A7a1c48601bd17b1c8c3959f72c640dd9dd642e6_small

Broda Kamil

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 15 29 17 33.33%
2016/2017 44 19 25 7 43.18%
2015/2016 32 13 14 11 40.63%
2012/2013 46 19 27 2 41.30%
2011/2012 39 16 23 4 41.03%
2010/2011 24 17 7 0 70.83%
Celkem: 230 99 125 41 43.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Červenec / Srpen Štěpnička Jan Sc:3
Červenec / Srpen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červenec / Srpen Žurková Lenka Sc:3
Červenec / Srpen Vlček Lukáš Sc:3
Červen Fiala Lukáš Sc:3
Červen Řeháček Petr Sc:3
Červen Ryšavý Filip Sc:3
Červen Martinková Terezie Sc:3
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Pelech Michal Sc:3
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Čechák Vojtěch Sc:3
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Pácl Petr Sc:Sc
Duben Ryšavý Filip 3:0
Březen Apl Roman 3:Sc
Březen Žák Igor 3:0
Březen Zrasták Robert 2:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 3:0
Únor Čechák Vojtěch 3:1
Únor Holubec Jaromír 1:3
Únor Weiss Marek 0:3
Leden Pácl Petr 3:0
Leden Šlachta Michal Sc:3
Leden Krejcha Martin Sc:3
Leden Kvasnička Václav Sc:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Šlachta Michal 3:0
Prosinec Rucký Daniel 0:3
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Listopad Mohyla Emil 1:3
Listopad Dominec Miroslav 0:3
Listopad Andiel Josef 3:Sc
Listopad Taraba Róbert 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 3:Sc
Říjen Riger Břetislav Sc:3
Říjen Kutěj Honza 2:3 2
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Září Zrasták Robert 2:3
Září Holubec Jaromír 0:3
Září Balus Pavel 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Malý Milan Sc:3
Červenec/Srpen Milota Radek 3:Sc
Červenec/Srpen Tesař Petr Sc:3
Červenec/Srpen Pácl Petr Sc:3
Červen Lampa Tomáš 3:2
Červen Větrovský Lukáš 2:3
Červen Hýža David 1:3 1
Červen Sikora Jiří 1:3
Květen Štefánek Antonín Sc:3 2
Květen Krišica Petr Sc:3
Květen Zrasták Robert Sc:3 1
Květen Mohelník Vojtěch 2:3
Duben Sikora Jiří 2:3
Duben Jüttnerová Sandra 3:1
Duben Andiel Josef Sc:3
Duben Holubec Jaromír 3:1
Březen Grochal Petr 2:3
Březen Bajgar Václav 0:3
Březen Zrasták Robert 2:3
Březen Balus Pavel 0:3
Únor Krupník Lukáš 3:Sc
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Zrasták Robert 1:3
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Únor Hulík Radim 3:2
Leden Stypa Kamil 0:3 1
Leden Balus Pavel 3:2
Leden Netolička Jan 3:Sc
Leden Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 2:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 1:3
Prosinec Mach Vladimír 1:3
Prosinec Andiel Josef 2:3
Listopad Holubec Jaromír 3:2
Listopad Hýža David 3:1
Listopad Mohelník Vojtěch 3:0
Listopad Balus Pavel 3:2
Říjen Turčinková Kateřina 3:Sc
Říjen Žák Igor 3:0
Říjen Fiala Lukáš 3:0
Září Ciganek Pavel 1:3
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Čada Josef 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červenec / Srpen Brozek Tomas Sc:Sc
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Červenec / Srpen Langrová Pavlína Sc:Sc
Červen Kovaříková Jana 3:Sc
Červen Záruba Patrik 0:3
Červen Vrága Lukáš 2:3
Červen Farník Michal 0:3
Květen Lampa Tomáš 1:3
Květen Terzl Václav Sc:Sc
Květen Lasoň Jaroslav 3:1
Květen Krišica Petr 1:3
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Krupník Lukáš 1:3
Duben Binek Zdenek 3:0
Duben Juránek Filip 1:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Weiss Marek Sc:3
