Avatars_small

Čada Josef

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 25 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 11 6 4 1 54.55%
2016/2017 8 2 6 5 25.00%
2015/2016 45 19 25 15 42.22%
2014/2015 43 21 21 6 48.84%
Letní squashování 2013 8 1 7 3 12.50%
2013/2014 3 1 1 2 33.33%
2012/2013 10 4 5 1 40.00%
Celkem: 128 54 69 33 42.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Malečíková Jaroslava
Prosinec Martinková Terezie 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav
Prosinec Spáčil David 0:3
Listopad Krejčí Roman 3:1
Listopad Peterková Ivana 3:0
Listopad Brožek Václav 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Bělíčková Petra Sc:Sc
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 2:3
Říjen Pavlusová Kateřina 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bělíčková Petra 3:1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Lampa Tomáš Sc:3
Září Langrová Pavlína Sc:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Ciganek Pavel 1:3
Září Broda Kamil Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Střondala Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Jeřábek Libor Sc:3
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:3
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav Sc:3 1
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Rechtoris David 1:3
Červen Turčinková Kateřina 3:Sc
Červen Jeřábek Libor Sc:Sc
Květen Žák Igor 3:0
Květen Malý Milan 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Květen Mareš Ondřej 3:0
Duben Vašíček Petr Sc:3
Duben Linzer Kamila Sc:3
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Lampa Tomáš 3:2
Březen Sikora Jiří 0:3
Březen Vrága Lukáš 0:3
Březen Binek Zdenek Sc:3
Březen Lasoň Jaroslav 1:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:1
Únor Janošíková Zuzana 3:Sc
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Fiala Lukáš 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Vrága Lukáš 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 0:3
Leden Štefánek Antonín Sc:3 1
Prosinec Vašíček Petr 3:Sc
Prosinec Gorecki Pavel 3:Sc
Prosinec Janošíková Zuzana 3:Sc
Prosinec Czopik Jan 3:2
Listopad Netolička Jan 3:Sc
Listopad Čechák Vojtěch 3:1
Listopad Weber Michal 3:Sc
Listopad Žák Igor 3:0
Říjen Weber Michal 3:Sc
Říjen Fusík Maik 0:3
Říjen Brodová Barbora Sc:3
Říjen Weiss Marek 1:3
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc
Září Hýža David Sc:3
Září Binek Zdenek Sc:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Malý Milan Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červenec / Srpen Žváček Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Binek Zdenek Sc:3
Červen Ludvík Pavel 1:3
Červen Špalt Libor 1:3
Červen Hýža David 3:1 1
Červen Štefánek Antonín 3:0
Květen Machová Tereza 3:0
Květen Kratochvíl Michal 3:Sc
Květen Krejčová Hana 3:2
Květen Uhřík Libor 2:3
Duben Šubert Roman 0:3
Duben Peroutík Jiří 3:2
Duben Hýža David 0:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Březen Malečíková Jaroslava 1:3
Březen Bělíčková Veronika 3:0
Březen Krejčová Hana 3:1
Únor Sikora Jiří 0:3
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Únor Krejcha Martin Sc:3
Únor Taraba Róbert 3:Sc
Leden Peroutík Jiří 2:3
Leden Wollmann Petr 3:0
Leden Jeřábek Libor 2:3
Leden Bělíčková Petra 3:0
Prosinec Rechtoris David 3:2
Prosinec Bystroň Jan 2:3
Prosinec Jančar Tomáš 1:3
Prosinec Štefaník Martin 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 0:3
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Šubert Roman 3:2
Říjen Gorecki Petr 3:0
Říjen Hudec Lukáš 3:0
Říjen Raška Štěpán 3:0
Říjen Krejcha Martin 3:2
Září Hálek David Sc:Sc
Září Bělíčková Petra 3:1
Září Gamrot Daniel 0:3
Září Vašíček Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Gaura Jiří Sc:3
Srpen Juránek Filip 0:3
Srpen Peterková Andrea Sc:3
Srpen Židek Václav Sc:3 1
Červenec Špánik Adam 1:3
Červenec Grygar Jiri 3:Sc
Červenec Beneš Vojtěch 1:3
Červenec Binek Zdenek 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Milota Radek 3:Sc
Září Richtár Dušan Sc:3
Září Peterková Andrea Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:1
Červen Milota Radek 0:3
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Hasmanda Robert Sc:Sc
Květen Balus Pavel 0:3
Květen Peroutík Jiří 1:3
Duben Adámek David 0:3 2
Duben Binek Zdenek 3:2
Duben Vašíček Petr 3:Sc