Avatars_small

Vítek Lukáš

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 11 15 15 30.56%
2022/2023 44 22 21 7 50.00%
2021/2022 47 22 25 4 46.81%
2020/2021 7 3 1 3 42.86%
2019/2020 8 6 2 0 75.00%
Celkem: 142 64 64 29 45.07%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žák Igor
Červen Bělíčková Petra
Červen Hulík Radim
Květen Lokaj Adam Sc:Sc
Květen Žák Igor Sc:Sc
Květen Veverka Tomáš Sc:Sc
Duben Jančíková Marie Sc:3
Duben Pískala Jan 0:3
Duben Žák Igor Sc:3
Duben Lerch Ivan Sc:3
Březen Trefil Tomáš 1:3
Březen Crhonek Filip Sc:Sc
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Březen Bajgar Václav Sc:Sc
Únor Vašíček Petr Sc:Sc
Únor Střondala Tomáš 3:1
Únor Veverka Tomáš 3:1
Leden Závacký Patrik 0:3
Leden Crhonek Filip Sc:Sc
Leden Smejkal Kamil 0:3
Leden Moravec Mojmir 3:1
Leden Bělíčková Petra 3:1
Prosinec Jančíková Marie 1:3
Prosinec Brodová Jana Sc:Sc
Prosinec Pernica David Sc:Sc
Prosinec Stupka Lukáš Sc:3
Listopad Sendžo Lukáš 3:Sc
Listopad Žák Igor 3:0
Listopad Pospisil Vladimir 2:3
Listopad Dvořák Michal 0:3
Říjen Moravec Mojmir 3:0
Říjen Mach Vladimír 3:2
Říjen Pernica David 3:2
Říjen Lýsková Klára 3:Sc
Říjen Dvořák Michal 0:3
Září Pernica David Sc:Sc
Září Holubec Jaromír 1:3
Září Žák Igor 3:1
Září Klimíček Igor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červenec + Srpen Bartusek Jirka Sc:3
Červenec + Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec + Srpen Dědek Jiří Sc:3
Červen Holík Pavel 3:Sc
Červen Jašek Jakub 0:3
Červen Pískala Jan 2:3
Červen Poloch Martin Sc:Sc
Květen Gottvald Daniel 3:2
Květen Fabián Dalibor 3:Sc
Květen Sendžo Lukáš 2:3
Květen Holubec Jaromír 1:3
Duben Krňávek Jan 3:Sc
Duben Sendžo Lukáš 3:1
Duben Střondala Tomáš 3:2
Duben Jeřábek Libor 3:2
Březen Jeřábek Libor 3:1
Březen Hanusek Jaroslav 1:3
Březen Štefánek Antonín 1:3
Březen Zrasták Robert 1:3
Únor Krňávek Jan 3:0
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Jelínek Jan 3:Sc
Únor Střondala Tomáš 3:0
Leden Žák Igor Sc:3
Leden Mach Vladimír 3:2
Leden Filipčík Pavel 0:3
Leden Hulík Radim 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Pískala Jan 3:1
Prosinec Moravec Mojmir 3:0
Prosinec Gottvald Daniel 3:1
Listopad Lerch Ivan 2:3
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Listopad Pospisil Vladimir 2:3
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Říjen Sendžo Lukáš 3:0
Říjen Pískala Jan 3:0
Říjen Holubec Jaromír 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Září Tesař Martin Sc:3
Září Jančíková Marie 3:0
Září Holubec Jaromír 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Burian Tomáš 3:0
Červenec - Srpen Švábek Ladislav 3:Sc
Červenec - Srpen Hamříková Jarmila 3:2
Červenec - Srpen Lampa Tomáš 3:2
Červen Kašpar Luděk 0:3
Červen Weiss Marek 1:3
Červen Švábek Ladislav 3:Sc
Červen Pospisil Vladimir 1:3
Květen Krystyn Jan 3:Sc
Květen Gottvald Daniel 3:2
Květen Švábek Ladislav 1:3
Květen Burian Tomáš 3:0
Duben Miskovic Stano 2:3
Duben Pospisil Vladimir 0:3
Duben Hulík Radim 0:3
Duben Weiss Marek 2:3
Duben Kašpar Luděk 0:3
Březen Klimíček Igor 0:3
Březen Jašek Jakub 0:3
Březen Holubec Jaromír Sc:3
Březen Rucký Daniel Sc:3
Únor Pískala Jan 3:2
Únor Holubec Jaromír 2:3
Únor Zrasták Robert 3:2
Únor Jančíková Marie 3:1
Únor Střondala Tomáš 3:2
Leden Hulík Radim 0:3
Leden Kašpar Luděk 1:3
Leden Pískala Jan 3:2
Leden Kubíček Michal 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Vičan Petr 0:3
Prosinec Gottvald Daniel 3:0
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Hamřík Milan 1:3
Listopad Štefánek Antonín 0:3
Listopad Vičan Petr 1:3
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:1
Říjen Střondala Tomáš 3:1
Říjen Krystyn Jan 3:1
Říjen Pískala Jan 2:3
Září Hamříková Jarmila 3:2
Září Vlček Lukáš 3:Sc
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Pískala Jan Sc:3
Září Matyášek Marek 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kokošek Michael Sc:Sc
Říjen Krystyn Jan 0:3
Říjen Matyášek Marek Sc:Sc
Říjen Bystřičan Petr Sc:Sc
Září Spáčil David 3:1
Září Krystyn Jan 3:1
Září Pískala Jan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Pískala Jan 2:3
Červenec - Srpen Apl Roman 3:Sc
Červenec - Srpen Švidrnoch Marek 0:3
Červenec - Srpen Střondala Tomáš 3:2
Březen-Červen Krejčí Roman 3:Sc
Březen-Červen Žurková Lenka 3:0
Březen-Červen Bystřičan Petr 3:1
Březen-Červen Jančíková Marie 3:1