Avatars_small

Machytková Eva

Skupina Z Junior 3A
Pohlaví žena
Věk 16 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 0 4 4 0.00%
2018/2019 42 4 7 35 9.52%
2017/2018 44 10 15 20 22.73%
2016/2017 18 8 5 5 44.44%
Celkem: 108 22 31 64 20.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Firdová Adéla Sc:3
Září Holendová Marie Sc:3
Září Kozubková Daniela Sc:3
Září Berousková Aneta Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Crhonek Filip Sc:Sc
Červen Hradilová Valerie Sc:3
Červen Škrobánek Adam 0:3
Červen Berousková Aneta Sc:3
Květen Hradilová Valerie Sc:Sc
Květen Holendová Marie Sc:3
Květen Kratochvil Kryštof Sc:3
Květen Hrubý Tomáš 0:3
Duben Kratochvil Kryštof 3:0
Duben Berousková Aneta 3:0
Duben Crhonek Filip Sc:Sc
Duben Kozubková Daniela 3:Sc
Březen Kratochvil Kryštof 3:0
Březen Hradilová Valerie 1:3
Březen Mecová Eliška Sc:Sc
Březen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Únor Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Únor Klečková Kateřina Sc:Sc
Únor Hradilová Valerie Sc:Sc
Únor Mecová Eliška Sc:Sc
Leden Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Leden Hradilová Valerie Sc:Sc
Leden Mecová Eliška Sc:Sc
Leden Klečková Kateřina Sc:Sc
Prosinec Klečková Kateřina Sc:Sc
Prosinec Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Prosinec Hradilová Valerie Sc:Sc
Prosinec Mecová Eliška Sc:Sc
Listopad Klečková Kateřina Sc:Sc
Listopad Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Listopad Hradilová Valerie Sc:Sc
Listopad Bencúr Eliáš Sc:Sc
Říjen Berger Cedric Sc:Sc
Říjen Klečková Kateřina Sc:Sc
Říjen Exner Martin Sc:Sc
Říjen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Říjen Hradilová Valerie Sc:Sc
Září Hrubý Matyáš Sc:Sc
Září Berger Cedric Sc:Sc
Září Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Září Klečková Kateřina Sc:Sc
Září Krišica Lukáš Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hrubý Tomáš 0:3
Červen Exner Martin 1:3
Červen Hradilová Valerie Sc:Sc
Červen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červen Klečková Kateřina Sc:Sc
Květen Klečková Kateřina Sc:Sc
Květen Carducci Alessio Sc:Sc
Květen Škrobánek Adam Sc:Sc
Květen Berger Cedric 1:3
Duben Klečková Kateřina Sc:Sc
Duben Kratochvil Kryštof 3:2
Duben Černý Matěj 0:3
Duben Hrubý Matyáš Sc:Sc
Březen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Březen Škrobánek Adam 3:0
Březen Černý Matěj Sc:Sc
Březen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Únor Hrubý Tomáš 3:Sc
Únor Exner Martin Sc:Sc
Únor Bencúr Eliáš 2:3
Únor Černý Matěj Sc:Sc
Leden Tesař Pavel 3:0
Leden Klečková Kateřina 3:0
Leden Nenička Tomáš 3:0
Leden Kratochvil Kryštof 3:0
Leden Carducci Alessio 0:3
Prosinec Černý Matěj 0:3
Prosinec Hrubý Tomáš Sc:Sc
Prosinec Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Krišica Lukáš Sc:Sc
Prosinec Klečková Kateřina Sc:Sc
Listopad Tesař Pavel 3:0
Listopad Nenička Tomáš 3:0
Listopad Škrobánek Adam 0:3
Listopad Hradilová Valerie 3:0
Listopad Křižák Jakub Sc:Sc
Říjen Hrubý Matyáš 0:3
Říjen Klečková Kateřina 0:3
Říjen Bencúr Eliáš 1:3
Říjen Berger Cedric 1:3
Září Exner Martin Sc:3
Září Hrubý Matyáš 0:3
Září Martinková Terezie 1:3
Září Bencúr Eliáš Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Martinková Terezie 0:3
Červenec/Srpen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Volák Vojtěch Sc:Sc
Červenec/Srpen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červen Jaskulová Katrin 3:Sc
Červen Kovalská Zuzana Sc:Sc
Červen Bystroň Petr 3:Sc
Červen Wognar František 3:0
Červen Korpaňová Tereza 3:0
Květen Berger Cedric 1:3
Květen Volák Vojtěch 0:3
Květen Bencúr Eliáš 2:3
Květen Pavlusová Kateřina 0:3
Duben Nenička Tomáš 3:0
Duben Skoumal Dominik 3:1
Duben Kovalská Zuzana 3:0
Duben Hegerová Luna 3:0