Avatars_small

Miskovic Stano

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 21 9 12 1 42.86%
2022/2023 44 25 17 6 56.82%
2021/2022 26 16 6 5 61.54%
Celkem: 91 50 35 12 54.95%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Brodová Jana
Únor Bajgar Václav
Únor Pospisil Vladimir 3:Sc
Únor Pískala Jan
Leden Šeděnka Milan 1:3
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Dvořák Michal 0:3
Leden Holík Pavel 1:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Holík Pavel 1:3
Prosinec Pavliska Viktor 3:2
Prosinec Dědek Jiří 3:1
Listopad Weiss Marek 3:1
Listopad Štefánek Antonín 3:1
Listopad Holubec Jaromír 3:2
Listopad Lerch Ivan Sc:3
Říjen Holík Pavel 0:3
Říjen Dehner Marcel 0:3
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Duda Jiří 2:3
Září Duda Jiří 3:2
Září Dehner Marcel 2:3
Září Štefánek Antonín 3:1
Září Bystřičan Jiří 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Bajgar Václav 3:1
Červenec + Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červenec + Srpen Zrasták Robert 3:0
Červenec + Srpen Weiss Marek 3:1
Červen Bartusek Jirka 0:3
Červen Rucký Daniel 1:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Duda Jiří 2:3
Květen Poloch Martin 3:0
Květen Filipčík Pavel 2:3
Květen Bajgar Václav 2:3
Květen Tesař Martin 3:Sc
Duben Kocur Aleš 3:0
Duben Bystřičan Jiří Sc:3
Duben Vašák Lukáš 3:Sc
Duben Jančíková Marie 3:0
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Weiss Marek 0:3
Březen Bajgar Václav 2:3
Březen Filipčík Pavel 3:0
Únor Jančíková Marie 3:0
Únor Žák Igor 3:Sc
Únor Pospisil Vladimir 3:Sc
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Gottvald Daniel 3:0
Leden Pískala Jan 3:1
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Prosinec Bajgar Václav 1:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Holubec Jaromír Sc:Sc
Prosinec Mach Vladimír Sc:Sc
Listopad Kučeja Václav Sc:3
Listopad Weiss Marek 1:3
Listopad Fabián Dalibor Sc:3
Listopad Hanusek Jaroslav Sc:3
Říjen Lerch Ivan 3:1
Říjen Kašpar Luděk 2:3
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Poloch Martin 2:3
Září Jeřábek Libor 3:Sc
Září Gottvald Daniel 3:0
Září Žurková Lenka 3:Sc
Září Pískala Jan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Pospisil Vladimir Sc:Sc
Červenec - Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červenec - Srpen Vojtovič Daniel Sc:Sc
Červenec - Srpen Skacelik Adam Sc:Sc
Červen Vojtovič Daniel Sc:3
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Holík Pavel 0:3
Červen Ciganek Pavel 2:3
Květen Lerch Ivan 3:2
Květen Mach Vladimír 3:1
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Klimíček Igor 3:Sc
Duben Vítek Lukáš 3:2
Duben Kašpar Luděk 3:0
Duben Pospisil Vladimir 3:0
Duben Hulík Radim 3:1
Duben Weiss Marek 3:0
Březen Pískala Jan 3:1
Březen Krystyn Jan 3:0
Březen Skacelik Adam 3:0
Březen Zrasták Robert 3:Sc
Únor Švábek Ladislav 1:3
Únor Hamřík Milan 0:3
Únor Mach Vladimír 3:0
Únor Skacelik Adam 3:1
Únor Weiss Marek 3:0