Avatars_small

Spáčil David


Preferuji SC Havránek nebo CDU Výškovice, nemohu hrát středy.

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 36 17 19 8 47.22%
2017/2018 25 15 10 0 60.00%
Celkem: 61 32 29 8 52.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Jančíková Marie Sc:3
Květen Zvereaca Dmitrii Sc:3
Květen Bělíčková Petra Sc:3
Květen Čada Josef Sc:3
Duben Krejčí Roman Sc:3
Duben Krejcha Martin Sc:3
Duben Žák Igor Sc:3
Duben Rechtoris David Sc:3
Březen Mikesková Adéla 3:0
Březen Vičan Petr 1:3
Březen Andiel Josef 0:3
Březen Langrová Pavlína 3:1
Únor Skipalová Sabina 3:0
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Únor Zvereaca Dmitrii 3:0
Únor Peterková Ivana 3:Sc
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Leden Poloch Martin 0:3
Leden Vičan Petr 1:3
Leden Štěpnička Jan 0:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 0:3
Prosinec Martinková Terezie 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava 2:3
Prosinec Čada Josef 3:0
Listopad Mikesková Adéla 3:0
Listopad Lampa Tomáš 0:3
Listopad Krejcha Martin 3:0
Listopad Štěpnička Jan 2:3
Říjen Peterková Ivana 3:0
Říjen Apl Roman 1:3
Říjen Krejčí Roman 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:2
Září Švidrnoch Marek 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 3:2
Září Žurková Lenka 3:0
Září Vlček Vojtěch 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Řeháček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:1
Červenec / Srpen Krejcha Martin 1:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:2
Červen Žurková Lenka 3:Sc
Červen Tesař Petr 3:0
Červen Holubec Jaromír 0:3
Červen Krejcha Martin 3:0
Květen Demian Matúš 0:3
Květen Řeháček Petr 3:0
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Duben Vlček Lukáš 3:0
Duben Malý Milan 0:3
Duben Žurková Lenka 3:1
Duben Pernica David 0:3
Duben Tesař Petr 3:0
Březen Ryšavý Filip 1:3
Březen Mohyla Emil 0:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Březen Nový Jan 2:3
Únor Pácl Petr 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Řeháček Petr 3:0
Únor Partyš František 3:Sc