20200c5b05db24675b330799906e1098fd6a479a_small

Krišica Petr

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 7 5 1 58.33%
2017/2018 45 22 22 5 48.89%
2016/2017 44 24 20 1 54.55%
2015/2016 44 28 16 1 63.64%
2014/2015 44 16 27 18 36.36%
2013/2014 47 22 25 0 46.81%
2012/2013 39 23 16 2 58.97%
Celkem: 275 142 131 28 51.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Rucký Daniel
Prosinec Filipčík Pavel
Prosinec Taraba Róbert
Prosinec Grochal Petr
Listopad Hulík Radim 3:Sc
Listopad Weiss Marek 3:2
Listopad Hýža David 3:1
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Říjen Rucký Daniel 0:3
Říjen Kučeja Václav 3:Sc
Říjen Netolička Jan Sc:3
Říjen Filipčík Pavel 0:3
Září Rucký Daniel 0:3
Září Hulík Radim 3:1
Září Hýža David 3:1
Září Holub Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červenec / Srpen Brodová Barbora 0:3
Červenec / Srpen Krejčí Miroslav 0:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Hýža David 3:1
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:1
Květen Riger Břetislav 1:3
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Netolička Jan 1:3
Duben Riger Břetislav 1:3
Duben Bystřičan Jiří 3:2
Duben Holub Petr 1:3
Duben Kyjovský Čeněk 3:Sc
Březen Grochal Petr 2:3
Březen Bradáč Martin 3:Sc
Březen Sikora Jiří 3:0
Březen Kvasnička Václav 1:3
Únor Větrovský Lukáš Sc:3
Únor Kašpar Luděk 3:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:2
Únor Holub Petr 2:3
Leden Pospisil Vladimir Sc:Sc
Leden Větrovský Lukáš 3:0
Leden Šír Robin 0:3
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Prosinec Balus Pavel 3:1
Prosinec Holub Petr 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Pospisil Vladimir 1:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Šír Robin 1:3
Listopad Kyjovský Čeněk 0:3
Listopad Farník Michal 0:3
Říjen Kyjovský Čeněk 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:1
Říjen Netolička Jan 3:Sc
Říjen Weiss Marek 3:1
Říjen Nový Jan 3:1
Září Hulík Radim Sc:3
Září Ludvík Pavel Sc:3
Září Mohyla Emil Sc:3
Září Štefánek Antonín 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Štefánek Antonín 3:0
Červenec/Srpen Sikora Jiří 3:Sc
Červenec/Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Červenec/Srpen Mach Vladimír 3:Sc
Červen Fabián Dalibor 0:3
Červen Taraba Róbert 0:3
Červen Andiel Josef 3:1
Červen Šír Robin 3:0
Květen Zrasták Robert 3:1
Květen Broda Kamil 3:Sc
Květen Štefánek Antonín 3:1
Květen Mohelník Vojtěch 1:3
Duben Lerch Ivan 1:3
Duben Škapa Jiří 3:2 1
Duben Taraba Róbert 1:3
Duben Ludvík Pavel 3:2
Březen Kyjovský Čeněk 0:3
Březen Ludvík Pavel 3:2
Březen Bystřičan Jiří 3:1
Březen Mohyla Emil 2:3
Únor Kučeja Václav 1:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:1
Únor Farník Michal 3:1
Únor Riger Břetislav 2:3
Leden Rechtoris David 3:1
Leden Taraba Róbert 2:3
Leden Grochal Petr 3:2
Leden Mach Vladimír 3:2
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:2
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:2
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Listopad Šubert Roman 3:Sc
Listopad Hulík Radim 1:3
Listopad Štefánek Antonín Sc:3
Listopad Macíček Michal 0:3
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Hamřík Milan 1:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Září Štefánek Antonín 2:3
Září Andiel Josef 3:0
Září Krupník Lukáš 0:3
Září Bystřičan Jiří 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec / Srpen Šír Robin 2:3 1
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:0
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 3:Sc
Červen Jüttnerová Sandra 3:2
Červen Hulík Radim 3:1
Červen Hanusek Jaroslav 3:0
Červen Kašpar Luděk 3:0
Květen Lasoň Jaroslav 3:2
Květen Lampa Tomáš 3:0
Květen Broda Kamil 3:1
Květen Terzl Václav 1:3
Duben Vrága Lukáš 3:0
Duben Šír Robin 2:3
Duben Grochal Petr Sc:3
Duben Jüttnerová Sandra 2:3
Březen Šubert Roman 0:3
Březen Riger Břetislav 3:1
Březen Uhlíř Adam 3:1
Březen Mohyla Emil 1:3
Únor Kašpar Luděk 3:0
Únor Bystroň Jan 3:1
Únor Mach Vladimír 3:2
Únor Štefánek Antonín 3:0 1
