7a795db9a7577f6241d66e3a79ddcd541c1ad9db_small

Binek Zdenek

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 44 19 25 10 43.18%
2014/2015 43 25 15 5 58.14%
Letní squashování 2014 4 0 4 1 0.00%
Letní squashování 2013 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 36 17 19 0 47.22%
2012/2013 11 6 5 0 54.55%
Celkem: 146 72 71 16 49.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartoň Daniel Sc:3
Červenec / Srpen Tesař Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Bělíčková Petra Sc:3
Červen Škapa Jiří Sc:3
Červen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Červen Mohelník Vojtěch Sc:3
Červen Linzer Kamila Sc:3
Květen Záruba Patrik 0:3
Květen Macíček Michal Sc:3
Květen Linzer Kamila 3:0
Květen Turčinková Kateřina 3:Sc
Duben Krupník Lukáš 1:3
Duben Juránek Filip 0:3
Duben Broda Kamil 0:3
Duben Apl Roman 3:Sc
Březen Lasoň Jaroslav 1:3
Březen Sikora Jiří 3:0
Březen Čada Josef 3:Sc
Březen Vrága Lukáš 0:3
Únor Czopik Jan 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 3:2
Únor Žák Igor 3:0
Únor Lampa Tomáš 3:1
Leden Zrasták Robert 1:3
Leden Kašpar Luděk 3:2
Leden Sikora Jiří 2:3
Leden Kovaříková Jana Sc:3
Prosinec Krejcha Martin 3:2
Prosinec Holubec Jaromír 1:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Prosinec Malý Milan 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Andiel Josef 0:3
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Ludvík Pavel 0:3
Říjen Jeřábek Libor 0:3
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Holešová Kateřina 3:0
Říjen Linzer Kamila 3:1
Září Čada Josef 3:Sc
Září Malý Milan Sc:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Hýža David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 3:2
Červenec / Srpen Žváček Jiří 0:3
Červenec / Srpen Krejcha Martin 3:1
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červen Czopik Jan 3:2
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Červen Malý Milan 3:1
Červen Wollmann Petr 3:1
Květen Peroutík Jiří 3:Sc 1
Květen Vrága Lukáš 0:3
Květen Špalt Libor 1:3
Květen Šrámek Fredy 0:3
Duben Lukšová Pavla 3:Sc
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Wollmann Petr 3:1
Březen Lasoň Jaroslav 1:3
Březen Šubert Roman 1:3
Březen Gorecki Petr 3:0
Březen Sikora Jiří 1:3
Únor Bystřičan Petr 3:0
Únor Štefánek Antonín 3:1 2
Únor Krejčová Hana 3:0
Únor Uhřík Libor 3:2
Leden Uhlíř Adam Sc:Sc
Leden Grochal Petr Sc:Sc
Leden Malý Milan 2:3
Leden Rechtoris David 1:3
Prosinec Hyndrich Martin Sc:Sc
Prosinec Krišica Petr 3:Sc
Prosinec Lukšová Pavla 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Gorecki Petr 3:1
Listopad Jaššo Petr 3:Sc
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Říjen Wollmann Petr 3:1
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Šrámek Fredy Sc:3
Září Langrová Pavlína 3:1
Září Jančar Tomáš 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 0:3
Září Lukšová Pavla 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec Urban Viktor 0:3
Červenec Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec Ludvík Pavel 1:3
Červenec Peroutík Jiří 1:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Bystroň Jan 0:3
Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Srpen Beneš Vojtěch 3:Sc
Srpen Holubec Jaromír 0:3
Červenec Beneš Vojtěch 1:3
Červenec Grygar Jiri 3:Sc
Červenec Špánik Adam 3:0
Červenec Čada Josef 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Linzer Kamila 3:1
Červen Raška Štěpán 3:1
Květen Malý Milan 3:0
Květen Frnka Viktor 0:3
Květen Beneš Vojtěch 2:3
Květen Apl Roman 0:3
Duben Harastej Luboš 3:1
Duben Malý Milan 3:2
Duben Žváček Jiří 0:3 1
Březen Krejcha Martin 1:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Frnka Viktor 1:3
Únor Mrowiec Jakub 0:3
Únor Weber Michal 1:3
Únor Sochor Tomáš 3:0
Únor Kantor Martin 1:3
Leden Raška Štěpán 3:0
Leden Kružík Jakub 3:Sc
Leden Šesták Lukáš 3:Sc
Leden Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Šrámek Fredy 1:3
Prosinec Rechtoris David 3:2
Prosinec Gorecki Pavel 0:3
Prosinec Kašpar Luděk 0:3
Listopad Peroutík Jiří 3:1
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Grygar Jiri 3:2 2
Listopad Weber Michal 1:3
Říjen Raška Petr 0:3
Říjen Balus Pavel 0:3
Říjen Juránek Filip 0:3
Říjen Mrowiec Jakub 2:3
Září Riger Stanislav 0:3
Září Raška Štěpán 3:1
Září Jančar Tomáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štelar Petr 1:3
Červen Sikora Jiří 1:3
Červen Langer Michaela 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:1
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:2 1
Květen Nesladek Petr 0:3
Květen Grygar Jiri 3:0
Květen Kašprišin David 1:3
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Duben Čada Josef 2:3
Duben Adámek David 3:Sc