134c6e60a5f891e64b786346092e83a7ff851f1e_small

Slunský Petr


raději "let" než vybité oko

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 41 17 23 5 41.46%
2012/2013 42 17 24 11 40.48%
2011/2012 41 15 25 12 36.59%
2010/2011 34 9 25 12 26.47%
2009/2010 27 9 18 3 33.33%
Celkem: 185 67 115 43 36.22%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jüttnerová Sandra 3:0
Červen Langrová Pavlína Sc:Sc
Červen Hill Martin 0:3
Červen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Květen Peroutík Jiří Sc:3 1
Květen Jančar Tomáš 3:2
Květen Ludvík Pavel 3:1
Květen Žváček Jiří 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 1:3
Duben Rechtoris David 3:0
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 3:Sc
Březen Mechelová Gabriela Sc:3
Březen Hamřík Milan Sc:3
Březen Mrowiec Jakub 3:2
Březen Šrámek Fredy 1:3
Únor Balus Pavel 3:2
Únor Krejcha Martin 3:0
Únor Malečíková Jaroslava 3:0
Únor Hill Martin 2:3
Leden Mach Vladimír 2:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:2
Leden Šrámek Fredy 2:3 1
Leden Bystroň Jan 2:3
Prosinec Žváček Jiří 3:2
Prosinec Matějašek David 1:3
Prosinec Hamřík Milan 0:3
Prosinec Dehner Marcel 1:3 2
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Listopad Šrámek Fredy 1:3
Listopad Richtár Dušan 0:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Mach Vladimír 3:0
Říjen Taraba Róbert 1:3
Říjen Wolf Sebastian 1:3
Říjen Vrága Lukáš 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Září Apl Roman Sc:3
Září Zrasták Robert 2:3
Září Krišica Petr 3:0
Září Hamřík Milan 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klimková Lucie 3:1
Červen Kašprišin David 3:Sc
Červen Apl Roman 2:3
Červen Balus Pavel 3:0
Květen Vrága Lukáš 2:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Sikora Jiří 3:0
Květen Rechtoris David 3:0
Duben Kašprišin David 3:Sc 2
Duben Taraba Róbert 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:2
Duben Šrámek Fredy 2:3 2
Březen Tomášková Markéta 3:0
Březen Beneš Tomáš 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří 3:1 1
Březen Hrudová Iva Sc:Sc
Únor Klimková Lucie 1:3
Únor Mechelová Gabriela 2:3
Únor Mrowiec Jakub 2:3
Únor Holubec Jaromír 2:3
Leden Zrasták Robert Sc:3
Leden Karpeta Petr Sc:3
Leden Škrobánek Jakub Sc:3
Leden Prokop David Sc:3
Prosinec Bartusek Jirka Sc:3 1
Prosinec Hanusek Jaroslav Sc:3 1
Prosinec Medek Petr Sc:3 1
Prosinec Matějašek David Sc:3 2
Prosinec Přeček Martin Sc:3 1
Listopad Zrasták Robert 2:3 2
Listopad Mořkovský Vojtěch 1:3
Listopad Karpeta Petr 3:0
Listopad Šimeček Petr Sc:3
Listopad Frnka Viktor 3:1
Říjen Hruzík Radim 3:1
Říjen Mohyla Emil 0:3
Říjen Křetinský David 0:3 2
Říjen Sobek Tomáš 1:3
Září Hájek Jiří 3:Sc
Září Broda Kamil 3:2
Září Badalová Veronika 1:3
Září Apl Roman 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartoš Jan Sc:3
Červen Pešl Vladan 3:1
Červen Vavřička Karel Sc:3
Červen Šimeček Petr Sc:3 1
Květen Wrona Tomáš 0:3 2
Květen Prokop David Sc:3 1
Květen Hamříková Jarmila 3:0 2
Květen Kubíček Michal 3:0
Duben Kupka Jaroslav 0:3
Duben Broda Kamil 0:3
Duben Mořkovský Vojtěch 3:Sc
Duben Apl Roman 1:3
Březen Bartosz Tomáš Sc:3
Březen Broda Kamil Sc:3
Březen Lerch Ivan 0:3
Březen Medek Petr 1:3
Únor Riger Stanislav Sc:3
Únor Grigar Martin Sc:3
Únor Drga Radim Sc:3
Únor Bergel Pavel Sc:3
Leden Kubínek David 2:3
Leden Hubert Lukáš 3:1
Leden Medek Petr 1:3 1
Leden Broda Kamil 3:0
Prosinec Bergel Pavel 3:0 1
Prosinec Koutný Jakub 3:Sc
Prosinec Ochonski Zdenek Sc:Sc
Prosinec Riger Stanislav 1:3 2
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Kubíček Aleš 3:Sc
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Jašek Jakub 1:3
Říjen Koutný Jakub 3:Sc
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Hruzík Radim 3:0
Říjen Dehner Marcel 3:0
Září Ochonski Zdenek 3:0 1
Září Bergel Pavel 1:3
Září Konečný Kamil Sc:3
Září Sikora Radim 0:3
Září Hubert Lukáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ječmínek Martin 3:2 2
Červen Pešl Vladan 3:0
Červen Kocián Martin 1:3
Červen Hruzík Radim 3:Sc
Květen Riger Stanislav 3:0
Květen Vrzgula Jan 3:Sc
Květen Lukšová Pavla 3:Sc 1
Květen Matějašek David 3:2
Duben Vrága Lukáš Sc:3
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Kovář David Sc:3
Duben Klimková Lucie Sc:3
Březen Konečný Kamil Sc:3
Březen Vojtovič Daniel Sc:3
Březen Mohyla Emil Sc:3
Březen Satke Tomáš Sc:3
Únor Krkoška Libor Sc:3
Únor Juráň David 0:3
Únor Švidrnoch Marek Sc:3
Únor Ochonski Zdenek Sc:3
Leden Jašek Jakub Sc:3
Leden Koutný Jakub 1:3
Leden Trojka Aleš 0:3
Leden Farník Michal 0:3
Leden Nesrsta Petr 2:3
Listopad Drga Radim 0:3
Listopad Bergel Pavel 3:0 1
Listopad Nesrsta Petr 2:3
Listopad Kyjovský Čeněk 3:Sc
Listopad Fabián Dalibor 2:3
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Říjen Štift David 0:3 1
Říjen Klímek Lumír 0:3
Říjen Medek Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Děrgel Ivo 3:Sc
Červen Danisz Radim 3:2 1
Červen Mihulová Klára 0:3
Červen Rozsypal Jan 3:2
Květen Trojka Aleš 0:3
Květen Medek Pavel 0:3
Květen Nesrsta Petr 1:3
Duben Koutný Jakub 3:2
Duben Vitasek Petr 0:3
Duben Pohanka Dejf 3:Sc
Duben Kašpar Luděk 3:0
Březen Psotka Petr 2:3
Březen Rozsypal Jan 3:0
Březen Wolf Sebastian 0:3
Březen Filipčík Pavel 0:3
Únor Samek Petr 1:3
Únor Novák Dalibor Sc:3
Únor Ovčačík Martin 3:0
Únor Vavřička Karel Sc:3
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Kočvara Jan 0:3
Leden Střelec Kvido Sc:3
Listopad Sikora Radim 0:3
Listopad Sládeček Pavel 0:3
Listopad Mutina Jan 0:3 1
Listopad Grigar Martin 3:Sc