Avatars_small

Hrubý Matyáš

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 16 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 28 16 5 11 57.14%
2018/2019 42 27 6 10 64.29%
2017/2018 38 21 4 14 55.26%
2016/2017 16 10 2 4 62.50%
Celkem: 124 74 17 39 59.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Černý Matěj Sc:Sc
Březen-Červen Brodová Jana Sc:Sc
Březen-Červen Kubíčková Nikol Sc:Sc
Březen-Červen Crhonek Filip Sc:3
Únor Sikorová Karolína 3:0
Únor Škrobánek Adam Sc:3
Únor Černý Matěj 3:1
Únor Brodová Jana Sc:3
Leden Kňazovčíková Marie 3:2
Leden Tichá Tereza 3:0
Leden Crhonek Filip 3:0
Leden Brodová Jana 3:0
Prosinec Škrobánek Adam Sc:Sc
Prosinec Tichá Tereza Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš Sc:Sc
Prosinec Černý Matěj Sc:Sc
Listopad Černý Matěj 3:2
Listopad Hrubý Tomáš 0:3
Listopad Mecová Eliška 3:Sc
Listopad Krišica Lukáš 3:Sc
Říjen Černý Matěj 3:0
Říjen Mecová Eliška 3:0
Říjen Škrobánek Adam 3:Sc
Říjen Lubojacká Jana 3:0
Září Škrobánek Adam Sc:3
Září Černý Matěj 3:0
Září Hrubý Tomáš 3:0
Září Krišica Lukáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Černý Matěj 3:1
Červen Hrubý Tomáš 1:3
Červen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Květen Mecová Eliška 3:Sc
Květen Bencúr Eliáš 3:0
Květen Černý Matěj 3:1
Květen Krišica Lukáš 3:0
Duben Hradilová Valerie 3:0
Duben Černý Matěj 3:0
Duben Hrubý Tomáš 3:0
Duben Bencúr Eliáš Sc:3
Březen Krišica Lukáš 3:1
Březen Černý Matěj 0:3
Březen Hrubý Tomáš 3:0
Březen Škrobánek Adam 3:0
Únor Hrubý Tomáš 3:2
Únor Krišica Lukáš 3:Sc
Únor Bencúr Eliáš 3:Sc
Únor Škrobánek Adam 3:Sc
Leden Škrobánek Adam 3:0
Leden Bencúr Eliáš Sc:Sc
Leden Hrubý Tomáš 3:1
Leden Krišica Lukáš 3:0
Prosinec Hrubý Tomáš Sc:Sc
Prosinec Krišica Lukáš 3:2
Prosinec Bencúr Eliáš Sc:Sc
Prosinec Škrobánek Adam 3:0
Listopad Krišica Lukáš 3:0
Listopad Škrobánek Adam 3:1
Listopad Hrubý Tomáš 3:0
Listopad Černý Matěj 1:3
Říjen Bencúr Eliáš 3:0
Říjen Škrobánek Adam 3:0
Říjen Hrubý Tomáš 3:1
Říjen Krišica Lukáš 1:3
Říjen Černý Matěj 1:3
Září Machytková Eva Sc:Sc
Září Krišica Lukáš 3:1
Září Klečková Kateřina Sc:Sc
Září Berger Cedric Sc:Sc
Září Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Krišica Lukáš 1:3
Květen Exner Martin 3:1
Květen Černý Matěj 3:2
Květen Hrubý Tomáš 3:0
Duben Černý Matěj 2:3
Duben Klečková Kateřina 3:0
Duben Machytková Eva Sc:Sc
Duben Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Březen Černý Matěj Sc:Sc
Březen Hrubý Tomáš Sc:Sc
Březen Machytková Eva Sc:Sc
Březen Škrobánek Adam Sc:Sc
Únor Krišica Lukáš Sc:Sc
Únor Carducci Alessio Sc:Sc
Únor Berger Cedric Sc:Sc
Únor Martinková Terezie 3:0
Leden Černý Matěj 3:2
Leden Martinková Terezie 3:0
Leden Hrubý Tomáš 3:0
Leden Škrobánek Adam 3:1
Prosinec Kratochvil Kryštof 3:0
Prosinec Berger Cedric 3:0
Prosinec Martinková Terezie 3:0
Prosinec Exner Martin Sc:Sc
Prosinec Hradilová Valerie 3:0
Listopad Martinková Terezie Sc:Sc
Listopad Černý Matěj 3:1
Listopad Klečková Kateřina 3:0
Listopad Exner Martin Sc:Sc
Listopad Skoumal Dominik Sc:Sc
Říjen Machytková Eva 3:0
Říjen Berger Cedric 2:3
Říjen Klečková Kateřina 3:1
Říjen Bencúr Eliáš 3:0
Září Bencúr Eliáš 3:0
Září Machytková Eva 3:0
Září Exner Martin Sc:3
Září Martinková Terezie 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Berger Cedric Sc:Sc
Červenec/Srpen Černý Matěj Sc:Sc
Červenec/Srpen Vantuchová Sabina Sc:Sc
Červenec/Srpen Klečková Kateřina Sc:Sc
Červen Hrubý Tomáš 3:1
Červen Pavlusová Kateřina 3:0
Červen Turčínková Klára 3:0
Červen Krišica Lukáš 3:1
Květen Vantuchová Sabina 3:0
Květen Korpaňová Tereza 3:0
Květen Tesař Pavel 3:0
Květen Wognar František 3:1
Duben Šrámek Daniel 3:Sc
Duben Turčínková Klára 3:0
Duben Exner Martin 1:3
Duben Pavlusová Kateřina 2:3