Leden Andiel Josef 3:1
Leden Ludvík Pavel 1:3
Leden Kučeja Václav 2:3
Leden Mohyla Emil 0:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Kučeja Václav 0:3
Listopad Grochal Petr 2:3
Listopad Krupník Lukáš 3:1
Říjen Štefánek Antonín 3:1 1
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Gorecki Pavel 3:Sc
Září Šrámek Fredy 3:1
Září Vrága Lukáš 3:0
Září Bystřičan Jiří 1:3
Září Šubert Roman 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nový Jan Sc:3
Červenec / Srpen Bystroň Jan Sc:3
Červenec / Srpen Šrámek Fredy Sc:3
Červenec / Srpen Grigar Martin Sc:3
Červen Janoško Zdeněk 3:Sc
Červen Uhlíř Adam 0:3
Červen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červen Andiel Josef 3:1
Květen Apl Roman 1:3
Květen Žváček Jiří 3:Sc
Květen Jančar Tomáš 2:3
Květen Grigar Martin 0:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Holubec Jaromír 3:1
Duben Krupník Lukáš 1:3
Duben Žváček Jiří 1:3
Březen Kutěj Honza 3:2
Březen Zrasták Robert 1:3
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc
Březen Juránek Filip 3:Sc
Únor Holubec Jaromír Sc:Sc
Únor Vrága Lukáš 3:0
Únor Hamříková Jarmila 3:0
Únor Rechtoris David 3:0
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Leden Jüttnerová Sandra 3:2
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Leden Uhřík Libor 3:0
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Binek Zdenek Sc:3
Prosinec Hyndrich Martin Sc:3
Prosinec Lukšová Pavla Sc:3
Listopad Švidrnoch Marek Sc:3
Listopad Riger Břetislav Sc:3
Listopad Šrámek Fredy 2:3
Listopad Žák Zdeněk Sc:3
Říjen Juránek Filip Sc:3
Říjen Hamřík Milan Sc:3
Říjen Apl Roman Sc:3
Říjen Raška Petr Sc:3
Září Nesladek Petr Sc:3
Září Mohyla Emil 2:3
Září Taraba Róbert 2:3
Září Nesrsta Petr Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Pleyer Lukáš 3:Sc
Červen Kantor Martin 3:2
Červen Bystroň Jan 3:0
Červen Špánik Adam 3:1
Květen Kašpar Luděk 1:3
Květen Raška Petr 3:0
Květen Dehner Marcel 2:3
Květen Taraba Róbert 2:3
Květen Riger Břetislav 3:2
Duben Mach Vladimír 3:2
Duben Špánik Adam 0:3
Duben Jančar Tomáš 3:0
Duben Gorecki Pavel 3:0
Březen Hanusek Jaroslav 1:3
Březen Hruzík Radim 1:3
Březen Matějašek David 0:3
Březen Nesrsta Petr 2:3
Březen Riger Břetislav 3:0
Únor Bartusek Jirka 3:Sc 1
Únor Kříbek Jarda 0:3
Únor Trojka Aleš 0:3
Únor Brynda Pavel 1:3
Únor Wolf Sebastian 3:Sc
Leden Matějašek David 3:1
Leden Zrasták Robert 3:1
Leden Pleyer Lukáš 3:1
Leden Karpeta Petr 3:Sc
Leden Grigar Martin 0:3
Prosinec Gaura Jiří 3:2
Prosinec Mach Vladimír 2:3 1
Prosinec Riger Břetislav 3:2
Prosinec Vrága Lukáš 1:3
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Nesladek Petr 2:3
Listopad Zrasták Robert 3:2
Listopad Žváček Jiří 0:3
Listopad Apl Roman 1:3
Říjen Hubert Lukáš 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Holuša Marek 0:3
Říjen Riger Stanislav 0:3
Říjen Čechák Martin 1:3
Září Zrasták Robert 2:3
Září Hamřík Milan 3:2
Září Slunský Petr 0:3
Září Apl Roman 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Švidrnoch Marek Sc:3
Červen Nesrsta Petr 1:3
Červen Šrámek Fredy 3:1
Červen Medek Petr 3:2
Červen Matějašek David 1:3
Květen Hartmann Silvie 0:3
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Čechák Martin 1:3
Květen Sikora Radim 0:3
Duben Kašpar Luděk 2:3
Duben Prokop David 3:1
Duben Bartosz Tomáš 2:3
Duben Matějašek David 3:1
Duben Broda Kamil 3:1
Březen Čechák Martin Sc:3
Březen Šimeček Petr 2:3
Březen Apl Roman 2:3
Březen Karpeta Petr 3:2
Březen Hruzík Radim 3:0
Únor Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Badalová Veronika 1:3
Únor Kubíček Michal 3:0
Únor Hamřík Milan 3:1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Leden Dehner Marcel 3:2 2
Leden Malečíková Jaroslava 3:1
Leden Mechelová Gabriela 3:1
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Škrobánek Jakub 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Papřok Ondřej 3:0
Listopad Rechtoris David 3:0
Listopad Berger Ondřej 3:0
Říjen Wrzecionko Jakub 3:0
Říjen Škrobánek Jakub 0:3
Říjen Gorecki Pavel 3:0
Říjen Anasiewicz Sylwia 3:0