B854aea0d046e71a1b045cdb3d205bd6de7dc212_small

Pavlusová Kateřina

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 18 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 5 3 2 2 60.00%
2017/2018 14 5 9 6 35.71%
2016/2017 33 18 15 3 54.55%
Celkem: 52 26 26 11 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš Sc:3
Říjen Čada Josef 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Žák Igor Sc:3
Listopad Vašíček Petr Sc:3
Listopad Pácl Petr Sc:3
Říjen Střondala Tomáš Sc:3
Říjen Šlachta Michal 2:3
Říjen Holub Petr 3:1
Říjen Krejcha Martin Sc:3
Říjen Tesař Petr 3:0
Září Holub Petr 0:3
Září Tesař Petr 3:Sc
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Dominec Miroslav Sc:3
Září Bradáč Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec/Srpen Fiala Lukáš 3:0
Červenec/Srpen Ryšavý Filip 3:1
Červenec/Srpen Weiss Marek 2:3
Červen Krišica Lukáš 1:3
Červen Hrubý Matyáš 0:3
Červen Hrubý Tomáš 3:0
Červen Turčínková Klára 3:0
Květen Berger Cedric 3:0
Květen Bencúr Eliáš 3:0
Květen Volák Vojtěch 3:0
Květen Machytková Eva 3:0
Duben Exner Martin 3:0
Duben Šrámek Daniel 3:Sc
Duben Hrubý Matyáš 3:2
Duben Turčínková Klára 3:0
Březen Žák Igor Sc:3
Březen Sikora Jiří Sc:3
Březen Malý Milan Sc:3
Únor Jeřábek Libor 0:3
Únor Langrová Pavlína 2:3
Únor Tesař Petr 3:Sc
Leden Kašpar Luděk 0:3
Leden Bajgar Václav 0:3
Leden Lampa Tomáš 3:1
Leden Štefánek Antonín 0:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Peterková Andrea 3:1
Prosinec Malý Milan 1:3
Listopad Ryšavý Filip 0:3
Listopad Vitasek Petr 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání