2821bfc835a818fe3f838bfd1e777fbb7e7bd96b_small

Šír Robin

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 21 23 4 47.73%
2016/2017 45 27 18 5 60.00%
2015/2016 25 16 9 0 64.00%
Celkem: 114 64 50 9 56.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Šlachta Michal 3:0
Červenec / Srpen Holub Petr 3:1
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Červen Holub Petr 3:1
Červen Rechtoris David 3:2
Červen Bystřičan Jiří 3:0
Červen Taraba Róbert 3:1
Květen Rucký Daniel 1:3
Květen Holub Petr 2:3
Květen Dehner Marcel 0:3
Květen Badalová Veronika 0:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Duben Netolička Jan 1:3
Duben Mrňka Michal 3:1
Duben Stypa Kamil 0:3
Březen Netolička Jan 3:2
Březen Nesrsta Petr 2:3
Březen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Březen Riger Břetislav 3:0
Únor Brodová Barbora Sc:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Kyjovský Čeněk Sc:3
Únor Macíček Michal Sc:3
Leden Větrovský Lukáš 3:1
Leden Hvolka Tomáš 2:3
Leden Krišica Petr 3:0
Leden Pospisil Vladimir 2:3
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Hlisnikovský Petr Sc:3
Prosinec Hulík Radim 3:0
Prosinec Bartusek Jirka 1:3
Listopad Kyjovský Čeněk 0:3
Listopad Krišica Petr 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Farník Michal 3:0
Říjen Macíček Michal 0:3
Říjen Dehner Marcel 2:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Stypa Kamil 1:3
Září Brodová Barbora 1:3
Září Kučeja Václav 2:3
Září Bystřičan Jiří 3:0
Září Bartosz Tomáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 3:0
Červenec/Srpen Hlisnikovský Petr Sc:3
Červenec/Srpen Dehner Marcel 3:2 2
Červenec/Srpen Šeděnka Milan 1:3
Červen Fabián Dalibor 3:1
Červen Andiel Josef 3:1
Červen Taraba Róbert 3:1
Červen Krišica Petr 0:3
Květen Hvolka Tomáš 1:3
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Dehner Marcel 3:1
Květen Šeděnka Milan 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:0
Duben Grochal Petr 3:0
Duben Riger Břetislav 3:1
Duben Záruba Patrik 3:Sc
Březen Filipčík Pavel Sc:3
Březen Kutěj Honza 3:2 2
Březen Kazík Viťa Sc:3
Březen Riger Břetislav 3:0
Březen Tesař Martin Sc:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Bilík Jiří 3:Sc
Únor Brodová Barbora 0:3
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Leden Hulík Radim 3:Sc
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Prosinec Krupník Lukáš 3:2
Prosinec Macíček Michal 2:3
Prosinec Riger Břetislav 0:3
Listopad Ciganek Pavel 2:3
Listopad Bajgar Václav 3:0
Listopad Zrasták Robert 3:1
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Šubert Roman 3:Sc
Říjen Grochal Petr 2:3
Říjen Ludvík Pavel 2:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Hamřík Milan Sc:3
Září Balus Pavel 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 3:Sc
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:2 1
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:0
Červen Bartosz Tomáš 0:3
Červen Filipčík Pavel 1:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Holuša Marek 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 3:0
Květen Kosa Adam 0:3
Květen Uhlíř Adam 2:3
Květen Brynda Pavel 3:Sc
Duben Grochal Petr 1:3
Duben Krišica Petr 3:2
Duben Vrága Lukáš 3:1
Duben Jüttnerová Sandra 3:2
Březen Krupník Lukáš 3:1
Březen Štefánek Antonín 2:3
Březen Hýža David 3:2 1
Březen Zrasták Robert 0:3
Únor Rechtoris David 3:1
Únor Bystřičan Jiří 0:3
Únor Sikora Jiří 3:1
Únor Jeřábek Libor 3:1
Únor Kovaříková Jana 3:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání