1a10eaff2776e6a8d718ed80b0decd15481718a6_small

Malečíková Jaroslava

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví žena
Věk 46 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 11 5 0 68.75%
2017/2018 48 21 27 2 43.75%
2016/2017 37 23 14 0 62.16%
2015/2016 45 30 15 0 66.67%
2014/2015 39 23 16 0 58.97%
2013/2014 41 22 19 0 53.66%
2012/2013 38 22 16 0 57.89%
2011/2012 40 23 17 6 57.50%
2010/2011 32 12 20 0 37.50%
2009/2010 32 12 20 0 37.50%
Celkem: 368 199 169 8 54.08%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Čada Josef
Prosinec Hanusek Jaroslav
Prosinec Spáčil David 3:2
Prosinec Martinková Terezie 3:Sc
Listopad Řeháček Petr 3:0
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc
Listopad Jančíková Marie 3:0
Listopad Pácl Petr 3:0
Listopad Žurková Lenka 3:1
Říjen Pavlusová Kateřina 0:3
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Čada Josef 3:2
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Září Jeřábek Libor 1:3
Září Fabián Dalibor 0:3
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Bajgar Václav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Žák Igor 3:0
Červenec / Srpen Jaššo Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 2:3
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:Sc
Červenec / Srpen Brožek Václav 3:0
Červen Hanusek Jaroslav 1:3
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Weiss Marek 0:3
Červen Pernica David 0:3
Květen Pelech Michal 0:3
Květen Čechák Vojtěch 3:Sc
Květen Broda Kamil 3:Sc
Květen Langrová Pavlína 3:1
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Střondala Tomáš 1:3
Duben Čechák Vojtěch 3:Sc
Duben Nový Jan 0:3
Březen Zrasták Robert 0:3
Březen Žák Igor 3:1
Březen Apl Roman 1:3
Březen Broda Kamil Sc:3
Únor Pelech Michal 0:3
Únor Demian Matúš 1:3
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Rechtoris David 2:3
Leden Hanusek Jaroslav 0:3
Leden Mrňka Michal 0:3
Leden Zrasták Robert 0:3
Leden Apl Roman 0:3
Prosinec Vašíček Petr Sc:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Ryšavý Filip 3:Sc
Prosinec Malý Milan 3:0
Prosinec Koprajda Michal 3:0
Listopad Holubec Jaromír 1:3
Listopad Koprajda Michal 3:2
Listopad Rechtoris David 2:3
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Fiala Lukáš 0:3
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Žurková Lenka 3:0
Říjen Větrovský Lukáš 1:3
Září Nový Jan 1:3
Září Jeřábek Libor 0:3
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Lampa Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hýža David 0:3
Červenec/Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec/Srpen Hulík Radim 0:3
Červenec/Srpen Holubec Jaromír 1:3
Červen Jeřábek Libor 3:2
Červen Tesař Petr 3:0
Červen Fiala Lukáš 3:Sc
Červen Vacková Klára 3:0
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Tesař Petr 3:0
Květen Lampa Tomáš 0:3
Květen Bradáč Martin 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:0
Duben Žurková Lenka 3:0
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Hýža David 0:3
Duben Malý Milan 3:0
Duben Vacková Klára 3:0
Březen Lerch Ivan 3:2
Březen Weiss Marek 0:3
Březen Hýža David 1:3
Březen Větrovský Lukáš 1:3
Únor Balus Pavel 3:Sc
Únor Lampa Tomáš 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Leden Šimek Martin 3:Sc
Leden Nový Jan 2:3
Leden Krejcha Martin 3:1
Leden Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Lampa Tomáš 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Škapa Jiří 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Listopad Vitasek Petr 2:3
Listopad Ryšavý Filip 3:0
Listopad Pavlusová Kateřina 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejcha Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Linzer Kamila 3:Sc
Červen Čada Josef 3:0
Červen Jeřábek Libor 0:3
Červen Rechtoris David 2:3
Červen Turčinková Kateřina 3:Sc
Květen Weiss Marek 1:3
Květen Střondala Tomáš 3:1
Květen Brodová Barbora 3:Sc
Květen Vašíček Petr 3:0
Duben Linzer Kamila 3:0
Duben Lampa Tomáš 1:3
Duben Čada Josef 3:Sc
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Březen Czopik Jan 3:Sc
Březen Broda Kamil 0:3
Březen Malý Milan 3:0
Březen Weiss Marek 3:Sc
Únor Fiala Lukáš 3:1
Únor Čada Josef 1:3
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Janošíková Zuzana 3:Sc
Leden Linzer Kamila 3:1
Leden Lasoň Jaroslav 0:3
Leden Weiss Marek 3:0
Leden Holešová Kateřina 3:0
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Holešová Kateřina 3:0
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:1
Listopad Holubec Jaromír 2:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Ludvík Pavel 2:3
Listopad Binek Zdenek 3:0
Listopad Andiel Josef 0:3
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:0
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Gorecki Petr 3:1
Září Jüttnerová Sandra 2:3
Září Štefánek Antonín 2:3
Září Rechtoris David 1:3
Září Andiel Josef 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Binek Zdenek 2:3
Červenec / Srpen Krejcha Martin 3:2
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Žváček Jiří 0:3
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Kovaříková Jana 3:0
Červen Uhřík Libor 3:2
Červen Lasoň Jaroslav 1:3
Květen Rechtoris David 1:3
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Duben Andiel Josef 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 0:3
Duben Krejcha Martin 3:1
Duben Gorecki Pavel 0:3
Březen Čada Josef 3:1
Březen Krejčová Hana 3:1
Březen Bělíčková Veronika 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:0
Únor Andiel Josef 1:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Hýža David 1:3
Leden Kutěj Honza 0:3
Leden Bystřičan Jiří 1:3
Leden Vrága Lukáš 3:1
Leden Šrámek Fredy 0:3
Prosinec Lukšová Pavla 3:2
Prosinec Krišica Petr 3:Sc
Prosinec Hyndrich Martin 3:2
Prosinec Binek Zdenek 3:0
Listopad Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Lasoň Jaroslav 3:2
Říjen Kutěj Honza 0:3
Říjen Sikora Jiří 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:0
Červen Hamříková Jarmila 3:0
Červen Vrága Lukáš 2:3
Červen Střondala Tomáš 3:1
Květen Zrasták Robert 0:3
Květen Juránek Filip 0:3
Květen Urban Viktor 1:3
Květen Bystroň Jan 2:3
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Slunský Petr 3:1
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Rechtoris David 3:1
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Raška Petr 0:3
Březen Bystřičan Jiří 3:1
Březen Papřok Ondřej 3:Sc
Únor Krejcha Martin 3:1
Únor Hill Martin 3:0
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Slunský Petr 0:3
Leden Vrága Lukáš 3:2
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Papřok Ondřej 2:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Weber Michal 1:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Beneš Vojtěch 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 1:3
Listopad Ludvík Pavel 3:0
Listopad Papřok Ondřej 3:2
Listopad Kučeja Václav 2:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Peterková Andrea 3:0
Říjen Sikora Jiří 1:3
Říjen Mach Vladimír 1:3
Září Koutný Jakub 3:Sc
Září Bystroň Jan 2:3
Září Mechelová Gabriela 0:3
Září Lasoň Jaroslav 2:3
Září Vrága Lukáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langer Petr 3:Sc
Červen Holubec Jaromír 0:3
Červen Raška Petr 0:3
Červen Mrowiec Jakub 0:3
Květen Zobal Martin 3:Sc
Květen Jaššo Petr 3:0
Květen Špánik Adam 3:1
Duben Hájek Jiří 0:3
Duben Peroutík Jiří 3:0
Duben Lenart Jan 0:3
Duben Střondala Tomáš 2:3
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Štelar Petr 3:2
