Avatars_small

Vičan Petr

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 31 17 10 7 54.84%
2020/2021 8 1 3 4 12.50%
2019/2020 32 17 14 2 53.13%
2018/2019 45 22 23 4 48.89%
2017/2018 5 2 3 1 40.00%
Celkem: 121 59 53 18 48.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Bystřičan Jiří
Květen Jančíková Marie
Květen Bartusek Jirka
Květen Hulík Radim
Duben Žurková Lenka 3:0
Duben Jeřábek Libor 3:Sc
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Březen Pospisil Vladimir 0:3
Březen Filipčík Pavel Sc:3
Březen Jančíková Marie 3:0
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Pospisil Vladimir 2:3
Únor Kašpar Luděk 3:1
Únor Zvereaca Dmitrii 3:0
Leden Krejcha Martin 3:0
Leden Tietzova Michaela 3:Sc
Leden Mikesková Adéla 3:Sc
Leden Gottvald Daniel 3:Sc
Prosinec Střondala Tomáš Sc:3
Prosinec Gottvald Daniel Sc:Sc
Prosinec Vítek Lukáš 3:0
Prosinec Hanusek Jaroslav Sc:Sc
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Štefánek Antonín 0:3
Listopad Hamřík Milan Sc:Sc
Listopad Vítek Lukáš 3:1
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Tesař Martin Sc:Sc
Říjen Bajgar Václav 1:3
Říjen Kašpar Luděk 1:3
Září Malý Milan 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Září Žurková Lenka 3:0
Září Mach Vladimír 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Mikesková Adéla Sc:Sc
Říjen Krišica Petr Sc:Sc
Říjen Žurková Lenka Sc:Sc
Říjen Malý Milan Sc:Sc
Září Dvořák Michal 0:3
Září Tesař Martin 0:3
Září Grigar Martin 3:Sc
Září Andiel Josef 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Spaček Michal 3:Sc
Červenec - Srpen Mrňka Michal 3:Sc
Červenec - Srpen Grigar Martin 1:3
Červenec - Srpen Lerch Ivan 2:3
Březen-Červen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen-Červen Zrasták Robert 3:2
Březen-Červen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen-Červen Jeřábek Libor Sc:Sc
Únor Hýža David Sc:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:Sc
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Neuwirt Kamil 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 0:3
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Weiss Marek 0:3
Leden Grochal Petr 1:3
Prosinec Švidrnoch Marek 3:Sc
Prosinec Neuwirt Kamil 3:1
Prosinec Grigar Martin 1:3
Prosinec Žák Igor 3:Sc
Listopad Weiss Marek 0:3
Listopad Hýža David 2:3
Listopad Malý Milan 3:0
Listopad Andiel Josef 1:3
Říjen Krejcha Martin 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Žák Igor 3:1
Září Lampa Tomáš 3:2
Září Rechtoris David 3:0
Září Andiel Josef 0:3
Září Zrasták Robert 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 2:3
Červenec / Srpen Čechák Vojtěch 3:1
Červenec / Srpen Střondala Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:1
Červen Krejcha Martin 3:1
Červen Krejčí Roman 3:0
Červen Demian Matúš 3:1
Červen Zvereaca Dmitrii 3:0
Květen Bajgar Václav 0:3
Květen Ludvík Pavel 3:Sc
Květen Demian Matúš Sc:3
Květen Bystřičan Jiří 1:3
Květen Zrasták Robert 0:3
Duben Krišica Petr 0:3
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Jeřábek Libor 3:0
Duben Andiel Josef 2:3
Březen Andiel Josef 2:3
Březen Spáčil David 3:1
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Mikesková Adéla 3:0
Únor Apl Roman 2:3
Únor Čechák Vojtěch 1:3
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Poloch Martin 0:3
Leden Poloch Martin 2:3
Leden Štěpnička Jan 1:3
Leden Spáčil David 3:1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Prosinec Andiel Josef 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Prosinec Sikora Jiří Sc:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Apl Roman 1:3
Listopad Žák Igor 3:0
Říjen Bajgar Václav 0:3
Říjen Hýža David 0:3
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Fabián Dalibor Sc:3
Září Žák Igor 3:0
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Demian Matúš 3:2
Září Krejcha Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Pernica David 0:3
Červenec / Srpen Pelech Michal Sc:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 0:3
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:Sc