Avatars_small

Raška Štěpán

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 43 14 28 9 32.56%
Letní squashování 2014 7 1 6 1 14.29%
2013/2014 36 14 22 2 38.89%
Celkem: 86 29 56 12 33.72%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holešová Kateřina Sc:3
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 0:3
Červenec / Srpen Hamříková Jarmila 3:Sc
Červen Kratochvíl Michal Sc:3
Červen Bělíčková Petra 1:3
Červen Gorecki Pavel Sc:3
Červen Jüttnerová Sandra Sc:3
Květen Gorecki Petr Sc:3
Květen Hýža David Sc:3
Květen Hamříková Jarmila 3:Sc
Květen Juránek Filip 3:Sc
Duben Bělíčková Veronika 3:0
Duben Langrová Pavlína 2:3
Duben Hudec Lukáš 1:3
Duben Malý Milan 1:3
Březen Bystřičan Petr 3:0
Březen Hýža David 0:3
Březen Střondala Tomáš 1:3
Únor Wollmann Petr 3:Sc
Únor Grochal Petr 0:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 0:3
Únor Langrová Pavlína 3:0
Leden Gorecki Pavel Sc:3
Leden Holubec Jaromír Sc:Sc
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Hyndrich Martin 3:Sc
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Bělíčková Petra 3:0
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Linzer Kamila 3:2
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Jeřábek Libor 0:3
Listopad Gorecki Pavel 1:3
Listopad Bystroň Jan 0:3
Říjen Hudec Lukáš 2:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Čada Josef 0:3
Říjen Gorecki Petr 3:1
Září Jüttnerová Sandra 1:3
Září Krejčová Hana 1:3
Září Hamříková Jarmila 2:3
Září Rechtoris David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Stuchlík Ondřej 3:Sc
Srpen Sikora Jiří Sc:3
Srpen Oborny Tomas 0:3
Červenec Andiel Josef 2:3
Červenec Hýža David 0:3
Červenec Frnka Viktor 0:3
Červenec Šubert Roman 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Linzer Kamila 3:1
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Binek Zdenek 1:3
Květen Štefánek Antonín 0:3
Květen Krejcha Martin 0:3
Květen Pětroš Vojtěch 3:Sc
Květen Sochor Tomáš 0:3
Duben Jaššo Petr 3:Sc
Duben Langrová Pavlína 3:1
Duben Bělíčková Petra 3:2
Březen Martaková Ivana 1:3
Březen Hýža David 0:3
Březen Andiel Josef 0:3
Únor Grygar Jiri 0:3
Únor Langrová Pavlína 2:3
Únor Malý Milan Sc:3
Únor Papřok Ondřej 0:3
Leden Binek Zdenek 0:3
Leden Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Kružík Jakub 3:Sc
Leden Šesták Lukáš 3:Sc
Prosinec Harastej Luboš 3:Sc
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Kantor Martin 0:3
Prosinec Štefaník Martin 0:3
Listopad Vrága Lukáš 0:3
Listopad Adámek David 3:Sc
Listopad Sikora Jiří 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav Sc:3
Říjen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Říjen Kružík Jakub 3:2
Říjen Ludvík Pavel 0:3
Říjen Hill Martin 3:Sc
Září Jančar Tomáš 0:3
Září Binek Zdenek 1:3
Září Riger Stanislav 0:3