Avatars_small

Uhlíř Adam

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 44 21 23 5 47.73%
2014/2015 32 23 8 1 71.88%
Celkem: 76 44 31 6 57.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zrasták Robert Sc:3
Červenec / Srpen Šír Robin Sc:3
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec / Srpen Krišica Petr Sc:3
Červen Hvolka Tomáš 0:3
Červen Štefánek Antonín Sc:3 1
Červen Kutěj Honza 2:3
Červen Nesrsta Petr 2:3
Květen Brynda Pavel 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 3:0
Květen Šír Robin 3:2
Květen Kosa Adam 3:Sc
Duben Mach Vladimír 2:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:1
Duben Kutěj Honza 3:2 2
Duben Kašpar Luděk 3:1
Březen Mohyla Emil 1:3
Březen Šubert Roman Sc:3
Březen Krišica Petr 1:3
Březen Riger Břetislav 2:3
Únor Andiel Josef 3:1
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Vrága Lukáš 2:3
Leden Krupník Lukáš 1:3
Leden Apl Roman 2:3
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Nový Jan 3:0
Prosinec Lasoň Jaroslav 3:0
Prosinec Mach Vladimír 3:2
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Listopad Kutěj Honza 1:3 1
Listopad Jüttnerová Sandra 2:3
Listopad Bystřičan Jiří 1:3
Listopad Vrága Lukáš 3:0
Říjen Šubert Roman 1:3
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Září Holubec Jaromír 3:2
Září Balus Pavel 3:Sc
Září Lasoň Jaroslav 3:2
Září Kutěj Honza 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zrasták Robert 0:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 2:3
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 3:1
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Švidrnoch Marek 2:3
Červen Krišica Petr 3:0
Červen Andiel Josef 3:2
Červen Janoško Zdeněk 3:Sc
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Švidrnoch Marek 3:1
Květen Zrasták Robert 1:3
Duben Dehner Marcel 2:3
Duben Apl Roman 0:3
Duben Vrága Lukáš 3:2
Duben Lyko Pavel 3:Sc 1
Březen Lukšová Pavla 3:1
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Březen Jeřábek Libor 3:1
Březen Peroutík Jiří 3:1
Únor Krupník Lukáš 0:3
Únor Jančar Tomáš 2:3
Únor Gorecki Pavel 3:0
Únor Šubert Roman 3:2
Leden Binek Zdenek Sc:Sc
Leden Rechtoris David 3:1 2
Leden Grochal Petr 3:1
Leden Malý Milan 3:0
Prosinec Šusta Jakub 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:Sc
Prosinec Formánek Petr 3:Sc
Prosinec Hýža David 3:0 2