78e1dbd65397b2ac420f629d401b879507711f15_small

Andiel Josef


Preferuji odehrát zápas v Havránkovi nebo Komenského sadech.

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 7 5 0 58.33%
2017/2018 44 19 25 2 43.18%
2016/2017 44 20 24 0 45.45%
2015/2016 45 25 20 0 55.56%
2014/2015 36 22 14 0 61.11%
Letní squashování 2014 8 6 2 0 75.00%
2013/2014 33 13 20 0 39.39%
Celkem: 222 112 110 2 50.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Vičan Petr
Prosinec Sikora Jiří
Prosinec Nový Jan
Prosinec Fabián Dalibor
Listopad Holubec Jaromír 2:3
Listopad Pernica David 1:3
Listopad Martinková Terezie 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Švidrnoch Marek 3:1
Říjen Rechtoris David 3:2
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:0
Říjen Pernica David 1:3
Září Sikora Jiří 0:3
Září Hanusek Jaroslav 3:2
Září Zrasták Robert 0:3
Září Nový Jan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:1
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:1
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:2
Červenec / Srpen Taraba Róbert 0:3
Červen Mikesková Adéla 3:Sc
Červen Štěpnička Jan 3:1
Červen Žák Igor 3:0
Červen Střondala Tomáš 3:2
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Bystřičan Jiří 1:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Balus Pavel 1:3
Duben Balus Pavel 3:Sc
Duben Rucký Daniel 1:3
Duben Větrovský Lukáš 1:3
Duben Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Kašpar Luděk 3:0
Březen Bystřičan Jiří 1:3
Březen Pelech Michal 3:Sc 1
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Ludvík Pavel 2:3
Únor Netolička Jan 1:3
Únor Mrňka Michal 0:3
Leden Taraba Róbert 2:3
Leden Mohyla Emil 3:2
Leden Riger Břetislav 1:3
Leden Kazík Viťa 3:Sc
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Hýža David 2:3
Listopad Taraba Róbert 1:3
Listopad Mohyla Emil Sc:3
Listopad Broda Kamil Sc:3
Listopad Dominec Miroslav 0:3
Říjen Ludvík Pavel 1:3
Říjen Kašpar Luděk 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 2:3
Říjen Grochal Petr 0:3
Září Kašpar Luděk 0:3
Září Rechtoris David 3:1
Září Hýža David 3:2
Září Sikora Jiří 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Větrovský Lukáš 1:3
Červenec/Srpen Balus Pavel 3:0
Červenec/Srpen Ludvík Pavel 3:1
Červenec/Srpen Zrasták Robert 1:3
Červen Taraba Róbert 1:3
Červen Šír Robin 1:3
Červen Krišica Petr 1:3
Červen Fabián Dalibor 1:3
Květen Větrovský Lukáš 3:Sc
Květen Nový Jan 1:3
Květen Balus Pavel 3:Sc
Květen Kašpar Luděk 3:1
Duben Holubec Jaromír 3:0
Duben Sikora Jiří 3:0
Duben Broda Kamil 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Štefánek Antonín 3:1
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Lampa Tomáš 3:2
Březen Jüttnerová Sandra 1:3
Únor Rechtoris David 3:1
Únor Žák Igor 3:0
Únor Bajgar Václav 1:3
Únor Hýža David 3:2 1
Leden Farník Michal 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 3:1
Leden Krupník Lukáš 2:3
Leden Mohelník Vojtěch 1:3
Prosinec Mach Vladimír 3:2
Prosinec Jüttnerová Sandra 1:3
Prosinec Zrasták Robert 0:3
Prosinec Broda Kamil 3:2
Listopad Krupník Lukáš 1:3
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Slavíček Jakub 3:Sc
Listopad Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Mach Vladimír 3:1
Říjen Brodová Barbora 0:3
Říjen Hýža David 3:2
Říjen Sikora Jiří 3:0
Září Krupník Lukáš 0:3
Září Krišica Petr 0:3
Září Bystřičan Jiří 0:3
Září Štefánek Antonín 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 1:3
Červenec / Srpen Kutěj Honza 3:1 1
