Avatars_small

Apl Roman


doporučil mi to marcel ujfaluši

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 11 10 1 0 90.91%
2017/2018 35 18 17 7 51.43%
2015/2016 33 9 24 8 27.27%
2014/2015 44 22 22 0 50.00%
Letní squashování 2014 7 2 4 1 28.57%
2013/2014 43 21 22 1 48.84%
2012/2013 44 24 16 5 54.55%
2011/2012 43 23 20 0 53.49%
2010/2011 32 19 13 0 59.38%
Celkem: 292 148 139 22 50.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Weiss Marek 0:3
Prosinec Štěpnička Jan
Prosinec Demian Matúš 3:1
Prosinec Lampa Tomáš 3:1
Listopad Žák Igor 3:0
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Vičan Petr 3:1
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Spáčil David 3:1
Říjen Langrová Pavlína 3:0
Říjen Krejčí Roman 3:0
Říjen Peterková Ivana 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Čechák Vojtěch Sc:3
Duben Nový Jan Sc:3
Duben Střondala Tomáš Sc:3
Březen Broda Kamil Sc:3
Březen Zrasták Robert 2:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:1
Březen Žák Igor 3:0
Únor Kvasnička Václav 0:3
Únor Hýža David 2:3
Únor Balus Pavel 1:3
Únor Mohyla Emil 0:3
Leden Zrasták Robert 3:Sc
Leden Mrňka Michal 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 2:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Prosinec Weiss Marek 3:1
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Pácl Petr 3:0
Listopad Mikesková Adéla 3:0
Listopad Jaššo Petr Sc:3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Šlachta Michal 1:3
Říjen Fiala Lukáš 3:0
Říjen Žurková Lenka 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Lampa Tomáš Sc:3
Září Větrovský Lukáš 3:2
Září Krejčí Miroslav 0:3
Září Vacková Klára 3:Sc
Září Netolička Jan 3:1 1
Září Vašíček Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Broda Kamil Sc:3
Duben Juránek Filip Sc:3
Duben Krupník Lukáš 1:3
Duben Binek Zdenek Sc:3
Březen Hanusek Jaroslav Sc:3
Březen Mach Vladimír Sc:3
Březen Andiel Josef 1:3
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Šubert Roman Sc:3
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Mohyla Emil 2:3
Únor Šeděnka Milan 0:3
Leden Bystřičan Jiří 3:1
Leden Uhlíř Adam 3:2
Leden Krupník Lukáš 0:3
Leden Balus Pavel 3:1
Prosinec Klimíček Igor 0:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Hýža David 3:0
Prosinec Šubert Roman Sc:3
Prosinec Kutěj Honza 2:3 1
Listopad Holík Pavel 0:3
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Hvolka Tomáš 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 0:3
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Šubert Roman 3:0
Říjen Uhlíř Adam 3:0
Září Holuša Marek 1:3
Září Zrasták Robert 3:1
Září Kašpar Luděk 3:1
Září Mohyla Emil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 3:2
Červenec / Srpen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 2:3
Červen Krupník Lukáš 2:3
Červen Mohyla Emil 1:3
Červen Grochal Petr 2:3
Červen Riger Břetislav 2:3
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Grigar Martin 1:3
Květen Žváček Jiří 3:Sc
Květen Jančar Tomáš 3:1
Duben Lyko Pavel 2:3
Duben Uhlíř Adam 3:0
Duben Dehner Marcel 3:0
Duben Vrága Lukáš 3:1
Březen Krupník Lukáš 3:2
Březen Šeděnka Milan 0:3
Březen Kašpar Luděk 0:3
Březen Filipčík Pavel 2:3
Únor Bartosz Tomáš 0:3
Únor Urban Viktor 0:3
Únor Grigar Martin 3:Sc 2
Únor Lerch Ivan 1:3
Leden Šubert Roman 3:Sc
Leden Štefaník Martin 3:0
Leden Černý Martin 3:Sc
Leden Žváček Jiří 0:3
Prosinec Šrámek Fredy 0:3
Prosinec Taraba Róbert 3:1
Prosinec Švidrnoch Marek 2:3
Prosinec Mohyla Emil 1:3
Listopad Vrága Lukáš 3:0
Listopad Holubec Jaromír 3:0
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Kutěj Honza 3:1
Říjen Raška Petr 1:3
Říjen Juránek Filip 0:3
Říjen Krišica Petr 3:Sc
Říjen Hamřík Milan 1:3
Září Bystroň Jan 3:0
Září Matějašek David 3:0
Září Dehner Marcel 1:3
Září Zrasták Robert 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Vašíček Petr 3:0
Srpen Hýža David 3:0
Srpen Schreiber Jan Sc:Sc
Červenec Vrága Lukáš 2:3
Červenec Kašpar Luděk 0:3
Červenec Juránek Filip 0:3
Červenec Špánik Adam 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Břetislav 3:2
Červen Holubec Jaromír 2:3
Červen Gorecki Pavel 3:2
Červen Mechelová Gabriela 0:3
Květen Malý Milan 3:0
Květen Beneš Vojtěch 3:2
Květen Frnka Viktor 3:0
Květen Binek Zdenek 3:0
Duben Vrága Lukáš 1:3