Březen Malý Milan 3:2
Březen Czopik Jan 3:Sc
Únor Hanusek Jaroslav Sc:3
Únor Lasoň Jaroslav Sc:3
Únor Balus Pavel Sc:3
Únor Farník Michal Sc:3
Únor Hýža David Sc:3
Leden Czopik Jan 3:Sc 1
Leden Holubec Jaromír 3:0
Leden Fiala Lukáš 3:1
Leden Brodová Barbora 3:0
Prosinec Bajgar Václav 0:3
Prosinec Mikesková Adéla 3:Sc
Prosinec Netolička Jan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Škrobánek Jakub Sc:3
Červen Hruzík Radim 1:3
Červen Hamřík Milan 2:3
Červen Čechák Martin 3:1
Červen Karpeta Petr 1:3
Květen Trojka Aleš 3:Sc
Květen Švidrnoch Marek 0:3
Květen Zrasták Robert 3:1
Květen Přeček Martin 0:3
Květen Křetinský David 3:Sc
Duben Matějašek David 3:0
Duben Kašpar Luděk 0:3
Duben Prokop David 3:1
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Krišica Petr 1:3
Březen Gorecki Pavel 3:Sc
Březen Badalová Veronika 1:3 1
Březen Křetinský David 1:3
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Medek Petr 1:3
Únor Matějašek David 0:3 1
Únor Žváček Jiří 3:1
Únor Bartusek Jirka 0:3 2
Únor Prokop David Sc:3 1
Únor Šimeček Petr 3:2
Leden Hanusek Jaroslav 2:3
Leden Lenart Jan 3:Sc 1
Leden Apl Roman 3:2
Leden Lasoň Jaroslav 3:2 1
Prosinec Badalová Veronika 0:3
Prosinec Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Zrasták Robert 0:3
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Hošek Pavel 0:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Hlisnikovský Petr 0:3
Listopad Křetinský David 1:3
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Říjen Žváček Jiří 3:2
Říjen Mořkovský Vojtěch 3:2
Říjen Bartosz Tomáš 0:3
Říjen Medek Petr 3:2
Září Hájek Jiří 3:Sc 1
Září Slunský Petr 2:3
Září Badalová Veronika 3:2
Září Apl Roman 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Větrovský Lukáš Sc:3
Červen Mořkovský Vojtěch 2:3
Červen Papřok Ondřej Sc:3
Červen Kupka Jaroslav 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 1:3
Květen Folwarczny Jan 3:0
Květen Konečný Kamil 1:3
Květen Koutný Jakub 3:2
Duben Slunský Petr 3:0
Duben Apl Roman 1:3
Duben Kupka Jaroslav 0:3
Duben Mořkovský Vojtěch 3:0 1
Březen Lerch Ivan 3:2 2
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Bartosz Tomáš 2:3
Březen Medek Petr 0:3
Únor Ochonski Zdenek 3:0
Únor Lerch Ivan 0:3 2
Únor Mořkovský Vojtěch 2:3
Leden Hubert Lukáš 0:3
Leden Medek Petr Sc:3 2
Leden Kubínek David Sc:3 2
Leden Slunský Petr 0:3
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Karpeta Petr 0:3
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:0
Prosinec Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 2:3
Listopad Matějašek David 3:0
Listopad Bartosz Tomáš 0:3
Listopad Riger Stanislav 1:3 1
Říjen Staviarsky Miroslav 0:3
Říjen Tesař Martin 1:3
Říjen Holuša Petr 1:3
Říjen Minkovič David 0:3
Září Hanusek Jaroslav 3:2
Září Dehner Marcel 3:0
Září Pešl Vladan 3:0
Září Vrága Lukáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Škrobánek Jakub 3:Sc
Červen Medek Petr 2:3
Červen Holuša Petr 0:3
Červen Weber Michal 3:Sc 1
Květen Pešl Vladan 3:2
Květen Dehner Marcel 3:0
Květen Bartusek Jirka 3:1
Květen Lasoň Jaroslav 3:0
Duben Bergel Pavel 3:0
Duben Mikeska Karel 1:3
Duben Kupka Jaroslav 0:3
Duben Medek Petr 1:3
Březen Balus Pavel 3:1
Březen Lázenský Jan 3:0
Březen Bartusek Jirka 3:0 1
Březen Vyskočil Stanislav 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:0
Únor Pešl Vladan 3:2 1
Únor Mohyla Emil 1:3
Únor Šesták Lukáš 3:0
Leden Žůrek Vladimír 3:2
Leden Bajer Radim 3:Sc 1
Leden Jüttnerová Sandra 3:0
Leden Hubert Lukáš 1:3