9445418d506614be0879aadfde83e6563f5f3ea7_small

Mihulová Klára


Bojte se...:D:D:D

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 28 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 46 23 23 2 50.00%
2010/2011 29 12 17 4 41.38%
2009/2010 34 16 18 10 47.06%
Celkem: 109 51 58 16 46.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Satke Tomáš Sc:3 2
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Hošek Pavel 1:3
Červen Juráň David 1:3
Květen Vojtovič Daniel 3:0
Květen Hošek Pavel 3:0
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Fabián Dalibor 3:0
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Wrona Tomáš 0:3
Duben Kratochvíl Michal 0:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Juráň David 2:3
Březen Kratochvíl Michal 1:3 1
Březen Satke Tomáš 3:2
Březen Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Juráň David 3:0
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Únor Štift David 3:0
Únor Fabián Dalibor 3:1
Únor Juráň David 2:3
Únor Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Kočvara Jan 3:2
Leden Jašek Jakub Sc:3 2
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Brynda Pavel 3:0
Prosinec Štěpař Jaroslav 1:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Kočvara Jan 3:2
Prosinec Štift David 0:3 1
Prosinec Satke Tomáš 3:1
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3
Listopad Štift David 3:2 1
Listopad Kratochvíl Michal 3:1 1
Říjen Kočvara Jan 3:2
Říjen Kratochvíl Michal 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:2
Říjen Sikora Radim 3:1
Říjen Štift David 1:3 2
Září Kočvara Jan 3:0
Září Štěpař Jaroslav 3:0
Září Fabián Dalibor 3:0
Září Štift David 2:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Štift David 1:3 1
Duben Krejčí Miroslav 1:3
Duben Kubínek David 3:Sc
Duben Tesař Martin Sc:3
Duben Fabián Dalibor 2:3
Březen Krkoška Libor 0:3
Březen Holuša Petr 3:0
Březen Hvolka Tomáš 2:3
Březen Kubíček Michal 2:3
Březen Farník Michal 3:0
Únor Grigar Martin 3:1
Únor Drga Radim 1:3
Únor Prucek Milan Sc:3
Únor Fabián Dalibor 1:3
Únor Trojka Aleš Sc:3
Leden Drga Radim Sc:3
Leden Hartmann Silvie 3:Sc
Leden Fleško Jaroslav 3:2
Leden Marek Roman 1:3 1
Leden Vavřínek Martin 3:Sc
Listopad Oswald Pavel 0:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:0
Listopad Marek Roman 0:3 1
Listopad Vavřínek Martin 3:2
Listopad Trojka Aleš 3:1
Říjen Vavřínek Martin 2:3
Říjen Holinka Pavel 0:3
Říjen Fabián Dalibor 3:1
Říjen Wolf Sebastian 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rozsypal Jan 3:0
Červen Děrgel Ivo 3:Sc
Červen Slunský Petr 3:0
Červen Danisz Radim 3:0
Květen Samek Petr Sc:3
Květen Medek Petr Sc:3
Květen Vitasek Petr Sc:3
Květen Kyjovský Čeněk Sc:3
Duben Oswald Pavel 1:3
Duben Prucek Milan Sc:3
Duben Wolf Sebastian Sc:3
Duben Medek Pavel Sc:3
Březen Medek Pavel 0:3
Březen Novák Dalibor 3:Sc
Březen Děrgel Ivo 3:0
Březen Trojka Aleš 3:2
Březen Fleško Jaroslav 2:3 2
Únor Wolf Sebastian 3:0
Únor Trojka Aleš 2:3 1
Únor Štěpař Jaroslav 2:3 1
Únor Holinka Pavel Sc:3
Únor Kočvara Jan 2:3 1
Leden Kubínek David 3:0
Leden Fajnor Tomáš 3:0
Leden Novák Dalibor 1:3 1
Leden Klimša Ladislav 3:0
Listopad Samek Petr 3:1
Listopad Trojka Aleš Sc:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Novák Dalibor 3:2
Říjen Děrgel Ivo 3:0
Říjen Drga Radim Sc:3
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3 1