A246a48bb84f5453865a544d551a6d2edfbc555a_small

Rucký Daniel

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 9 4 5 0 44.44%
2018/2019 44 23 21 0 52.27%
2017/2018 42 30 12 0 71.43%
Celkem: 95 57 38 0 60.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Štěpař Jaroslav
Listopad Kantor Martin
Listopad Šeděnka Milan
Listopad Mrňka Michal 3:1
Listopad Stypa Kamil
Říjen Hlisnikovský Petr 1:3
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Kubíček Aleš 1:3
Říjen Šeděnka Milan 3:0
Září Stypa Kamil 3:1
Září Dehner Marcel 3:0
Září Bartusek Jirka 0:3
Září Netolička Jan 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:1
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 1:3
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:2
Červen Poloch Martin 3:0
Červen Pospisil Vladimir 3:0
Červen Kubíček Michal 0:3
Červen Jüttnerová Sandra 3:1
Květen Šeděnka Milan 2:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Holub Petr 2:3
Květen Poloch Martin 3:0
Duben Fabián Dalibor 3:2
Duben Švidrnoch Marek 3:2
Duben Pernica David 3:1
Duben Holub Petr 3:0
Březen Pospisil Vladimir 3:0
Březen Bartusek Jirka 1:3
Březen Dehner Marcel 1:3
Březen Šeděnka Milan 0:3
Únor Dominec Miroslav 0:3
Únor Sikora Miroslav 0:3
Únor Vojtovič Daniel 0:3
Únor Jirka Vladimir 0:3
Leden Filipčík Pavel 2:3
Leden Stypa Kamil 3:Sc
Leden Šeděnka Milan 2:3
Leden Riger Břetislav 3:1
Prosinec Krišica Petr 3:2
Prosinec Grochal Petr 3:1
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Prosinec Taraba Róbert 3:Sc
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Listopad Bartusek Jirka 3:Sc
Listopad Stypa Kamil 0:3
Listopad Netolička Jan 1:3
Říjen Krišica Petr 3:0
Říjen Filipčík Pavel 0:3
Říjen Kučeja Václav 3:1
Říjen Netolička Jan 2:3
Září Krišica Petr 3:0
Září Hýža David 3:1
Září Holub Petr 1:3
Září Hulík Radim 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 0:3
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr 1:3
Červenec / Srpen Hýža David 3:1
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Grochal Petr 0:3
Červen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Štefánek Antonín 3:0
Květen Šír Robin 3:1
Květen Dehner Marcel 0:3
Květen Badalová Veronika 3:Sc
Květen Holub Petr 3:0
Duben Větrovský Lukáš 3:1
Duben Andiel Josef 3:1
Duben Balus Pavel 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Hýža David 2:3
Březen Ludvík Pavel 3:0
Březen Farník Michal 0:3
Březen Filipčík Pavel 3:2
Únor Taraba Róbert 0:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Filipčík Pavel 0:3
Leden Ludvík Pavel 3:0
Leden Hýža David 3:0
Leden Lerch Ivan 3:2
Leden Kutěj Honza 3:1 2
Prosinec Šlachta Michal 3:0
Prosinec Mohyla Emil 3:0
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Holubec Jaromír 3:0
Listopad Bradáč Martin 3:0
Listopad Krejcha Martin 3:0
Listopad Lampa Tomáš 3:1
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Mrňka Michal 3:0
Říjen David Martin 0:3
Říjen Mrňka Michal 3:0
Říjen Čechák Vojtěch 3:0 1
Říjen Harastej Luboš 3:Sc