D2394996c643b108c3f728a8fb35fa03bb769669_small

Zvereaca Dmitrii

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 0 0 0 0 0.00%
2019/2020 19 7 12 8 36.84%
2018/2019 43 21 21 5 48.84%
Celkem: 62 28 33 13 45.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pískala Jan
Říjen Spáčil David
Říjen Apl Roman
Říjen Skipalová Sabina
Říjen Bandyová Ida
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Leden Krejčí Roman Sc:3
Leden Jančíková Marie Sc:3
Prosinec Osadnik Petr 3:1
Prosinec Strnadelová Lucie 3:0
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 2:3
Listopad Jeřábek Libor 0:3
Listopad Černá Michaela 3:0
Listopad Bělíčková Petra 3:0
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Jančíková Marie 3:0
Říjen Řeháček Petr Sc:3
Říjen Mikesková Adéla 3:Sc
Říjen Salva Jaroslav 0:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Krejcha Martin Sc:3
Září Malý Milan Sc:3
Září Žurková Lenka Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:3
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červen Krejcha Martin Sc:3
Červen Demian Matúš Sc:3
Červen Krejčí Roman 3:2
Červen Vičan Petr 0:3
Květen Čada Josef 0:3
Květen Spáčil David 3:Sc
Květen Jančíková Marie 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:1
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3
Duben Malý Milan 0:3
Duben Demian Matúš Sc:Sc
Duben Střondala Tomáš 1:3
Březen Žurková Lenka 3:1
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Štěpnička Jan 0:3
Březen Čechák Vojtěch Sc:3 1
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Únor Peterková Ivana 3:Sc
Únor Spáčil David 0:3
Únor Skipalová Sabina 3:0
Leden Ludvík Pavel 0:3
Leden Řeháček Petr 3:0
Leden Jančíková Marie 3:0
Leden Žák Igor 0:3
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Střondala Tomáš 2:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Vlček Lukáš 3:0
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Pernica David 0:3
Říjen Andiel Josef 0:3
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Září Krejčí Roman 3:1 1
Září Bělíčková Petra 3:1
Září Vlček Lukáš 3:0
Září Mikesková Adéla 3:2