Avatars_small

Lukšová Pavla

Skupina Z Junior 4A
Pohlaví žena
Věk 35 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 43 15 28 13 34.88%
2013/2014 35 13 21 8 37.14%
Celkem: 78 28 49 21 35.90%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:3
Červenec / Srpen Wollmann Petr Sc:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín Sc:3
Červen Taraba Róbert Sc:3
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Krejčová Hana Sc:3
Červen Vašíček Petr Sc:3
Květen Balus Pavel Sc:3
Květen Andiel Josef Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Květen Lyko Pavel Sc:3
Duben Wollmann Petr 3:Sc
Duben Binek Zdenek Sc:3
Duben Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Vašíček Petr 3:0
Březen Uhlíř Adam 1:3
Březen Peroutík Jiří 2:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Březen Jeřábek Libor 1:3
Únor Gorecki Petr 3:2
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Linzer Kamila 3:1
Únor Bělíčková Petra 3:0
Leden Bystřičan Petr 3:0
Leden Langrová Pavlína 3:0
Leden Střondala Tomáš 1:3
Leden Kratochvíl Michal 0:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 2:3
Prosinec Hyndrich Martin 0:3
Prosinec Binek Zdenek Sc:3
Prosinec Krišica Petr 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Wollmann Petr 3:Sc
Listopad Hamříková Jarmila 0:3
Říjen Peroutík Jiří 1:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Linzer Kamila 3:0
Říjen Jeřábek Libor 1:3
Září Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Jančar Tomáš 0:3
Září Langrová Pavlína 3:1
Září Binek Zdenek 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Binek Zdenek Sc:3
Červen Raška Štěpán Sc:3
Červen Linzer Kamila Sc:3
Květen Mrowiec Jakub Sc:3
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Květen Papřok Ondřej Sc:3
Květen Gorecki Pavel Sc:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:2 1
Duben Hrudová Iva 3:2
Duben Šesták Lukáš 3:Sc
Duben Andiel Josef 0:3
Březen Balus Pavel Sc:3
Březen Apl Roman 0:3
Březen Jančar Tomáš 0:3
Březen Weber Michal 3:Sc
Únor Andiel Josef 3:1
Únor Hrudová Iva 3:0
Únor Ludvík Pavel 3:1 2
Únor Holubec Jaromír 0:3
Leden Hamříková Jarmila 3:0
Leden Adámek David 3:Sc
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Krejčová Hana 0:3
Prosinec Hrudová Iva Sc:Sc
Prosinec Ludvík Pavel 1:3
Prosinec Malý Milan 1:3
Prosinec Balus Pavel 0:3
Listopad Jančar Tomáš 0:3
Listopad Peterková Andrea 3:0
Listopad Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Listopad Jüttnerová Sandra 1:3
Říjen Pleyer Lukáš 0:3
Říjen Štefaník Martin 1:3
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Krejčová Hana 3:2 1