Avatars_small

Novák Dalibor

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 2 0 50.00%
2019/2020 33 21 12 1 63.64%
2009/2010 21 10 11 3 47.62%
Celkem: 58 33 25 4 56.90%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Holík Pavel
Říjen Hlisnikovský Petr
Říjen Malinowská Veronika
Říjen Ciganek Pavel
Září Šimeček Petr 3:2
Září Štěpař Jaroslav 1:3
Září Hamřík Milan 3:2
Září Kučeja Václav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Taraba Róbert 3:2
Červenec - Srpen Hýža David 3:0
Červenec - Srpen Jüttnerová Sandra 3:Sc
Červenec - Srpen Andiel Josef 3:0
Březen-Červen Stypa Kamil 3:Sc
Březen-Červen Kantor Martin 0:3
Březen-Červen Kučeja Václav 2:3
Březen-Červen Jüttnerová Sandra 3:Sc
Březen-Červen Netolička Jan 0:3
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Bartusek Jirka Sc:3
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Únor Badalová Veronika 0:3
Leden Netolička Jan 0:3
Leden Bartusek Jirka 1:3
Leden Stypa Kamil 2:3
Leden Ciganek Pavel 0:3
Prosinec Hamřík Milan 3:0
Prosinec Pernica David 3:2
Prosinec Badalová Veronika 3:1
Prosinec Malinowská Veronika 0:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Grochal Petr 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:1
Listopad Holík Pavel 3:2
Říjen Hulík Radim 3:1
Říjen Andiel Josef 3:1
Říjen Čechák Vojtěch 3:0
Říjen Riger Břetislav 3:0
Září Hamřík Milan 0:3
Září Fabián Dalibor 0:3
Září Filipčík Pavel 3:0
Září Jüttnerová Sandra 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Trojka Aleš Sc:3
Březen Medek Pavel 0:3
Březen Mihulová Klára Sc:3
Březen Fleško Jaroslav Sc:3
Březen Děrgel Ivo 1:3
Únor Ovčačík Martin 3:0
Únor Samek Petr 3:0
Únor Vavřička Karel 1:3
Únor Slunský Petr 3:Sc
Leden Mihulová Klára 3:1 1
Leden Fajnor Tomáš 3:0
Leden Klimša Ladislav 3:0
Leden Kubínek David 1:3
Listopad Ovčačík Martin 3:0
Listopad Medek Pavel 2:3
Listopad Ochonski Zdenek 3:1
Listopad Kučma Martin 3:Sc
Říjen Drga Radim 2:3
Říjen Děrgel Ivo 3:1
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3
Říjen Mihulová Klára 2:3