říjen Balus Pavel 0:3
Říjen Langer Michaela Sc:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Bělíčková Petra 0:3 1
Září Hamříková Jarmila 0:3
Září Adámek David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Macháček Pavel Sc:Sc
Červen Soukupová Tereza Sc:3
Červen Nepustil Jiří Sc:Sc
Červen Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Květen Holubec Jaromír 0:3 1
Květen Rechtoris David 0:3 1
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Forgačová Aneta 3:Sc
Duben Lukšová Pavla Sc:3
Duben Migdalová Markéta Sc:3
Duben Šimek Martin Sc:3
Duben Bělíčková Petra Sc:3
Duben Langer Michaela Sc:3
Březen Ošťádal Pavel 1:3 1
Březen Sikora Jiří Sc:3
Březen Beneš Tomáš 2:3 1
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Langrová Pavlína 3:2
Únor Plaček Václav 0:3
Únor Hasmanda Robert 3:1
Únor Kašparová Linda 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 1:3 1
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 1:3
Leden Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Adámek David 0:3
Leden Střondala Tomáš 0:3 1
Prosinec Spáčil David 2:3 1
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Langer Michaela 3:1
Prosinec Janošíková Zuzana 3:Sc 1
Listopad Plaček Václav 1:3 1
Listopad Lukšová Pavla 1:3 2
Listopad Hasmanda Robert 3:2
Listopad Šimek Martin 3:1
Listopad Langer Michaela 1:3
Říjen Mikuláštík Jaromír 3:0
Říjen Hrudová Iva 2:3
Říjen Langrová Pavlína 1:3
Říjen Forgačová Aneta 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jaššo Petr Sc:3
Červen Vašíček Petr Sc:3
Červen Pešl Vítek Sc:3 1
Červen Veselský Petr Sc:3
Červen Plaček Václav Sc:3