Avatars_small

Hrubý Tomáš

Skupina Z Junior 2A
Pohlaví muž
Věk 18 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 20 11 7 4 55.00%
2018/2019 42 19 13 11 45.24%
2017/2018 42 14 16 16 33.33%
2016/2017 13 3 6 5 23.08%
Celkem: 117 47 42 36 40.17%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Kubíčková Nikol
Únor Lubojacká Jana
Únor Crhonek Filip
Únor Berousková Aneta
Leden Škrobánek Adam 3:0
Leden Černý Matěj 0:3
Leden Kubíčková Nikol Sc:3
Leden Sikorová Karolína Sc:3
Prosinec Tichá Tereza Sc:Sc
Prosinec Černý Matěj 1:3
Prosinec Hrubý Matyáš Sc:Sc
Prosinec Škrobánek Adam 3:1
Listopad Mecová Eliška 3:Sc
Listopad Hrubý Matyáš 3:0
Listopad Krišica Lukáš 3:Sc
Listopad Černý Matěj 2:3
Říjen Krišica Lukáš 3:1
Říjen Holendová Marie 3:0
Říjen Bencúr Eliáš 3:0
Říjen Berousková Aneta 3:0
Září Krišica Lukáš 3:Sc
Září Škrobánek Adam 3:1
Září Hrubý Matyáš 0:3
Září Černý Matěj 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červen Hrubý Matyáš 3:1
Červen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Červen Černý Matěj 1:3
Květen Hradilová Valerie 3:0
Květen Kratochvil Kryštof 3:0
Květen Holendová Marie 3:0
Květen Machytková Eva 3:0
Duben Bencúr Eliáš Sc:3
Duben Hradilová Valerie 3:0
Duben Hrubý Matyáš 0:3
Duben Černý Matěj 3:2
Březen Škrobánek Adam 3:0
Březen Krišica Lukáš 3:1
Březen Hrubý Matyáš 0:3
Březen Černý Matěj 0:3
Únor Škrobánek Adam 3:0
Únor Hrubý Matyáš 2:3
Únor Bencúr Eliáš 3:Sc
Únor Krišica Lukáš 3:Sc
Leden Krišica Lukáš 3:2
Leden Škrobánek Adam 3:0
Leden Hrubý Matyáš 1:3
Leden Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Škrobánek Adam 3:0
Prosinec Hrubý Matyáš Sc:Sc
Prosinec Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Krišica Lukáš Sc:Sc
Listopad Škrobánek Adam 3:0
Listopad Černý Matěj 1:3
Listopad Hrubý Matyáš 0:3
Listopad Krišica Lukáš 0:3
Říjen Škrobánek Adam 3:1
Říjen Krišica Lukáš 3:2
Říjen Hrubý Matyáš 1:3
Říjen Černý Matěj 1:3
Říjen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Září Exner Martin Sc:Sc
Září Bencúr Eliáš Sc:Sc
Září Škrobánek Adam 3:0
Září Černý Matěj 0:3
Září Hradilová Valerie Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Machytková Eva 3:0
Červen Hradilová Valerie Sc:Sc
Červen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červen Klečková Kateřina Sc:Sc
Červen Exner Martin 3:2
Květen Černý Matěj 0:3
Květen Krišica Lukáš 3:0
Květen Hrubý Matyáš 0:3
Květen Exner Martin 3:2
Duben Martinková Terezie Sc:Sc
Duben Bencúr Eliáš 3:0
Duben Škrobánek Adam 3:0
Duben Carducci Alessio Sc:Sc
Březen Machytková Eva Sc:Sc
Březen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Březen Škrobánek Adam Sc:Sc
Březen Černý Matěj 0:3
Únor Machytková Eva Sc:3
Únor Bencúr Eliáš Sc:3
Únor Černý Matěj Sc:3
Únor Exner Martin Sc:3
Leden Martinková Terezie 3:0
Leden Škrobánek Adam 3:0
Leden Černý Matěj 0:3
Leden Hrubý Matyáš 0:3
Prosinec Krišica Lukáš 0:3
Prosinec Machytková Eva Sc:Sc
Prosinec Klečková Kateřina 3:0
Prosinec Bencúr Eliáš 3:0
Prosinec Černý Matěj 1:3
Listopad Berger Cedric 0:3
Listopad Bencúr Eliáš Sc:Sc
Listopad Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Listopad Krišica Lukáš 0:3
Říjen Exner Martin 2:3
Říjen Martinková Terezie 3:0
Říjen Černý Matěj 0:3
Říjen Krišica Lukáš 0:3
Září Lubojacká Natálie 3:Sc
Září Kovalská Zuzana 3:Sc
Září Wognar František 3:Sc
Září Tesař Pavel Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Machytková Eva Sc:Sc
Červenec/Srpen Martinková Terezie Sc:3
Červenec/Srpen Volák Vojtěch Sc:Sc
Červen Hrubý Matyáš 1:3
Červen Turčínková Klára 3:Sc
Červen Krišica Lukáš 0:3
Červen Pavlusová Kateřina 0:3
Květen Klečková Kateřina 3:0
Květen Kovalská Zuzana 3:0
Květen Krišica Lukáš 1:3
Květen Exner Martin 1:3