Avatars_small

Krišica Lukáš

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 15 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 3 8 8 25.00%
2018/2019 42 14 16 15 33.33%
2017/2018 42 24 4 14 57.14%
2016/2017 17 10 2 5 58.82%
Celkem: 113 51 30 42 45.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Černý Matěj Sc:3
Listopad Mecová Eliška Sc:Sc
Listopad Hrubý Tomáš Sc:3
Listopad Hrubý Matyáš Sc:3
Říjen Berousková Aneta 3:0
Říjen Hrubý Tomáš 1:3
Říjen Bencúr Eliáš 3:Sc
Říjen Holendová Marie 3:0
Září Hrubý Tomáš Sc:3
Září Černý Matěj Sc:3
Září Škrobánek Adam Sc:3
Září Hrubý Matyáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červen Kratochvil Kryštof 3:0
Červen Černý Matěj 1:3
Červen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Květen Černý Matěj Sc:Sc
Květen Bencúr Eliáš 3:0
Květen Mecová Eliška 3:Sc
Květen Hrubý Matyáš 0:3
Duben Škrobánek Adam 3:0
Duben Havelka Zdeněk 3:0
Duben Mecová Eliška 3:1
Duben Holendová Marie 3:0
Březen Hrubý Matyáš 1:3
Březen Hrubý Tomáš 1:3
Březen Škrobánek Adam 3:1
Březen Černý Matěj 0:3
Únor Bencúr Eliáš Sc:Sc
Únor Hrubý Matyáš Sc:3
Únor Škrobánek Adam Sc:3
Únor Hrubý Tomáš Sc:3
Leden Hrubý Tomáš 2:3
Leden Bencúr Eliáš Sc:Sc
Leden Škrobánek Adam 3:1
Leden Hrubý Matyáš 0:3
Prosinec Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Hrubý Matyáš 2:3
Prosinec Škrobánek Adam 3:0
Prosinec Hrubý Tomáš Sc:Sc
Listopad Hrubý Matyáš 0:3
Listopad Černý Matěj 0:3
Listopad Škrobánek Adam 3:0
Listopad Hrubý Tomáš 3:0
Říjen Černý Matěj 0:3
Říjen Hrubý Tomáš 2:3
Říjen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Říjen Hrubý Matyáš 3:1
Říjen Škrobánek Adam 3:0
Září Klečková Kateřina Sc:Sc
Září Hrubý Matyáš 1:3
Září Berger Cedric Sc:Sc
Září Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Září Machytková Eva Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Exner Martin Sc:Sc
Červen Klečková Kateřina 3:0
Červen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červen Machytková Eva Sc:Sc
Červen Hradilová Valerie 3:0
Květen Hrubý Matyáš 3:1
Květen Hrubý Tomáš 0:3
Květen Exner Martin 3:0
Květen Černý Matěj 0:3
Duben Hradilová Valerie 3:0
Duben Nenička Tomáš 3:Sc
Duben Exner Martin Sc:Sc
Duben Berger Cedric 3:0
Březen Hradilová Valerie Sc:Sc
Březen Nenička Tomáš Sc:Sc
Březen Exner Martin Sc:Sc
Březen Berger Cedric Sc:Sc
Únor Martinková Terezie Sc:Sc
Únor Hrubý Matyáš Sc:Sc
Únor Berger Cedric Sc:Sc
Únor Carducci Alessio Sc:Sc
Leden Berger Cedric 3:0
Leden Bencúr Eliáš 3:0
Leden Exner Martin 1:3
Leden Hradilová Valerie 3:0
Prosinec Hrubý Tomáš 3:0
Prosinec Klečková Kateřina 3:0
Prosinec Černý Matěj 3:0
Prosinec Machytková Eva Sc:Sc
Prosinec Bencúr Eliáš 3:0
Listopad Berger Cedric Sc:Sc
Listopad Kratochvil Kryštof 3:0
Listopad Bencúr Eliáš 3:0
Listopad Hrubý Tomáš 3:0
Říjen Exner Martin 1:3
Říjen Černý Matěj 3:0
Říjen Martinková Terezie 3:0
Říjen Hrubý Tomáš 3:0
Září Berger Cedric 3:1
Září Volák Vojtěch 3:Sc
Září Klečková Kateřina 3:0
Září Vantuchová Sabina 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Volák Vojtěch Sc:Sc
Červenec/Srpen Martinková Terezie Sc:Sc
Červenec/Srpen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Machytková Eva Sc:Sc
Červen Turčínková Klára 3:0
Červen Pavlusová Kateřina 3:1
Červen Hrubý Tomáš 3:0
Červen Hrubý Matyáš 1:3
Květen Kovalská Zuzana 3:0
Květen Exner Martin 2:3
Květen Hrubý Tomáš 3:1
Květen Klečková Kateřina 3:0
Duben Volák Vojtěch 3:1
Duben Berger Cedric 3:0
Duben Števanka Vít 3:1
Duben Vantuchová Sabina 3:0