6773da968a83f061ea2eed91d853f1fb7710933d_small

Kubíček Michal

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 10 5 5 2 50.00%
2018/2019 44 23 21 10 52.27%
2017/2018 42 17 24 13 40.48%
2015/2016 44 21 23 10 47.73%
2014/2015 46 25 19 7 54.35%
2013/2014 48 27 21 1 56.25%
2012/2013 43 22 21 0 51.16%
2011/2012 42 25 17 3 59.52%
2010/2011 36 17 19 0 47.22%
2009/2010 29 13 16 0 44.83%
Celkem: 384 195 186 46 50.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Jirková Veronika
Listopad Mikolajek Viktor
Listopad Ciganek Pavel 1:3
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Říjen Hamřík Milan 3:2
Říjen Taraba Róbert 3:1
Říjen Holík Pavel 3:Sc
Říjen Farník Michal 3:1
Září Ciganek Pavel 1:3
Září Farník Michal 3:Sc
Září Vojtovič Daniel Sc:3
Září Šeděnka Milan Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 2:3
Červenec / Srpen Kvasnička Václav Sc:3
Červenec / Srpen Pernica David Sc:3
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červen Poloch Martin 3:0
Červen Rucký Daniel 3:0
Červen Pospisil Vladimir 3:Sc
Květen Dehner Marcel 3:1
Květen Farník Michal 1:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Květen Kantor Martin 1:3
Duben Vojtovič Daniel 1:3
Duben Sikora Miroslav 2:3
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Duben Dominec Miroslav 2:3
Březen Jirková Veronika 2:3
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Jirka Vladimir 3:1
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Únor Jirková Veronika 0:3
Únor Kantor Martin 3:2
Únor Holík Pavel 3:1
Únor Šeděnka Milan 3:Sc
Leden Krišica Petr 3:Sc
Leden Ciganek Pavel 3:1
Leden Kantor Martin 2:3
Leden Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Hulík Radim Sc:3
Prosinec Holub Petr 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Bartusek Jirka 3:2
Listopad Kantor Martin 3:2
Listopad Krejčí Miroslav Sc:3
Listopad Ciganek Pavel 3:1
Listopad Filipčík Pavel Sc:3
Říjen Holub Petr 3:0
Říjen Kantor Martin 3:1
Říjen Taraba Róbert 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Kučeja Václav 3:Sc
Září Massignan Larry 0:3
Září Jirková Veronika Sc:3
Září Bartusek Jirka 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel Sc:3
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Stypa Kamil Sc:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch Sc:3
Červen Sikora Miroslav 0:3
Červen Vojtovič Daniel 2:3
Červen Jirková Veronika 0:3
Červen Ciganek Pavel Sc:3
Květen Stypa Kamil 3:1
Květen David Martin 2:3
Květen Bartusek Jirka 3:2
Květen Jirková Veronika 3:2
Duben Stypa Kamil 0:3
Duben Šír Robin 3:0
Duben Mrňka Michal 3:Sc
Duben Netolička Jan 3:1
Březen Šeděnka Milan Sc:3
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Březen Taraba Róbert 3:Sc
Březen Krejčí Miroslav Sc:3
Únor Riger Břetislav 3:2
Únor Rucký Daniel 3:2
Únor Filipčík Pavel Sc:3
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Taraba Róbert 3:0
Leden Filipčík Pavel Sc:3
Leden Brodová Barbora Sc:3
Leden Kantor Martin Sc:3
Leden Massignan Larry 0:3
Prosinec Kantor Martin 3:2
Prosinec Holík Pavel 2:3
Prosinec Kučeja Václav 2:3
Prosinec Badalová Veronika Sc:3
Listopad Ujfaluši Marcel Sc:3
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Slavíček Jakub Sc:Sc
Listopad Sikora Miroslav 2:3
Říjen Kantor Martin 1:3
Říjen Jašek Jakub 3:2
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Kučeja Václav 3:2
Říjen Kazík Viťa 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Tesař Martin Sc:3
Červenec / Srpen Fabián Dalibor Sc:3
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš Sc:3
Červen Kantor Martin Sc:3
Červen Juráň David 1:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Urban Viktor 1:3
Květen Badalová Veronika 3:2
Květen Šimeček Petr 3:2
Květen Sikora Miroslav 1:3
Květen Kubíček Aleš 2:3 1
Duben Tesař Martin 3:1
Duben Jirka Vladimir 2:3
Duben Kubíček Aleš 1:3
Duben Holuša Marek 3:2
