E85f22773c9cafda39d8874d2a3237f122438066_small

Fiala Lukáš

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 26 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 50 18 27 24 36.00%
2016/2017 34 10 20 15 29.41%
2015/2016 43 16 22 8 37.21%
2014/2015 4 2 2 1 50.00%
Celkem: 131 46 71 48 35.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mikesková Adéla Sc:3
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Demian Matúš 1:3
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Tesař Petr Sc:Sc
Červen Broda Kamil 3:Sc
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Červen Martinková Terezie 0:3
Červen Řeháček Petr 3:0
Květen Ryšavý Filip 3:Sc 1
Květen Pernica David 0:3
Květen Dolkoš Dominik 3:Sc
Květen Bělíčková Petra Sc:3
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Duben Žák Igor 0:3
Duben Mikesková Adéla 3:Sc
Duben Jaššo Petr 3:Sc
Duben Dolkoš Dominik Sc:3
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Vašíček Petr Sc:Sc
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Tesař Petr Sc:3
Březen Řeháček Petr 3:0
Únor Žurková Lenka Sc:3
Únor Vašíček Petr Sc:3
Únor Nový Jan 3:Sc
Únor Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Leden Jaššo Petr Sc:3
Leden Tesař Petr Sc:3
Leden Vaněček Tomáš Sc:3
Prosinec Kvasnička Václav Sc:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:3
Prosinec Žurková Lenka Sc:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Lampa Tomáš Sc:3
Listopad Langrová Pavlína Sc:3
Listopad Rechtoris David Sc:3
Listopad Holubec Jaromír Sc:3
Listopad Malečíková Jaroslava Sc:3
Listopad Koprajda Michal Sc:3
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Žurková Lenka 3:0
Září Koprajda Michal 3:0
Září Žurková Lenka 3:Sc
Září Mikesková Adéla 3:1
Září Malý Milan 3:2
Září Massignan Larry 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ryšavý Filip 1:3
Červenec/Srpen Pavlusová Kateřina 0:3
Červenec/Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec/Srpen Weiss Marek 0:3
Červen Tesař Petr Sc:3
Červen Vacková Klára Sc:Sc
Červen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červen Vašíček Petr 3:0
Červen Jeřábek Libor Sc:3
Květen Mach Vladimír Sc:3
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Malý Milan Sc:Sc
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Bělíčková Petra 3:0
Duben Weiss Marek 1:3
Duben Žák Igor 0:3
Duben Rechtoris David 1:3
Březen Jeřábek Libor 3:0
Březen Ryšavý Filip 1:3
Březen Peterková Andrea 3:1
Únor Milota Radek 3:0
Únor Sikora Jiří 0:3
Únor Kosová Karolína 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Farník Michal Sc:3
Listopad Lampa Tomáš Sc:3
Listopad Krejcha Martin Sc:3
Říjen Žák Igor Sc:3
Říjen Turčinková Kateřina Sc:Sc
Říjen Broda Kamil 0:3
Září Vašíček Petr 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Září Malý Milan 3:0
Září Farník Michal Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc
Červenec / Srpen Bourek Luboš Sc:Sc
Červenec / Srpen Škapa Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Kovaříková Jana 3:Sc
Červen Brodová Barbora Sc:Sc
Červen Střondala Tomáš 3:0
Červen Krejcha Martin 3:0
Červen Macíček Michal 0:3
Květen Holubec Jaromír 1:3
Květen Farník Michal 0:3
Květen Rechtoris David 2:3
Květen Jeřábek Libor 1:3
Duben Malý Milan 3:Sc
Duben Jeřábek Libor Sc:3
Duben Kovaříková Jana Sc:3
Duben Brodová Barbora 0:3
Březen Hulík Radim 1:3
Březen Střondala Tomáš 2:3
Březen Záruba Patrik 0:3
Březen Farník Michal 3:Sc
Únor Malečíková Jaroslava 1:3
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Janošíková Zuzana Sc:Sc
Únor Čada Josef 0:3
Leden Holubec Jaromír 0:3
Leden Brodová Barbora 3:Sc 1
Leden Broda Kamil 1:3
Leden Czopik Jan 1:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Weber Michal 3:Sc
Prosinec Fusík Maik 3:Sc
Listopad Malý Milan Sc:Sc
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Weiss Marek 1:3
Listopad Czopik Jan 2:3
Říjen Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Janošíková Zuzana 3:Sc
Říjen Střondala Tomáš Sc:3
Říjen Czopik Jan 0:3
Září Fusík Maik 3:Sc
Září Tesař Petr 3:0
Září Grochol Jakub 3:Sc
Září Wolf Sebastian 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Raška Štěpán 3:Sc
Červenec / Srpen Hamříková Jarmila 3:Sc
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 1:3
Červenec / Srpen Holešová Kateřina Sc:3