459914dd5f3f28e26847a8288d53f9f103bbc79d_small

Pernica David

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 42 32 10 0 76.19%
2017/2018 18 18 0 0 100.00%
Celkem: 60 50 10 0 83.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kvasnička Václav 0:3
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 3:2
Červenec / Srpen Kubíček Michal
Červenec / Srpen Ciganek Pavel
Červen Kučeja Václav 1:3
Červen Jašek Jakub 3:1
Červen Dehner Marcel 2:3
Červen Holub Petr 3:2
Květen Grochal Petr 3:1
Květen Hýža David 3:1
Květen Hulík Radim 3:1
Květen Riger Břetislav 3:1
Duben Švidrnoch Marek 3:2
Duben Holub Petr 1:3
Duben Rucký Daniel 1:3
Duben Fabián Dalibor 3:0
Březen Kantor Martin 2:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Dominec Miroslav 0:3
Březen Filipčík Pavel 0:3
Únor Filipčík Pavel 3:1
Únor Fabián Dalibor 3:Sc
Únor Krišica Petr 3:0
Únor Taraba Róbert 3:0
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Netolička Jan 0:3
Leden Hýža David 3:0
Leden Kučeja Václav 2:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:1
Prosinec Mrňka Michal 3:0
Prosinec Pospisil Vladimir 3:0
Prosinec Šlachta Michal 3:1
Listopad Martinková Terezie 3:1
Listopad Andiel Josef 3:1
Listopad Holubec Jaromír 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:0
Říjen Švidrnoch Marek 3:1
Říjen Andiel Josef 3:1
Říjen Rechtoris David 3:0
Září Štěpnička Jan 3:0
Září Peterková Ivana 3:0
Září Pácl Petr 3:Sc
Září Malý Milan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pelech Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Vičan Petr 3:0
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:1
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:0
Červen Weiss Marek 3:0
Červen Hanusek Jaroslav 3:0
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Bělíčková Petra 3:0
Květen Fiala Lukáš 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:0
Květen Dolkoš Dominik 3:0
Květen Ryšavý Filip 3:Sc
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Žurková Lenka 3:0
Duben Vlček Lukáš 3:0
Duben Spáčil David 3:0
Duben Malý Milan 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání