55cbe7a64e0c9478a7177f6039f030a17feddb89_small

Filipčík Pavel

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 8 6 0 57.14%
2017/2018 47 27 19 4 57.45%
2016/2017 45 15 29 6 33.33%
2015/2016 44 24 20 1 54.55%
2014/2015 32 22 10 2 68.75%
2011/2012 4 0 4 4 0.00%
2009/2010 28 22 6 0 78.57%
Celkem: 214 118 94 17 55.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Taraba Róbert 3:0
Prosinec Krišica Petr
Prosinec Rucký Daniel
Prosinec Grochal Petr 3:1
Listopad Ciganek Pavel 1:3
Listopad Kantor Martin 0:3
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Rucký Daniel 3:0
Říjen Netolička Jan 3:1
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Krišica Petr 3:0
Září Krejčí Miroslav 1:3
Září Hamřík Milan 0:3
Září Pospisil Vladimir 3:1
Září Riger Břetislav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí Miroslav 3:Sc
Červenec / Srpen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:0
Červenec / Srpen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Hulík Radim 3:0
Červen Mohyla Emil 3:Sc
Červen Krejčí Miroslav 1:3
Červen Větrovský Lukáš 3:0
Květen Mohyla Emil 3:1
Květen Hulík Radim 3:2
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Weiss Marek 3:0
Duben Bradáč Martin 3:Sc
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Weiss Marek 3:0
Duben Ludvík Pavel 3:Sc
Březen Hýža David Sc:3
Březen Farník Michal Sc:3
Březen Ludvík Pavel 3:0
Březen Rucký Daniel 2:3
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Kubíček Michal 3:Sc
Únor Taraba Róbert 2:3
Únor Rucký Daniel 3:0
Leden Massignan Larry 0:3
Leden Kubíček Michal 3:Sc
Leden Kantor Martin 1:3
Leden Brodová Barbora 0:3
Prosinec Kutěj Honza 3:2
Prosinec Krejčí Miroslav Sc:3
Prosinec Farník Michal 2:3
Prosinec Taraba Róbert 3:0
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Listopad Brodová Barbora 0:3
Listopad Riger Břetislav 1:3
Listopad Lerch Ivan Sc:Sc
Listopad Kučeja Václav 1:3
Říjen Holík Pavel 0:3
Říjen Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Brodová Barbora 0:3
Říjen Šeděnka Milan 1:3
Říjen Badalová Veronika 0:3
Září Lerch Ivan 3:2
Září Kutěj Honza 3:Sc
Září Riger Břetislav 3:1
Září Grochal Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Šír Robin 0:3
Červenec/Srpen Šeděnka Milan 0:3
Červenec/Srpen Hlisnikovský Petr 0:3
Červenec/Srpen Dehner Marcel 0:3
Červen Holík Pavel 0:3
Červen Kantor Martin 0:3
Červen Bartusek Jirka Sc:3
Červen Badalová Veronika 0:3
Květen Riger Břetislav 2:3
Květen Ciganek Pavel 1:3
Květen Fabián Dalibor 3:Sc
Květen Bajgar Václav 3:Sc
Duben Bartusek Jirka 1:3
Duben Hamřík Milan 0:3
Duben Hlisnikovský Petr 2:3
Duben Holík Pavel 3:Sc
Březen Šír Robin 3:Sc
Březen Riger Břetislav 3:1
Březen Kutěj Honza 3:1 2
Březen Tesař Martin 0:3
Březen Kazík Viťa Sc:Sc
Únor Tesař Martin 3:Sc
Únor Taraba Róbert 1:3
Únor Mohyla Emil 3:0
Únor Mohelník Vojtěch 3:2
Leden Badalová Veronika Sc:3
Leden Fabián Dalibor 1:3
Leden Nesrsta Petr Sc:3
Leden Kučeja Václav 3:2
Prosinec Slavíček Jakub 0:3
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Ludvík Pavel 3:0
Prosinec Záruba Patrik 0:3
Listopad Kantor Martin 0:3
Listopad Jirka Vladimir 0:3
Listopad Žák Zdeněk 0:3
Listopad Jašek Jakub 2:3
Říjen Bartosz Tomáš Sc:3
