Avatars_small

Bencúr Eliáš


Ez game Ez life

Skupina Z Junior 3A
Pohlaví muž
Věk 16 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 21 5 16 14 23.81%
2018/2019 42 9 9 28 21.43%
2017/2018 36 7 17 16 19.44%
2016/2017 17 8 5 4 47.06%
Celkem: 116 29 47 62 25.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Berousková Aneta Sc:3
Leden Lubojacká Jana Sc:3
Leden Holendová Marie Sc:3
Leden Rybníček Marek Sc:3
Prosinec Kňazovčíková Marie Sc:3
Prosinec Kubíčková Nikol Sc:3
Prosinec Sikorová Karolína Sc:3
Prosinec Berousková Aneta Sc:3
Listopad Sikorová Karolína 2:3
Listopad Sedlačíková Martina Sc:3
Listopad Kňazovčíková Marie 3:0
Listopad Holendová Marie 3:Sc
Listopad Kubíčková Nikol 3:0
Říjen Holendová Marie Sc:3
Říjen Berousková Aneta Sc:3
Říjen Krišica Lukáš Sc:3
Říjen Hrubý Tomáš 0:3
Září Hradilová Valerie 3:Sc
Září Mecová Eliška Sc:3
Září Kratochvil Kryštof 3:Sc
Září Lubojacká Jana Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mecová Eliška Sc:Sc
Červen Lubojacká Jana Sc:Sc
Červen Holendová Marie Sc:Sc
Červen Havelka Zdeněk Sc:Sc
Květen Hrubý Matyáš 0:3
Květen Krišica Lukáš 0:3
Květen Černý Matěj Sc:3
Květen Mecová Eliška 3:Sc
Duben Hrubý Tomáš 3:Sc
Duben Černý Matěj 0:3
Duben Hradilová Valerie 3:0
Duben Hrubý Matyáš 3:Sc
Březen Mecová Eliška 3:2
Březen Hradilová Valerie 3:2
Březen Kratochvil Kryštof 3:0
Březen Machytková Eva Sc:Sc
Únor Krišica Lukáš Sc:Sc
Únor Škrobánek Adam Sc:3
Únor Hrubý Tomáš Sc:3
Únor Hrubý Matyáš Sc:3
Leden Hrubý Matyáš Sc:Sc
Leden Krišica Lukáš Sc:Sc
Leden Hrubý Tomáš Sc:Sc
Leden Škrobánek Adam Sc:Sc
Prosinec Krišica Lukáš Sc:Sc
Prosinec Škrobánek Adam Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš Sc:Sc
Prosinec Hrubý Matyáš Sc:Sc
Listopad Hradilová Valerie Sc:Sc
Listopad Klečková Kateřina Sc:Sc
Listopad Machytková Eva Sc:Sc
Listopad Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Říjen Hrubý Matyáš 0:3
Říjen Černý Matěj Sc:Sc
Říjen Krišica Lukáš Sc:Sc
Říjen Škrobánek Adam 1:3
Říjen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Září Škrobánek Adam 3:1
Září Hrubý Tomáš Sc:Sc
Září Černý Matěj Sc:Sc
Září Hradilová Valerie 3:0
Září Exner Martin Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hradilová Valerie Sc:3
Květen Kratochvil Kryštof Sc:3
Květen Kanonová Nadine Sc:3
Duben Carducci Alessio Sc:Sc
Duben Hrubý Tomáš 0:3
Duben Martinková Terezie Sc:Sc
Duben Škrobánek Adam Sc:Sc
Březen Carducci Alessio Sc:Sc
Březen Klečková Kateřina 3:1
Březen Martinková Terezie 1:3
Březen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Únor Černý Matěj 0:3
Únor Hrubý Tomáš 3:Sc
Únor Machytková Eva 3:2
Únor Exner Martin Sc:Sc
Leden Exner Martin 0:3
Leden Krišica Lukáš 0:3
Leden Hradilová Valerie 3:0
Leden Berger Cedric Sc:Sc
Prosinec Klečková Kateřina Sc:Sc
Prosinec Černý Matěj 0:3
Prosinec Machytková Eva Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš 0:3
Prosinec Krišica Lukáš 0:3
Listopad Kratochvil Kryštof 3:0
Listopad Hrubý Tomáš Sc:Sc
Listopad Berger Cedric Sc:Sc
Listopad Krišica Lukáš 0:3
Říjen Klečková Kateřina 3:0
Říjen Berger Cedric 0:3
Říjen Machytková Eva 3:1
Říjen Hrubý Matyáš 0:3
Září Martinková Terezie 2:3
Září Hrubý Matyáš 0:3
Září Exner Martin Sc:3
Září Machytková Eva Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Machytková Eva Sc:Sc
Červenec/Srpen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Volák Vojtěch Sc:Sc
Červenec/Srpen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Martinková Terezie 1:3
Červen Berger Cedric 1:3
Červen Volák Vojtěch 3:2
Červen Vantuchová Sabina 3:0
Červen Exner Martin 3:Sc
Květen Volák Vojtěch 2:3
Květen Pavlusová Kateřina 0:3
Květen Machytková Eva 3:2
Květen Berger Cedric 0:3
Duben Carducci Alessio 3:Sc
Duben Klečková Kateřina 3:2
Duben Hrabovská Kristýna 3:Sc
Duben Korpaňová Tereza 3:0