Avatars_small

Demian Matúš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 35 17 17 6 48.57%
2017/2018 38 23 14 4 60.53%
Celkem: 73 40 31 10 54.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Květen Bajgar Václav
Květen Vičan Petr
Květen Zrasták Robert 3:0
Květen Ludvík Pavel 1:3
Duben Malý Milan 3:1
Duben Střondala Tomáš 3:0
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:2
Duben Zvereaca Dmitrii Sc:Sc
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Rechtoris David 3:1
Březen Zrasták Robert Sc:3
Březen Ludvík Pavel 0:3
Únor Ludvík Pavel 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Malečíková Jaroslava 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 3:Sc
Leden Mrňka Michal Sc:3
Leden Bystřičan Jiří 0:3
Leden Hlisnikovský Petr Sc:3
Prosinec Štěpnička Jan 3:0
Prosinec Lampa Tomáš 3:Sc
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Weiss Marek 0:3
Listopad Bajgar Václav 3:Sc
Listopad Kučeja Václav 1:3
Listopad Holub Petr Sc:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Weiss Marek 0:3
Říjen Hulík Radim 0:3
Září Střondala Tomáš 3:2
Září Krejcha Martin 3:2
Září Žák Igor 3:2
Září Vičan Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Mikesková Adéla 3:1
Červenec / Srpen Fiala Lukáš 3:1
Červenec / Srpen Tesař Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan 0:3
Červen Vlček Lukáš 3:0
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Lampa Tomáš 1:3
Červen Jeřábek Libor 3:Sc
Květen Spáčil David 3:0
Květen Vašíček Petr Sc:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Květen Řeháček Petr 3:1
Duben Šlachta Michal 0:3
Duben Bělíčková Petra 3:0
Duben Pelech Michal 1:3
Duben Jeřábek Libor 3:Sc
Březen Lerch Ivan 1:3
Březen Bělíčková Petra 3:0
Březen Jaššo Petr 3:Sc
Březen Krejcha Martin 3:2
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Malečíková Jaroslava 3:1
Únor Rechtoris David 1:3
Únor Pelech Michal 0:3
Leden Kašpar Luděk 0:3
Leden Bystřičan Jiří Sc:3
Leden Balus Pavel Sc:3
Leden Netolička Jan 0:3
Prosinec Mikesková Adéla 3:1
Prosinec Žák Igor 2:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:2
Prosinec Pelech Michal 3:Sc
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Peterková Andrea 3:Sc
Listopad Žurková Lenka 3:0
Listopad Bělíčková Petra 3:1
Listopad Čechák Vojtěch 1:3