1374d5960ac85991cf54c19c4b9943099f65f43f_small

Šeděnka Milan

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 7 7 0 50.00%
2017/2018 46 25 21 5 54.35%
2016/2017 45 23 22 0 51.11%
2015/2016 46 26 20 2 56.52%
2014/2015 47 29 18 2 61.70%
Letní squashování 2014 8 8 0 0 100.00%
Letní squashování 2013 7 7 0 0 100.00%
2013/2014 48 30 18 0 62.50%
2011/2012 4 4 0 0 100.00%
Celkem: 265 159 106 9 60.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Ciganek Pavel
Prosinec Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Holík Pavel 0:3
Prosinec Sikora Miroslav
Listopad Rucký Daniel 3:1
Listopad Stypa Kamil 0:3
Listopad Netolička Jan 3:Sc
Listopad Bartusek Jirka 3:Sc
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Jirková Veronika 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Říjen Jašek Jakub 2:3
Září Brodová Barbora 3:2
Září Hlisnikovský Petr 1:3
Září Stypa Kamil 0:3
Září Kantor Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rucký Daniel 3:0
Červenec / Srpen Hýža David Sc:3
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr Sc:3
Červen Massignan Larry Sc:3
Červen David Martin Sc:3
Červen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červen Farník Michal 2:3
Květen Krejčí Miroslav 3:Sc
Květen Grochal Petr 3:1
Květen Nesrsta Petr 3:Sc
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Šimeček Petr 0:3
Duben Jašek Jakub 0:3
Duben Kantor Martin 3:Sc
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Taraba Róbert 3:Sc
Březen Krejčí Miroslav 3:1
Březen Hvolka Tomáš Sc:3
Únor Holík Pavel 0:3
Únor Massignan Larry 0:3
Únor Šimeček Petr 1:3
Únor Kantor Martin 3:0
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden David Martin 0:3
Leden Jirka Vladimir 0:3
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Grochal Petr 3:0
Prosinec Mohelník Vojtěch 2:3
Prosinec Ciganek Pavel 3:1
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Listopad Grochal Petr 3:0
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Ludvík Pavel 3:0
Listopad Kazík Viťa 1:3
Listopad Kutěj Honza 3:1 1
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Holík Pavel 1:3
Říjen Filipčík Pavel 3:1
Říjen Brodová Barbora 2:3
Září Hvolka Tomáš 3:0
Září Bartusek Jirka 2:3
Září Ciganek Pavel 2:3
Září Tesař Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 3:0
Červenec/Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec/Srpen Hlisnikovský Petr 2:3
Červenec/Srpen Šír Robin 3:1
Červen Tesař Martin 3:Sc
Červen Ciganek Pavel 2:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:2
Červen Šimeček Petr 0:3
Červen Jašek Jakub 1:3
Květen Dehner Marcel 3:0
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Květen Šír Robin 3:1
Duben Tesař Martin 2:3
Duben Ciganek Pavel 2:3
Duben Badalová Veronika 0:3
Duben Jašek Jakub 0:3
Březen Fabián Dalibor 3:2
Březen Slavíček Jakub 1:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Únor Jirka Vladimir 1:3
Únor Vojtovič Daniel 1:3
Únor Urban Viktor 0:3
Únor Juráň David 1:3
Leden Kutěj Honza 3:0 1
Leden Záruba Patrik 3:Sc
Leden Vaněk Martin 3:Sc
Leden Jašek Jakub 0:3
Prosinec Jašek Jakub 3:Sc
Prosinec Wolf Sebastian 3:Sc
Prosinec Bartusek Jirka 2:3
Prosinec Kazík Viťa 1:3
Listopad Dehner Marcel 3:1
Listopad Hamřík Milan 1:3
Listopad Lerch Ivan 3:2
Listopad Grochal Petr 3:1
Říjen Lerch Ivan 3:1
Říjen Tesař Martin 1:3
Říjen Fabián Dalibor 3:0
Říjen Šimeček Petr 0:3
Září Bartosz Tomáš 3:2
Září Nesrsta Petr 3:2
Září Kučeja Václav 3:1
Září Jirka Vladimir 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:1
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Kutěj Honza 3:0 1
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:0
Červen Jašek Jakub 1:3
Červen Wolf Sebastian 0:3
Červen Holík Pavel Sc:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Květen Lerch Ivan 3:Sc 1
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Šubert Roman 3:Sc
Květen Filipčík Pavel 3:Sc
Duben Žák Zdeněk 1:3
Duben Wrona Tomáš 3:Sc
Duben Badalová Veronika 1:3
Duben Kantor Martin 0:3