Březen Papřok Ondřej 3:0
Březen Klimková Lucie 0:3
Únor Sikora Jiří 3:1
Únor Tomášková Markéta 3:1
Únor Anasiewicz Sylwia 3:0
Leden Dehner Marcel 0:3
Leden Mechelová Gabriela 0:3
Leden Krišica Petr 1:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Karpeta Petr 0:3
Prosinec Žváček Jiří 0:3 1
Prosinec Vrága Lukáš 3:1
Prosinec Čechák Martin 2:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Klimková Lucie 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:0
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Říjen Prokop David 2:3 2
Říjen Hamřík Milan 2:3 2
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Říjen Lenart Jan 3:1
Září Kubíček Michal 3:2
Září Riger Břetislav 1:3 1
Září Balus Pavel 3:0
Září Střondala Tomáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langer Petr 3:0
Červen Ochonski Zdenek 3:Sc
Červen Žváček Jiří 0:3 1
Červen Beer Jaroslav 3:0
Květen Šrámek Fredy 1:3 1
Květen Bělíčková Petra 3:0
Květen Riger Břetislav 3:0
Duben Hanusek Jaroslav 2:3 1
Duben Šimeček Petr 0:3 1
Duben Žváček Jiří 1:3 1
Duben Dehner Marcel 0:3 1
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Pešl Vítek 3:1
Březen Šesták Lukáš 3:1 1
Březen Hamříková Jarmila 3:0
Únor Hasmanda Robert 3:1
Únor Kašparová Linda 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 3:0
Únor Plaček Václav 3:0
Únor Čmuchová Klára 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:2 1
Leden Mrowiec Jakub 3:1
Leden Missigová Šárka 0:3
Leden Klimková Lucie 0:3
Prosinec Peroutík Jiří 3:2
Prosinec Kašparová Linda 3:Sc
Prosinec Hasmanda Robert Sc:3 1
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Listopad Rašková Lenka Sc:3
Listopad Janošíková Zuzana Sc:3
Listopad Hill Martin Sc:3
Listopad Langrová Pavlína Sc:3
Říjen Bartusek Jirka 0:3
Říjen Riger Stanislav 3:2
Říjen Žváček Jiří 1:3 2
Říjen Lasoň Jaroslav Sc:3
Září Žůrek Vladimír 3:0
Září Střondala Tomáš 2:3 2
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Šesták Lukáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Smotlacha David 3:1
Červen Tichá Kateřina 3:Sc
Červen Hill Martin 3:0
Červen Lasoň Jaroslav 2:3
Květen Folwarczny Jan 0:3
Květen Štefaník Martin 1:3
Květen Šrámek Fredy 1:3 1
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Duben Klimková Lucie 3:0
Duben Slunský Petr 3:Sc
Duben Vrága Lukáš 1:3
Duben Kovář David 3:Sc
Březen Lukšová Pavla 3:0
Březen Ječmínek Martin 0:3
Březen Kašparová Linda 3:0
Březen Střondala Tomáš 3:0
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Malík Karel 3:0
Únor Žůrek Vladimír 0:3 1
Únor Přeček Martin 3:0 1
Leden Mohyla Emil 0:3
Leden Kubíček Aleš 0:3
Leden Kaňa Aleš 3:2
Leden Folwarczny Jan 0:3
Listopad Šesták Lukáš 1:3 1
Listopad Krkoška Libor 0:3
Listopad Minkovič David 0:3
Listopad Žůrek Vladimír 1:3 1
Říjen Konečný Kamil 1:3 3
Říjen Weber Michal 0:3
Říjen Dehner Marcel 0:3
Říjen Vlček Dobroslav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Ochonski Zdenek 0:3 2
Červen Kocián Martin 2:3 2
Červen Lázenský Jan 3:2 1
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Květen Matlochová Lucie 3:0
Květen Lukáš Jan 3:2 1
Květen Missigová Šárka 3:Sc
Duben Tylšar Vladimír 0:3 1
Duben Weber Michal 0:3
Duben Mořkovský Jaromír 0:3
Duben Kramár Lukáš 0:3
Březen Fajnor Tomáš 0:3
Březen Kyjovský Čeněk 0:3
Březen Klimša Ladislav 3:0
Březen Pohanka Dejf 0:3 1
Únor Medek Petr 1:3
Únor Koutný Jakub 0:3 1
Únor Gregořicová Petra 3:Sc
Únor Dlouhý Radim 3:2
Leden Hřib Petr 1:3
Leden Medek Pavel 0:3
Leden Krejčová Hana 3:2
Leden Kubíček Michal 0:3
Listopad Trojka Aleš 1:3
Listopad Lasoň Jaroslav 2:3
Listopad Mihulová Klára 0:3
Listopad Samek Petr 0:3
Říjen Volfová Zuzana 3:0
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Gregořicová Petra 3:0
Říjen Trojková Lada 3:0