Avatars_small

Jirka Vladimir

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 44 28 16 2 63.64%
2017/2018 44 31 13 0 70.45%
2016/2017 45 33 12 0 73.33%
2015/2016 29 26 3 0 89.66%
Celkem: 162 118 44 2 72.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel Sc:3
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:3
Červenec / Srpen Farník Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Holík Pavel 3:Sc
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Ciganek Pavel 3:0
Červen Jirková Veronika 2:3
Červen Farník Michal 3:0
Květen Dominec Miroslav 3:0
Květen Kučeja Václav 3:1
Květen Sikora Miroslav 1:3
Květen Ciganek Pavel 3:1
Duben Kučeja Václav 3:2
Duben Netolička Jan 3:0
Duben Farník Michal 3:0
Duben Badalová Veronika 3:0
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Jirková Veronika 0:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Kučeja Václav 3:Sc
Únor Dominec Miroslav 3:2
Únor Vojtovič Daniel 1:3
Únor Sikora Miroslav 0:3
Únor Rucký Daniel 3:0
Leden David Martin 3:Sc
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Jirková Veronika 2:3
Leden Farník Michal 3:1
Prosinec Kantor Martin 3:1
Prosinec Massignan Larry 0:3
Prosinec David Martin 1:3
Prosinec Stypa Kamil 3:1
Listopad David Martin 1:3
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Dominec Miroslav 3:Sc
Listopad Holík Pavel 3:1
Říjen Bartusek Jirka 3:Sc
Říjen Massignan Larry 3:2
Říjen Ciganek Pavel 3:1
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Září Jašek Jakub 3:0
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Ciganek Pavel 3:2
Září Šimeček Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 0:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 0:3
Červenec / Srpen David Martin 3:2
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Jašek Jakub 3:0
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Holík Pavel 3:2
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Kantor Martin 3:0
Květen Massignan Larry 3:1
Květen Sikora Miroslav 2:3
Duben Holík Pavel 3:1
Duben Jirková Veronika 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Massignan Larry 3:0
Březen Dominec Miroslav 3:Sc
Březen Wrona Tomáš 3:2
Březen Sikora Miroslav 3:2
Březen Mohelník Vojtěch 3:1
Únor David Martin 3:Sc
Únor Wrona Tomáš 2:3
Únor Vojtovič Daniel 3:0
Únor Kučeja Václav 3:1
Leden David Martin 3:1
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec David Martin 3:1
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Jirková Veronika 3:2
Prosinec Sikora Miroslav 3:1
Listopad Kantor Martin 3:0
Listopad Holík Pavel 3:Sc
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Wrona Tomáš 3:0
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Nesrsta Petr 3:2
Říjen Šimeček Petr 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Září Slavíček Jakub 3:Sc
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Září Jašek Jakub 3:0
Září Badalová Veronika 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Slavíček Jakub 3:2
Červenec/Srpen Kučeja Václav 3:0
Červenec/Srpen Kantor Martin 3:0
Červenec/Srpen Grochal Petr 3:0
Červen Sikora Miroslav 2:3
Červen Juráň David 2:3
Červen Macíček Michal 3:0
Červen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Nesrsta Petr 3:0
Květen Kazík Viťa 3:Sc
Květen Tesař Martin 3:0
Květen Stypa Kamil 3:2
Duben Wrona Tomáš 0:3
Duben Sikora Miroslav 1:3
Duben Slavíček Jakub 3:0
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Hamřík Milan 3:0
Březen Macíček Michal 3:0
Březen Kantor Martin 3:0
Březen Brodová Barbora 3:0
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Juráň David 0:3
Únor Vojtovič Daniel 1:3
Únor Urban Viktor 3:2
Leden Sikora Miroslav 2:3
Leden Bartusek Jirka 3:Sc
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Hamřík Milan 3:0
Prosinec Wrona Tomáš 3:2
Prosinec Vaněk Martin 3:Sc
Prosinec Urban Viktor 3:0
Prosinec Ujfaluši Marcel 3:1
Listopad Žák Zdeněk 3:0
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Kantor Martin 3:1
Listopad Jašek Jakub 3:0
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Bilík Jiří 3:0
Říjen Wrona Tomáš 2:3
Říjen Kantor Martin 3:1
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Září Kučeja Václav 3:0
Září Nesrsta Petr 3:1
Září Bartosz Tomáš 3:0
Září Šeděnka Milan 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Juráň David 3:2
Červenec / Srpen Wolf Sebastian 3:Sc
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 3:Sc
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 3:Sc
Červen Tesař Martin 3:0
Červen Kubíček Aleš 3:1
Červen Sikora Miroslav 3:1
Červen Kučeja Václav 3:1
Květen Žák Zdeněk 3:Sc
Květen Juráň David 2:3
Květen Ujfaluši Marcel 3:1 1
Květen Wolf Sebastian 3:1
Duben Kubíček Michal 3:2
Duben Holuša Marek 3:0
Duben Kubíček Aleš 0:3
Duben Tesař Martin 3:1
Březen Juráň David 0:3
Březen Špánik Adam 3:1
Březen Kantor Martin 3:0
Březen Jašek Jakub 3:0
Únor Kubíček Michal 3:Sc
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Sikora Miroslav 3:Sc
Únor Urban Viktor 3:1
Leden Sikora Miroslav 3:1
Leden Kubíček Aleš 3:2 1
Leden Špánik Adam 3:1
Leden Nesrsta Petr 3:1
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání