D2394996c643b108c3f728a8fb35fa03bb769669_small

Zvereaca Dmitrii

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 26 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 9 2 7 5 22.22%
2018/2019 43 21 21 5 48.84%
Celkem: 52 23 28 10 44.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Jeřábek Libor 0:3
Listopad Černá Michaela
Listopad Bělíčková Petra
Listopad Vašíček Petr
Říjen Jančíková Marie 3:0
Říjen Řeháček Petr Sc:3
Říjen Mikesková Adéla 3:Sc
Říjen Salva Jaroslav 0:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Krejcha Martin Sc:3
Září Malý Milan Sc:3
Září Žurková Lenka Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:3
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červen Krejcha Martin Sc:3
Červen Demian Matúš Sc:3
Červen Krejčí Roman 3:2
Červen Vičan Petr 0:3
Květen Čada Josef 0:3
Květen Spáčil David 3:Sc
Květen Jančíková Marie 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:1
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3
Duben Malý Milan 0:3
Duben Demian Matúš Sc:Sc
Duben Střondala Tomáš 1:3
Březen Žurková Lenka 3:1
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Štěpnička Jan 0:3
Březen Čechák Vojtěch Sc:3 1
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Únor Peterková Ivana 3:Sc
Únor Spáčil David 0:3
Únor Skipalová Sabina 3:0
Leden Ludvík Pavel 0:3
Leden Řeháček Petr 3:0
Leden Jančíková Marie 3:0
Leden Žák Igor 0:3
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Střondala Tomáš 2:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Vlček Lukáš 3:0
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Pernica David 0:3
Říjen Andiel Josef 0:3
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Září Krejčí Roman 3:1 1
Září Bělíčková Petra 3:1
Září Vlček Lukáš 3:0
Září Mikesková Adéla 3:2