Říjen Krupník Lukáš 3:1
Říjen Grigar Martin 3:1
Říjen Riger Břetislav 3:2
Září Hvolka Tomáš 0:3
Září Lerch Ivan 1:3
Září Dehner Marcel Sc:3
Září Šubert Roman 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 0:3
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Tesař Martin 3:Sc
Červen Dehner Marcel 3:2
Červen Šír Robin 3:1
Červen Bartosz Tomáš 1:3
Červen Holuša Marek 3:Sc
Květen Lerch Ivan 3:Sc
Květen Šubert Roman 2:3
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Šeděnka Milan Sc:3
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Hýža David 3:0
Duben Ludvík Pavel 3:1
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Březen Žák Zdeněk 0:3
Březen Lerch Ivan 1:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Únor Riger Břetislav 3:1
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Kutěj Honza 3:1 1
Únor Krupník Lukáš 3:2
Leden Lerch Ivan 2:3
Leden Klimíček Igor 1:3
Leden Žák Zdeněk 0:3
Leden Šeděnka Milan 0:3
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Prosinec Grochal Petr 3:Sc
Prosinec Bartosz Tomáš 0:3
Prosinec Mohyla Emil 3:1
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Listopad Brynda Pavel 3:Sc
Listopad Bartusek Jirka 2:3
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:1
Říjen Kučeja Václav 3:1
Říjen Tesař Martin 3:Sc
Září Žváček Jiří 3:1
Září Krupník Lukáš 3:2
Září Bystroň Jan 3:0
Září Riger Břetislav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 3:2
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:0
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 3:1
Červen Dehner Marcel Sc:3
Červen Holík Pavel 1:3
Červen Raška Petr Sc:3
Červen Bartosz Tomáš 1:3
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Urban Viktor 0:3
Květen Šeděnka Milan 0:3
Květen Šimeček Petr 1:3
Duben Žák Zdeněk 3:Sc
Duben Janoško Zdeněk 3:1
Duben Grigar Martin 3:1
Duben Nesrsta Petr 2:3
Březen Kašpar Luděk 3:0
Březen Šeděnka Milan 0:3
Březen Krupník Lukáš 3:2
Březen Apl Roman 3:2
Únor Lasoň Jaroslav 3:0
Únor Peroutík Jiří 3:0
Únor Špalt Libor 3:1
Únor Štefaník Martin 3:1
Únor Raška Petr 3:2
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Linzer Kamila 3:0
Leden Riger Břetislav 3:2
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Krejčová Hana 3:Sc
Prosinec Grochal Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Hasmanda Robert Sc:3 1
Září Hájek Jiří Sc:3
Září Harastej Luboš Sc:3
Září Forgačová Aneta Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vavřínek Martin 3:1
Červen Medek Pavel 3:2
Červen Vitasek Petr 2:3
Červen Oswald Pavel 0:3
Květen Vavřička Karel 3:1
Květen Psotka Petr 3:0
Květen Grigar Martin 1:3
Květen Vavřínek Martin 0:3
Duben Grigar Martin 2:3
Duben Samek Petr 3:2
Duben Kubínek David 3:1
Duben Zvěřinský Martin 0:3
Březen Slunský Petr 3:0
Březen Wolf Sebastian 3:0
Březen Psotka Petr 3:1
Březen Rozsypal Jan 3:0
Únor Trojková Lada 3:0 2
Únor Fajnor Tomáš 3:0
Únor Jaššo Petr 3:0
Únor Vitasek Petr 3:1
Leden Kašpar Luděk 3:0
Leden Weber Michal 3:0
Leden Švrček Roman 3:0
Leden Psotka Petr 3:0
Listopad Sváková Denisa 3:2
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Štift David 3:1 1
Listopad Bergel Pavel 3:0 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání