Avatars_small

Hradilová Valerie

Skupina Z Junior 2A
Pohlaví žena
Věk 16 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 0 3 4 0.00%
2018/2019 42 5 11 28 11.90%
2017/2018 42 11 19 13 26.19%
2016/2017 13 4 5 4 30.77%
Celkem: 101 20 38 49 19.80%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Lubojacká Jana Sc:3
Září Bencúr Eliáš Sc:3
Září Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Září Mecová Eliška Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Machytková Eva 3:Sc
Červen Berousková Aneta 3:0
Červen Škrobánek Adam 1:3
Červen Crhonek Filip 3:0
Květen Machytková Eva Sc:Sc
Květen Hrubý Tomáš 0:3
Květen Holendová Marie Sc:3
Květen Kratochvil Kryštof Sc:3
Duben Hrubý Matyáš 0:3
Duben Hrubý Tomáš 0:3
Duben Bencúr Eliáš 0:3
Duben Černý Matěj 0:3
Březen Bencúr Eliáš 2:3
Březen Machytková Eva 3:1
Březen Kratochvil Kryštof 3:1
Březen Mecová Eliška Sc:Sc
Únor Klečková Kateřina Sc:Sc
Únor Mecová Eliška Sc:Sc
Únor Machytková Eva Sc:Sc
Únor Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Leden Klečková Kateřina Sc:Sc
Leden Machytková Eva Sc:Sc
Leden Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Leden Mecová Eliška Sc:Sc
Prosinec Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Prosinec Mecová Eliška Sc:Sc
Prosinec Machytková Eva Sc:Sc
Prosinec Klečková Kateřina Sc:Sc
Listopad Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Listopad Bencúr Eliáš Sc:Sc
Listopad Machytková Eva Sc:Sc
Listopad Klečková Kateřina Sc:Sc
Říjen Klečková Kateřina Sc:Sc
Říjen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Říjen Berger Cedric Sc:Sc
Říjen Exner Martin Sc:Sc
Říjen Machytková Eva Sc:Sc
Září Černý Matěj Sc:Sc
Září Škrobánek Adam 1:3
Září Exner Martin Sc:Sc
Září Bencúr Eliáš 0:3
Září Hrubý Tomáš Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klečková Kateřina 3:1
Červen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červen Machytková Eva Sc:Sc
Červen Exner Martin Sc:Sc
Červen Krišica Lukáš 0:3
Květen Bencúr Eliáš 3:Sc
Květen Kanonová Nadine 3:0
Květen Kratochvil Kryštof 2:3
Duben Krišica Lukáš 0:3
Duben Berger Cedric 0:3
Duben Nenička Tomáš 3:Sc
Duben Exner Martin 0:3
Březen Krišica Lukáš Sc:Sc
Březen Berger Cedric Sc:Sc
Březen Nenička Tomáš Sc:Sc
Březen Exner Martin Sc:Sc
Únor Nenička Tomáš 3:Sc
Únor Škrobánek Adam 2:3
Únor Klečková Kateřina 1:3
Únor Kratochvil Kryštof 3:2
Leden Berger Cedric 0:3
Leden Exner Martin 1:3
Leden Bencúr Eliáš 0:3
Leden Krišica Lukáš 0:3
Prosinec Exner Martin 0:3
Prosinec Martinková Terezie Sc:Sc
Prosinec Kratochvil Kryštof 3:0
Prosinec Berger Cedric 0:3
Prosinec Hrubý Matyáš 0:3
Listopad Křižák Jakub 0:3
Listopad Tesař Pavel Sc:Sc
Listopad Nenička Tomáš 3:0
Listopad Machytková Eva 0:3
Listopad Škrobánek Adam 3:0
Říjen Tesař Pavel 3:0
Říjen Kratochvil Kryštof 1:3
Říjen Skoumal Dominik 3:Sc
Říjen Nenička Tomáš 1:3
Září Černý Matěj Sc:3
Září Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Září Skoumal Dominik Sc:Sc
Září Nenička Tomáš Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Nenička Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Tesař Pavel Sc:Sc
Červenec/Srpen Korpaňová Tereza Sc:Sc
Červenec/Srpen Turčínková Klára Sc:Sc
Červen Martinková Terezie 1:3
Červen Klečková Kateřina 0:3
Červen Nenička Tomáš 0:3
Červen Hoang Hang Thu 3:Sc
Červen Tesař Pavel 3:0
Květen Števanka Vít 3:Sc
Květen Skoumal Dominik 0:3
Květen Nenička Tomáš 3:2
Květen Turčínková Klára 0:3