Avatars_small

Macíček Michal

Skupina JUNIOR D-Tour
Pohlaví muž
Věk 19 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 33 22 10 7 66.67%
2016/2017 44 28 15 6 63.64%
2015/2016 16 14 1 1 87.50%
Celkem: 93 64 26 14 68.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Mohelník Vojtěch Sc:3
Duben Krejčí Miroslav 3:Sc
Duben Ciganek Pavel 2:3
Duben Dominec Miroslav 3:Sc
Březen David Martin Sc:Sc
Březen Stypa Kamil 3:Sc
Březen Brodová Barbora 2:3
Březen Bartusek Jirka 3:1
Únor Brodová Barbora 3:Sc
Únor Kyjovský Čeněk 3:Sc
Únor Hvolka Tomáš 3:Sc
Únor Šír Robin 3:Sc
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Leden Holub Petr 3:0
Leden Hulík Radim 3:1
Leden Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Netolička Jan 3:0
Prosinec Větrovský Lukáš 3:1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 3:1
Listopad Hulík Radim Sc:3
Listopad Hvolka Tomáš Sc:3
Listopad Pospisil Vladimir 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 3:0
Říjen Stypa Kamil 0:3
Říjen Šír Robin 3:0
Říjen Hvolka Tomáš Sc:3
Říjen Dehner Marcel 3:1
Září Nesrsta Petr Sc:3
Září Hamřík Milan 3:Sc
Září Dehner Marcel 3:1
Září Šimeček Petr 0:3
Září Kazík Viťa Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hamřík Milan Sc:3
Červenec/Srpen Stypa Kamil Sc:3
Červenec/Srpen Jašek Jakub Sc:3
Červenec/Srpen Nesrsta Petr Sc:3
Červen Vojtovič Daniel 1:3
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Jirka Vladimir 0:3
Červen Juráň David 0:3
Květen Slavíček Jakub 3:2
Květen Kantor Martin 3:2
Květen Hamřík Milan Sc:3
Květen Kyjovský Čeněk 3:2
Duben Vojtovič Daniel 1:3
Duben Urban Viktor 2:3
Duben Nesrsta Petr 3:Sc
Duben Juráň David 0:3 1
Březen Kantor Martin 3:Sc
Březen Jirka Vladimir 0:3
Březen Brodová Barbora 3:Sc
Březen Hamřík Milan 3:1
Únor Fabián Dalibor 3:0
Únor Záruba Patrik 3:0
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Zrasták Robert 3:Sc
Leden Ludvík Pavel 3:1
Leden Brodová Barbora 3:1
Prosinec Krupník Lukáš Sc:Sc
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Šír Robin 3:2
Prosinec Fabián Dalibor 0:3 1
Listopad Šubert Roman 3:Sc
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Hulík Radim 3:0
Listopad Krišica Petr 3:0
Říjen Ciganek Pavel 2:3
Říjen Rechtoris David 3:0
Říjen Krejcha Martin 3:0
Říjen Weiss Marek 3:0
Září Tesař Petr 3:0
Září Mohelník Vojtěch 3:Sc
Září Žák Igor 3:1
Září Slavíček Jakub 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:0
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:1
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:Sc
Červenec / Srpen Farník Michal 3:1
Červen Krejcha Martin Sc:Sc
Červen Střondala Tomáš 3:0
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Fiala Lukáš 3:0
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Binek Zdenek 3:Sc
Květen Turčinková Kateřina 3:Sc
Květen Záruba Patrik 0:3
Duben Mohelník Vojtěch 3:1
Duben Bourek Luboš 3:0
Duben Turčinková Kateřina 3:0
Duben Tesař Petr 3:0