Březen Holík Pavel 3:1
Březen Kubíček Aleš 0:3
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Wrona Tomáš 3:Sc
Únor Urban Viktor 3:1
Únor Jirka Vladimir Sc:3
Únor Sikora Miroslav 3:Sc
Únor Kantor Martin 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:2
Leden Wrona Tomáš 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 3:2
Leden Juráň David 0:3
Prosinec Urban Viktor 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 3:1
Listopad Juráň David 0:3
Listopad Badalová Veronika 3:1
Listopad Vaněk Martin 1:3
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Žák Zdeněk 3:1
Říjen Fabián Dalibor 3:0
Říjen Klimíček Igor 3:Sc
Říjen Bartosz Tomáš Sc:3
Září Badalová Veronika Sc:3
Září Wrona Tomáš Sc:3
Září Hlisnikovský Petr 3:1
Září Sikora Miroslav 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:1
Červenec / Srpen Štěpař Jaroslav 3:2
Červenec / Srpen Tesař Martin Sc:3
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Juráň David 1:3
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Kubíček Aleš 0:3
Květen Hamřík Milan 3:2
Květen Badalová Veronika 3:0
Květen Tesař Martin 3:1
Květen Špánik Adam 3:2
Květen Nesladek Petr 3:2
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Juráň David 1:3
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Hlisnikovský Petr 3:1
Březen Badalová Veronika 3:2
Březen Holík Pavel 3:1
Únor Kubíček Aleš 1:3
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Hlisnikovský Petr Sc:3
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Hálek David 3:Sc
Leden Šimeček Petr 3:2
Leden Hlisnikovský Petr 3:1
Leden Richtár Dušan Sc:Sc
Prosinec Špánik Adam 3:Sc
Prosinec Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Šeděnka Milan 3:1
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Hamřík Milan 3:2
Listopad Richtár Dušan Sc:3
Listopad Kubíček Aleš Sc:3
Listopad Šimeček Petr Sc:3
Listopad Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Juráň David 2:3
Říjen Kubíček Aleš 2:3
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Září Fabián Dalibor 3:Sc 1
Září Kubíček Aleš 0:3
Září Hošek Pavel 3:Sc
Září Holuša Marek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Brynda Pavel 3:0
Červen Šimeček Petr 3:1
Červen Tesař Martin 3:0
Červen Nesladek Petr 3:1
Květen Jašek Jakub 3:2
Květen Juráň David 1:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Satke Tomáš 3:0
Květen Hošek Pavel 0:3
Duben Holuša Marek 3:1
Duben Hošek Pavel 3:2
Duben Richtár Dušan 1:3
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Šimeček Petr 3:0
Březen Juráň David 3:1
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Štěpař Jaroslav 2:3
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Únor Wrona Tomáš 3:2
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Únor Holuša Marek 3:1
Únor Hlisnikovský Petr 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 3:Sc
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Kubíček Aleš 2:3
Leden Badalová Veronika 2:3 2
Leden Kratochvíl Michal 3:0
Prosinec Wrona Tomáš 0:3
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:2 3
Prosinec Satke Tomáš 2:3 1
Prosinec Kubíček Aleš 3:2
Listopad Kubíček Aleš 3:2 2
Listopad Vojtovič Daniel 3:1
Listopad Hošek Pavel 3:2
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Přeček Martin 3:0
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Říjen Trojka Aleš 3:1
Říjen Nesrsta Petr 3:Sc
Říjen Brynda Pavel 3:0
Září Jašek Jakub 1:3
Září Fabián Dalibor 2:3
Září Kubíček Aleš 1:3 1
Září Wrona Tomáš 0:3
Září Vojtovič Daniel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Kratochvíl Michal 0:3
Červen Kočvara Jan 2:3
Červen Kubíček Aleš 3:1
Květen Fabián Dalibor 2:3
Květen Vojtovič Daniel 3:2
Květen Mihulová Klára 3:2
Květen Hošek Pavel 1:3
Duben Mihulová Klára 1:3
Duben Juráň David 3:0
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Wrona Tomáš 3:1
Duben Kratochvíl Michal 1:3
