Avatars_small

Hrudová Iva

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví žena
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 34 7 22 11 20.59%
2012/2013 31 4 23 11 12.90%
2011/2012 40 13 25 5 32.50%
Celkem: 105 24 70 27 22.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Harastej Luboš 3:Sc
Květen Jaššo Petr 0:3
Květen Krejčová Hana Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Šesták Lukáš 3:Sc
Duben Lukšová Pavla 2:3
Duben Andiel Josef 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Březen Harastej Luboš 0:3
Březen Linzer Kamila 3:2
Březen Bělíčková Petra 3:2
Únor Ludvík Pavel Sc:3
Únor Lukšová Pavla 0:3
Únor Andiel Josef 1:3 2
Únor Holubec Jaromír Sc:Sc
Leden Martaková Ivana 3:0
Leden Harastej Luboš 3:Sc
Leden Grygar Jiri 0:3
Leden Gabzdyl Zbigniew Sc:Sc
Prosinec Lukšová Pavla Sc:Sc
Prosinec Balus Pavel Sc:Sc
Prosinec Ludvík Pavel 2:3
Prosinec Malý Milan Sc:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Listopad Sochor Tomáš 0:3
Listopad Juránek Filip 0:3
Říjen Grygar Jiri 1:3
Říjen Gaura Jiří 0:3
Říjen Krejcha Martin 2:3 1
Říjen Andiel Josef 3:0
Září Peroutík Jiří Sc:3 1
Září Wolf Sebastian 0:3
Září Hamříková Jarmila 0:3
Září Langrová Pavlína 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Grygar Jiri 0:3
Červen Hasmanda Robert Sc:Sc
Květen Langrová Pavlína Sc:3 1
Květen Vašíček Petr Sc:3
Květen Lasoň Jaroslav Sc:3
Duben Raška Petr 1:3
Duben Jaššo Petr Sc:3
Duben Jančar Tomáš Sc:3
Duben Riger Břetislav 0:3 1
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Březen Beneš Tomáš 3:Sc
Březen Tomášková Markéta Sc:3
Březen Slunský Petr Sc:Sc
Únor Hájek Jiří 0:3
Únor Hasmanda Robert 3:Sc
Únor Jančar Tomáš 0:3
Únor Štelar Petr 0:3
Leden Peroutík Jiří 1:3
Leden Čmuchová Klára Sc:Sc
Leden Krejčová Hana 0:3
Leden Riger Břetislav 0:3 1
Prosinec Anasiewicz Sylwia Sc:Sc
Prosinec Beneš Tomáš 0:3
Prosinec Jančar Tomáš 0:3
Prosinec Tomášková Markéta 0:3
Listopad Beneš Tomáš 1:3
Listopad Hasmanda Robert 2:3 1
Listopad Gorecki Pavel 0:3
Listopad Anasiewicz Sylwia 3:1 1
Listopad Jančar Tomáš 2:3