Avatars_small

Pospisil Vladimir

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 68 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 4 8 1 33.33%
2017/2018 45 22 22 15 48.89%
Celkem: 57 26 30 16 45.61%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Šlachta Michal
Prosinec Jüttnerová Sandra
Prosinec Pernica David
Prosinec Mrňka Michal
Listopad Mrňka Michal 2:3
Listopad Farník Michal 1:3
Listopad Riger Břetislav 0:3
Listopad Taraba Róbert 3:0
Říjen Sikora Jiří 3:Sc
Říjen Mrňka Michal 3:1
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Zrasták Robert 3:0
Září Riger Břetislav 2:3
Září Krejčí Miroslav Sc:3
Září Filipčík Pavel 1:3
Září Hamřík Milan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krišica Petr Sc:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Brodová Barbora Sc:3
Červenec / Srpen Krejčí Miroslav Sc:3
Červen David Martin Sc:3
Červen Farník Michal Sc:3
Červen Massignan Larry Sc:3
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Květen Farník Michal 1:3
Květen Mrňka Michal 3:2
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Dominec Miroslav 3:Sc
Duben Hulík Radim 3:2
Duben Grochal Petr 3:2 1
Duben Hvolka Tomáš Sc:3
Duben Hýža David 3:2
Březen Tesař Martin Sc:3
Březen Kantor Martin Sc:3
Březen Ciganek Pavel 1:3
Březen Dehner Marcel Sc:3
Únor Kutěj Honza 3:Sc
Únor Grochal Petr 3:Sc
Únor Tesař Martin 2:3
Únor Štefánek Antonín 3:0
Leden Krišica Petr Sc:Sc
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Leden Větrovský Lukáš 3:1
Leden Šír Robin 3:2
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Holub Petr Sc:3
Prosinec Balus Pavel 3:0
Prosinec Krišica Petr 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Kašpar Luděk 3:0
Listopad Macíček Michal Sc:3
Listopad Hulík Radim 3:1
Říjen Taraba Róbert 3:2
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:0
Říjen Farník Michal 3:2
Září Taraba Róbert 3:1
Září Jüttnerová Sandra 3:Sc
Září Mohelník Vojtěch 2:3
Září Farník Michal 0:3
Září Stypa Kamil 0:3