Březen Ludvík Pavel 3:Sc
Březen Hvolka Tomáš 3:1
Březen Grigar Martin 3:0
Březen Kosa Adam 3:1
Březen Šimeček Petr 1:3
Únor Šubert Roman 3:1
Únor Mohyla Emil 3:0
Únor Dehner Marcel 1:3
Únor Apl Roman 3:0
Leden Žák Zdeněk 1:3
Leden Lerch Ivan 3:1
Leden Filipčík Pavel 3:0
Leden Klimíček Igor 0:3
Prosinec Urban Viktor 1:3
Prosinec Fabián Dalibor 3:2
Prosinec Nesrsta Petr 0:3
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Šubert Roman 3:Sc
Listopad Riger Břetislav 3:1
Listopad Špánik Adam 1:3
Říjen Hamřík Milan 3:1
Říjen Grigar Martin 3:2
Říjen Holuša Marek 1:3
Říjen Brynda Pavel 0:3
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Září Špánik Adam 1:3
Září Bartusek Jirka 0:3
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Šimeček Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 1:3
Červenec / Srpen Badalová Veronika 2:3
Červenec / Srpen Špánik Adam 3:Sc
Červen Jašek Jakub 3:1
Červen Hamřík Milan 3:1
Červen Kantor Martin 3:1
Červen Hlisnikovský Petr 0:3
Květen Urban Viktor 1:3
Květen Šimeček Petr 0:3
Květen Filipčík Pavel 3:0
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Duben Kučeja Václav 3:2
Duben Bartosz Tomáš 3:Sc
Duben Jančar Tomáš 3:0
Duben Lerch Ivan 3:2
Březen Apl Roman 3:0
Březen Filipčík Pavel 3:0
Březen Kašpar Luděk 3:0
Březen Krupník Lukáš 3:1
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Kantor Martin 1:3
Únor Jašek Jakub 1:3
Únor Žváček Jiří 3:0
Leden Tesař Martin 0:3
Leden Jašek Jakub Sc:3
Leden Badalová Veronika 0:3
Leden Fabián Dalibor 2:3
Leden Lerch Ivan 3:1
Prosinec Hamřík Milan 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Prosinec Špánik Adam 3:Sc
Prosinec Bartosz Tomáš 2:3
Listopad Fabián Dalibor 3:1
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Nesladek Petr 3:1
Listopad Jašek Jakub 3:0
Listopad Brynda Pavel 2:3
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Říjen Dehner Marcel 3:0
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Září Bartosz Tomáš 2:3
Září Badalová Veronika Sc:3
Září Brynda Pavel 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Nesrsta Petr 3:0
Srpen Juránek Filip 3:0
Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Srpen Urban Viktor 3:0
Červenec Kučeja Václav 3:1 2
Červenec Wolf Sebastian 3:Sc
Červenec Hamřík Milan 3:0
Červenec Nesrsta Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Balus Pavel 3:0
Srpen Ludvík Pavel 3:0
Srpen Špánik Adam 3:Sc
Srpen Richtár Dušan 3:Sc 4
Červenec Židek Václav 3:0
Červenec Juránek Filip 3:0
Červenec Richtár Dušan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hubert Lukáš 3:Sc 2
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Černý Martin 3:Sc
Červen Kašpar Luděk 3:0
Květen Šimeček Petr 0:3
Květen Trojka Aleš 3:Sc
Květen Wolf Sebastian 0:3
Květen Němec Martin 2:3
Květen Fabián Dalibor 1:3
Duben Bartusek Jirka 3:1
Duben Matějašek David 3:Sc
Duben Černý Martin 3:1
Duben Nesrsta Petr 3:0
Duben Grigar Martin 3:Sc
Březen Mohyla Emil 3:0
Březen Bartosz Tomáš 1:3
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Nesladek Petr 2:3
Březen Kříbek Jarda 3:0 2
Únor Černý Martin 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Taraba Róbert 3:0
Únor Tesař Martin 2:3
Únor Grigar Martin 3:1
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Wolf Sebastian 0:3
Leden Přeček Martin 1:3
Leden Holuša Marek 1:3 2
Leden Šimeček Petr 1:3
Prosinec Riger Stanislav 1:3
Prosinec Bartosz Tomáš 3:1
Prosinec Grigar Martin 3:1
Prosinec Kříbek Jarda 3:0
Prosinec Nesladek Petr 3:2
Listopad Badalová Veronika 0:3
Listopad Holuša Marek 2:3
Listopad Kratochvíl Michal 0:3
Listopad Jašek Jakub 1:3
Listopad Brynda Pavel 3:2
Říjen Peroutík Jiří 3:0 2
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Richtár Dušan 2:3 1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Září Kučeja Václav 3:0
Září Jaššo Petr 3:0
Září Mach Vladimír 3:0
Září Weber Michal 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Eichingerová Zlata 3:0
Červen Petrák Eduard 3:0
Červen Zobal Martin 3:0
Červen Vašíček Petr 3:Sc