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Fabián Dalibor 0:3
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Sikora Radim 3:0
Únor Satke Tomáš 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Štěpař Jaroslav 1:3
Únor Jašek Jakub 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Leden Brynda Pavel 3:0
Leden Kočvara Jan 3:1
Leden Mihulová Klára 3:2
Leden Jašek Jakub 3:0
Prosinec Sobek Tomáš 3:0
Prosinec Kratochvíl Michal 2:3
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 3:2
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3
Listopad Štift David 1:3 1
Listopad Mihulová Klára 2:3
Listopad Kratochvíl Michal 2:3
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3
Říjen Kubíček Aleš 3:2 1
Říjen Fabián Dalibor 3:2
Říjen Satke Tomáš 3:2
Září Brynda Pavel 3:0
Září Sobek Tomáš 3:0
Září Wolf Sebastian 3:0
Září Hartmann Silvie 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Červen Prucek Milan 3:Sc
Červen Riger Stanislav 3:Sc
Červen Bergel Pavel 3:1 1
Květen Kubíček Aleš 3:0 2
Květen Satke Tomáš 3:2
Květen Jašek Jakub 3:1
Květen Prucek Milan 1:3
Duben Kubínek David 3:1
Duben Větrovský Lukáš 3:0
Duben Křetinský David 3:2
Duben Lerch Ivan 2:3 1
Březen Sikora Radim Sc:3
Březen Sobek Tomáš 3:1
Březen Drga Radim 0:3
Březen Brynda Pavel 2:3 1
Březen Kubínek David 2:3
Únor Trojka Aleš 3:1
Únor Hartmann Silvie 3:2
Únor Juráň David 0:3
Únor Kratochvíl Michal 0:3 1
Únor Nesrsta Petr 3:1
Leden Sobek Tomáš 0:3
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:1
Leden Riger Stanislav 1:3 1
Prosinec Folwarczny Jan 3:0
Prosinec Konečný Kamil 3:0
Prosinec Bartosz Tomáš 3:1
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Listopad Staviarsky Miroslav Sc:3
Listopad Bergel Pavel 3:0
Listopad Sikora Radim Sc:3
Listopad Satke Tomáš 3:1
Říjen Švidrnoch Marek 3:0
Říjen Trojka Aleš 2:3
Říjen Grigar Martin 2:3
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3
Září Kočvara Jan 1:3 1
Září Nesrsta Petr 3:1
Září Kubínek David 3:Sc
Září Tesař Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 0:3
Červen Hartmann Silvie 0:3
Červen Brynda Pavel 3:2
Červen Nesrsta Petr 2:3
Květen Hubert Lukáš 1:3
Květen Medek Petr 3:1
Květen Konečný Kamil 3:0
Květen Grigar Martin 3:Sc
Duben Sobek Tomáš 1:3
Duben Brynda Pavel 1:3 1
Duben Minkovič David 0:3
Duben Jašek Jakub 1:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Krkoška Libor 3:2
Březen Farník Michal 3:2
Březen Holuša Petr 1:3
Březen Mihulová Klára 3:2
Únor Vavřínek Martin 3:Sc
Únor Psotka Petr 3:2
Únor Škrobánek Jakub 3:2
Únor Brynda Pavel 1:3 1
Únor Wolf Sebastian 0:3
Leden Holuša Petr 3:2
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Škrobánek Jakub 1:3
Leden Sobek Tomáš 2:3
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Listopad Danisz Radim 3:Sc
Listopad Konečný Kamil 3:0
Listopad Kašpar Luděk 3:2
Listopad Jašek Jakub 3:2
Říjen Kyjovský Čeněk 0:3
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Prucek Milan 0:3
Říjen Farník Michal 3:1
Říjen Marek Roman 0:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Psotka Petr 0:3
Červen Medek Petr 3:1
Červen Wolf Sebastian 0:3
Červen Fabián Dalibor 0:3
Květen Fajnor Tomáš 3:Sc
Květen Ovčačík Martin 3:0
Květen Štift David 0:3 1
Květen Děrgel Ivo 3:1
Duben Trojka Aleš 0:3
Duben Kočvara Jan 0:3
Duben Fabián Dalibor 1:3
Duben Vavřínek Martin 0:3
Březen Grigar Martin 1:3
Březen Samek Petr 1:3
Březen Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Sobek Tomáš 0:3
Březen Kubínek David 0:3
Únor Pešl Vladan 3:0
Únor Lasoň Jaroslav 3:2
Únor Děrgel Ivo 3:0
Únor Rozsypal Jan 3:1
Leden Medek Pavel 0:3
Leden Krejčová Hana 3:2
Leden Hřib Petr 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Frnka Viktor 2:3
Listopad Weber Michal 0:3
Listopad Dlouhý Radim 3:Sc
Listopad Volfová Zuzana 3:0 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání