Avatars_small

Lampa Tomáš

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 15 9 6 4 60.00%
2017/2018 47 26 20 13 55.32%
2016/2017 45 22 23 7 48.89%
2015/2016 36 15 20 13 41.67%
2014/2015 4 4 0 0 100.00%
Celkem: 147 76 69 37 51.70%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Demian Matúš
Prosinec Weiss Marek
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Štěpnička Jan 1:3
Listopad Spáčil David 3:0
Listopad Štěpnička Jan 3:2
Listopad Krejcha Martin 3:0
Listopad Mikesková Adéla 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Čada Josef 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Září Bajgar Václav Sc:3
Září Jeřábek Libor Sc:3
Září Malečíková Jaroslava Sc:3
Září Fabián Dalibor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:2
Červenec / Srpen Martinková Terezie 3:0
Červenec / Srpen Balus Pavel 1:3
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červen Jeřábek Libor 3:0
Červen Vlček Lukáš 3:0
Červen Demian Matúš 3:1
Červen Langrová Pavlína 3:0
Květen Tesař Petr 3:0
Květen Jeřábek Libor 3:1
Květen Jaššo Petr 3:Sc
Květen Mikesková Adéla 3:0
Duben Ryšavý Filip Sc:3
Duben Broda Kamil Sc:3
Duben Pácl Petr Sc:3
Duben Holubec Jaromír Sc:3
Březen Andiel Josef Sc:3
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Březen Pelech Michal Sc:3
Březen Kašpar Luděk Sc:3
Únor Sikora Jiří Sc:3
Únor Lerch Ivan 3:Sc
Únor Ryšavý Filip 3:0
Únor Bradáč Martin 1:3
Leden Malý Milan 3:0
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Bradáč Martin 2:3
Leden Jeřábek Libor 3:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Žurková Lenka 3:1
Prosinec Kvasnička Václav 0:3
Prosinec Krejcha Martin 3:2
Prosinec Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Mrňka Michal Sc:3
Listopad Sikora Jiří Sc:3
Listopad Rucký Daniel 1:3
Listopad Bradáč Martin Sc:3
Listopad Krejcha Martin 3:1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Žurková Lenka 3:0
Říjen Fiala Lukáš 3:0
Říjen Apl Roman 3:Sc
Září Hlisnikovský Petr 0:3
Září Nový Jan 0:3
Září Malečíková Jaroslava 3:1
Září Jeřábek Libor 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Jeřábek Libor 3:Sc
Červenec/Srpen Žurková Lenka 3:0
Červenec/Srpen Bělíčková Petra 3:0
Červenec/Srpen Žák Igor 3:1
Červen Broda Kamil 2:3
Červen Hýža David 2:3 1
Červen Sikora Jiří 2:3
Červen Větrovský Lukáš 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:0
Květen Bradáč Martin 3:1
Květen Tesař Petr 3:0
Duben Mach Vladimír Sc:3
Duben Balus Pavel Sc:3
Duben Ryšavý Filip Sc:3
Duben Zrasták Robert Sc:3
Duben Nový Jan 2:3
Březen Kašpar Luděk 2:3 2
Březen Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Andiel Josef 2:3
Březen Štefánek Antonín 1:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:1 2
Únor Malečíková Jaroslava 3:0
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Leden Štefánek Antonín 0:3
Leden Kašpar Luděk 2:3 2
Leden Pavlusová Kateřina 1:3
Leden Bajgar Václav 3:Sc 1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:0
Prosinec Jeřábek Libor 3:2
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Škapa Jiří 3:1
Listopad Farník Michal 0:3
Listopad Krejcha Martin 3:1
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Mohelník Vojtěch 0:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Čada Josef 3:Sc
Září Weiss Marek Sc:3
Září Brodová Barbora Sc:3
Září Hulík Radim 0:3
Září Záruba Patrik Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Terzl Václav Sc:Sc
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 2:3
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Grochal Petr 2:3 1
Červen Slavíček Jakub Sc:3
Červen Mach Vladimír 3:Sc
Červen Lasoň Jaroslav 3:2
Červen Weiss Marek 2:3
Červen Nový Jan 3:Sc
Květen Broda Kamil 3:1
Květen Krišica Petr 0:3
Květen Terzl Václav 0:3
Květen Lasoň Jaroslav 3:2
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Malečíková Jaroslava 3:1
Duben Linzer Kamila 3:0 1
Duben Čada Josef 2:3
Březen Vašíček Petr Sc:3
Březen Kovaříková Jana Sc:3
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Juránek Filip Sc:3
Únor Czopik Jan 3:Sc
Únor Žák Igor 3:0
Únor Langrová Pavlína 3:0
Únor Binek Zdenek 1:3
Leden Netolička Jan 3:Sc 1
Leden Záruba Patrik 2:3
Leden Fusík Maik 3:Sc 1
Říjen Mach Vladimír Sc:3 1
Říjen Lyko Pavel Sc:3 1
Říjen Malý Milan Sc:3 1
Říjen Krejcha Martin Sc:3 1
Září Holešová Kateřina 3:0
Září Czopik Jan Sc:3
Září Nový Jan Sc:3
Září Pelech Michal Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hamříková Jarmila 3:Sc
Červenec / Srpen Holešová Kateřina 3:0
Červenec / Srpen Raška Štěpán 3:0
Červenec / Srpen Fiala Lukáš 3:1