Avatars_small

Vičan Petr

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 10 7 3 0 70.00%
2018/2019 45 22 23 4 48.89%
2017/2018 5 2 3 1 40.00%
Celkem: 60 31 29 5 51.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Weiss Marek
Listopad Hýža David
Listopad Malý Milan 3:0
Listopad Andiel Josef 1:3
Říjen Krejcha Martin 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Žák Igor 3:1
Září Lampa Tomáš 3:2
Září Rechtoris David 3:0
Září Andiel Josef 0:3
Září Zrasták Robert 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 2:3
Červenec / Srpen Čechák Vojtěch 3:1
Červenec / Srpen Střondala Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:1
Červen Krejcha Martin 3:1
Červen Krejčí Roman 3:0
Červen Demian Matúš 3:1
Červen Zvereaca Dmitrii 3:0
Květen Bajgar Václav 0:3
Květen Ludvík Pavel 3:Sc
Květen Demian Matúš Sc:3
Květen Bystřičan Jiří 1:3
Květen Zrasták Robert 0:3
Duben Krišica Petr 0:3
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Jeřábek Libor 3:0
Duben Andiel Josef 2:3
Březen Andiel Josef 2:3
Březen Spáčil David 3:1
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Mikesková Adéla 3:0
Únor Apl Roman 2:3
Únor Čechák Vojtěch 1:3
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Poloch Martin 0:3
Leden Poloch Martin 2:3
Leden Štěpnička Jan 1:3
Leden Spáčil David 3:1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Prosinec Andiel Josef 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Prosinec Sikora Jiří Sc:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Apl Roman 1:3
Listopad Žák Igor 3:0
Říjen Bajgar Václav 0:3
Říjen Hýža David 0:3
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Fabián Dalibor Sc:3
Září Žák Igor 3:0
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Demian Matúš 3:2
Září Krejcha Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Pernica David 0:3
Červenec / Srpen Pelech Michal Sc:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 0:3
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:Sc