Červenec / Srpen Riger Břetislav 0:3
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Mohyla Emil 2:3
Červen Juránek Filip 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:Sc
Květen Krupník Lukáš 2:3
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Zrasták Robert 3:2
Duben Štefánek Antonín 2:3
Duben Grigar Martin 1:3
Duben Riger Břetislav 3:2
Duben Dehner Marcel 1:3
Březen Bystřičan Jiří 1:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Apl Roman 3:1
Březen Mach Vladimír 3:1
Únor Uhlíř Adam 1:3
Únor Vrága Lukáš 3:0
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Zrasták Robert 3:1
Leden Krišica Petr 1:3
Leden Mohyla Emil 2:3
Leden Ludvík Pavel 2:3
Leden Kučeja Václav 0:3
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Kovaříková Jana 3:0
Prosinec Bystroň Jan 3:2
Listopad Ludvík Pavel 3:2
Listopad Binek Zdenek 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Holubec Jaromír 3:2
Listopad Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Grochal Petr 1:3
Říjen Bystroň Jan 2:3
Říjen Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Kašpar Luděk 2:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Malečíková Jaroslava 3:0
Září Štefánek Antonín 2:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Balus Pavel 1:3
Červenec / Srpen Gorecki Pavel 3:1
Červenec / Srpen Hýža David 3:0
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červen Janoško Zdeněk 3:Sc
Červen Švidrnoch Marek 0:3
Červen Uhlíř Adam 2:3
Červen Krišica Petr 1:3
Květen Jüttnerová Sandra 2:3
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Balus Pavel 3:1
Květen Lyko Pavel 3:1
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Duben Krejcha Martin 3:1
Duben Gorecki Pavel 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Grochal Petr 0:3
Březen Hudec Lukáš 3:0
Březen Holubec Jaromír 3:2
Březen Špalt Libor 3:0
Únor Hanusek Jaroslav 1:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:1
Únor Hýža David 3:1
Únor Jeřábek Libor 2:3
Leden Gorecki Petr 3:0
Leden Hamříková Jarmila 3:1
Leden Šusta Jakub 3:2
Leden Nový Jan 3:Sc
Prosinec Malý Milan 2:3
Prosinec Štefánek Antonín 2:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 2:3
Prosinec Vrága Lukáš 0:3
Listopad Sikora Jiří 1:3
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Malý Milan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kašpar Luděk 3:Sc
Srpen Ludvík Pavel 1:3
Srpen Ondrušová Zuzana 3:Sc
Srpen Hamřík Milan 3:Sc
Červenec Šubert Roman 2:3
Červenec Raška Štěpán 3:2
Červenec Frnka Viktor 3:Sc
Červenec Hýža David 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šubert Roman 3:2 1
Červen Papřok Ondřej 3:1
Červen Štefánek Antonín 3:2 1
Červen Sikora Jiří 2:3
Květen Rechtoris David 1:3
Květen Vrága Lukáš 0:3
Květen Hill Martin 0:3
Květen Štefaník Martin 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 2:3
Duben Šesták Lukáš 3:Sc 1
Duben Hrudová Iva 3:0
Duben Lukšová Pavla 3:0
Březen Hýža David 3:2
Březen Martaková Ivana 3:0
Březen Raška Štěpán 3:0
Únor Lukšová Pavla 1:3
Únor Holubec Jaromír 0:3 1
Únor Hrudová Iva 3:1 2
Únor Ludvík Pavel 1:3
Leden Hill Martin 2:3 2
Leden Střondala Tomáš 0:3
Leden Abraham Martin 3:Sc
Leden Sikora Jiří 0:3
Prosinec Peterková Andrea 3:Sc
Prosinec Hamříková Jarmila 0:3
Prosinec Šesták Lukáš 0:3 2
Listopad Malý Milan 0:3
Listopad Hill Martin 3:Sc
Listopad Harastej Luboš 0:3
Říjen Grygar Jiri 0:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Gaura Jiří 0:3 2
Říjen Hrudová Iva 0:3