Avatars_small

Škrobánek Adam

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 14 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 20 9 9 6 45.00%
2018/2019 42 10 27 9 23.81%
2017/2018 33 7 14 12 21.21%
Celkem: 95 26 50 27 27.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Černý Matěj
Únor Hrubý Matyáš
Únor Sikorová Karolína
Únor Brodová Jana
Leden Hrubý Tomáš 0:3
Leden Kubíčková Nikol 3:0
Leden Sikorová Karolína 3:0
Leden Černý Matěj 3:2
Prosinec Hrubý Matyáš Sc:Sc
Prosinec Černý Matěj 0:3
Prosinec Tichá Tereza Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš 1:3
Listopad Crhonek Filip 3:0
Listopad Lubojacká Jana 3:0
Listopad Berousková Aneta 3:0
Listopad Tichá Tereza 3:0
Říjen Mecová Eliška Sc:3
Říjen Lubojacká Jana Sc:3
Říjen Černý Matěj Sc:3
Říjen Hrubý Matyáš Sc:3
Září Hrubý Matyáš 3:Sc
Září Hrubý Tomáš 1:3
Září Krišica Lukáš 3:Sc
Září Černý Matěj 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Berousková Aneta 3:0
Červen Crhonek Filip 3:0
Červen Machytková Eva 3:0
Červen Hradilová Valerie 3:1
Květen Firdová Adéla 3:0
Květen Havelka Zdeněk 3:0
Květen Kozubková Daniela Sc:Sc
Květen Lubojacká Jana Sc:Sc
Duben Holendová Marie Sc:3
Duben Krišica Lukáš 0:3
Duben Mecová Eliška Sc:3
Duben Havelka Zdeněk Sc:3
Březen Hrubý Tomáš 0:3
Březen Černý Matěj 0:3
Březen Krišica Lukáš 1:3
Březen Hrubý Matyáš 0:3
Únor Hrubý Tomáš 0:3
Únor Bencúr Eliáš 3:Sc
Únor Krišica Lukáš 3:Sc
Únor Hrubý Matyáš Sc:3
Leden Hrubý Matyáš 0:3
Leden Hrubý Tomáš 0:3
Leden Krišica Lukáš 1:3
Leden Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš 0:3
Prosinec Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Krišica Lukáš 0:3
Prosinec Hrubý Matyáš 0:3
Listopad Hrubý Tomáš 0:3
Listopad Hrubý Matyáš 1:3
Listopad Krišica Lukáš 0:3
Listopad Černý Matěj 0:3
Říjen Hrubý Tomáš 1:3
Říjen Hrubý Matyáš 0:3
Říjen Černý Matěj 0:3
Říjen Bencúr Eliáš 3:1
Říjen Krišica Lukáš 0:3
Září Bencúr Eliáš 1:3
Září Hradilová Valerie 3:1
Září Hrubý Tomáš 0:3
Září Exner Martin Sc:Sc
Září Černý Matěj 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Carducci Alessio Sc:Sc
Červen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Červen Berger Cedric Sc:Sc
Červen Černý Matěj 0:3
Květen Carducci Alessio Sc:Sc
Květen Berger Cedric 0:3
Květen Machytková Eva Sc:Sc
Květen Klečková Kateřina 1:3
Duben Carducci Alessio 0:3
Duben Martinková Terezie 0:3
Duben Hrubý Tomáš 0:3
Duben Bencúr Eliáš Sc:Sc
Březen Černý Matěj 0:3
Březen Machytková Eva 0:3
Březen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Březen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Únor Hradilová Valerie 3:2
Únor Kratochvil Kryštof 1:3
Únor Klečková Kateřina 3:1
Únor Nenička Tomáš 3:0
Leden Černý Matěj 0:3
Leden Hrubý Tomáš 0:3
Leden Martinková Terezie 2:3
Leden Hrubý Matyáš 1:3
Prosinec Křižák Jakub 3:Sc
Prosinec Nenička Tomáš Sc:Sc
Prosinec Carducci Alessio Sc:Sc
Prosinec Tesař Pavel 3:0
Listopad Nenička Tomáš Sc:Sc
Listopad Křižák Jakub Sc:Sc
Listopad Machytková Eva 3:0
Listopad Tesař Pavel 3:0
Listopad Hradilová Valerie 0:3