Duben Hubert Lukáš 1:3
Duben Raška Petr 0:3
Duben Riger Břetislav 2:3 2
Březen Weber Michal 3:Sc 1
Březen Lukšová Pavla 3:0
Březen Balus Pavel 3:1
Březen Jančar Tomáš 3:2
Únor Karpeta Petr 3:Sc
Únor Riger Břetislav 1:3 1
Únor Mach Vladimír 3:2
Únor Mechelová Gabriela Sc:3
Leden Kříbek Jarda 1:3
Leden Taraba Róbert 1:3
Leden Hruzík Radim 0:3 1
Leden Žváček Jiří 3:Sc
Leden Gaura Jiří 2:3
Prosinec Raška Petr 3:2
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Mechelová Gabriela 3:0
Prosinec Pleyer Lukáš 2:3
Listopad Zrasták Robert 2:3
Listopad Žváček Jiří 2:3
Listopad Nesladek Petr 1:3
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Krišica Petr 3:1
Říjen Karpeta Petr 3:2
Říjen Matějašek David 1:3
Říjen Černý Martin 1:3
Říjen Mechelová Gabriela 2:3 1
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Září Slunský Petr 3:Sc
Září Hamřík Milan 3:0
Září Zrasták Robert 1:3
Září Krišica Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Balus Pavel 3:0
Červen Klimková Lucie 3:2
Červen Slunský Petr 3:2
Červen Kašprišin David 3:0
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Prokop David Sc:Sc 2
Květen Šrámek Fredy 2:3 1
Květen Bystroň Jan Sc:Sc
Květen Hamřík Milan Sc:Sc
Duben Škrobánek Jakub Sc:3
Duben Žváček Jiří 3:1
Duben Mohyla Emil 1:3
Duben Bartusek Jirka 0:3
Duben Křetinský David 3:0
Březen Hruzík Radim 3:2
Březen Karpeta Petr 0:3
Březen Krišica Petr 3:2
Březen Čechák Martin 3:0 1
Březen Šimeček Petr 2:3 1
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Nesrsta Petr 0:3
Únor Šrámek Fredy 3:Sc
Únor Zrasták Robert 3:0
Únor Medek Petr 3:2
Leden Lasoň Jaroslav 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Broda Kamil 2:3
Leden Lenart Jan 3:0
Prosinec Křižka Radek Sc:Sc
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Hruzík Radim 0:3
Prosinec Frnka Viktor 3:Sc
Listopad Vojtovič Daniel 0:3
Listopad Medek Petr 2:3
Listopad Lenart Jan 3:1
Listopad Kubínek David 3:Sc
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Říjen Missigová Šárka 3:1
Říjen Mrowiec Jakub 3:0
Říjen Matějašek David 1:3
Září Hájek Jiří 3:2 1
Září Broda Kamil 3:2
Září Slunský Petr 0:3
Září Badalová Veronika 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hartmann Silvie 3:2
Červen Konečný Kamil 1:3 1
Červen Medek Petr 3:Sc
Červen Hájek Jiří 0:3
Květen Grigar Martin 1:3
Květen Badalová Veronika 2:3
Květen Kubínek David 3:Sc
Květen Nesrsta Petr 2:3
Duben Mořkovský Vojtěch 3:0
Duben Broda Kamil 3:1
Duben Kupka Jaroslav 2:3 2
Duben Slunský Petr 3:1
Březen Farník Michal 3:0
Březen Karpeta Petr 2:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:1
Únor Dehner Marcel 3:0
Únor Pešl Vladan 3:0
Únor Hanusek Jaroslav 3:1
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Leden Hruzík Radim 3:2
Leden Vrága Lukáš 3:0
Leden Kocián Martin 2:3 1
Leden Matějašek David 3:2
Prosinec Větrovský Lukáš 2:3 1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc 1
Prosinec Medek Petr 0:3
Prosinec Kubíček Aleš 1:3
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Malík Karel 0:3
Listopad Hruzík Radim 3:0
Listopad Folwarczny Jan 3:2
Říjen Kubínek David 1:3
Říjen Bergel Pavel 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Medek Petr 0:3
Říjen Ochonski Zdenek 0:3
Září Kubíček Aleš 2:3 1
Září Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Staviarsky Miroslav 2:3 1
Září Kocián Martin 3:0
Září Lasoň Jaroslav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Farník Michal 0:3
Červen Grigar Martin 0:3
Červen Bergel Pavel 1:3
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Květen Vyskočil Stanislav 3:0
Květen Balus Pavel 3:0
Květen Klimková Lucie 3:1
Květen Kaňa Aleš 3:0
Duben Kubíček Aleš 2:3
Duben Samek Petr 0:3
Duben Štefaník Martin 2:3
Duben Konečný Kamil 0:3 1
Březen Dehner Marcel 3:0
Březen Folwarczny Jakub 3:0
Březen Kovář David 3:Sc
Březen Urban Michael 3:Sc
Únor Klimková Lucie 3:0
Únor Hubert Lukáš 0:3
Únor Kubíček Aleš 2:3 1
Únor Weber Michal 3:2
Leden Hamřík Milan 3:Sc
Leden Malík Karel 3:0
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Leden Dehner Marcel 3:0
Listopad Vrága Lukáš 3:1
Listopad Juráň David 2:3
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Bajer Radim 3:Sc
Říjen Folwarczny Jan 3:0
Říjen Samek Petr 1:3
Říjen Urban Michael 3:1
Říjen Matějašek David 3:1