Avatars_small

Černý Matěj

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 20 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 24 18 5 1 75.00%
2018/2019 30 21 4 5 70.00%
2017/2018 42 28 7 7 66.67%
2016/2017 4 1 0 3 25.00%
Celkem: 100 68 16 16 68.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Hrubý Matyáš
Březen Kubíčková Nikol
Březen Crhonek Filip
Březen Brodová Jana
Únor Škrobánek Adam 3:0
Únor Brodová Jana 3:1
Únor Hrubý Matyáš 1:3
Únor Sikorová Karolína 3:1
Leden Hrubý Tomáš 3:0
Leden Sikorová Karolína 3:0
Leden Kubíčková Nikol 3:0
Leden Škrobánek Adam 2:3
Prosinec Hrubý Tomáš 3:1
Prosinec Škrobánek Adam 3:0
Prosinec Hrubý Matyáš Sc:Sc
Prosinec Tichá Tereza 3:0
Listopad Krišica Lukáš 3:Sc
Listopad Hrubý Matyáš 2:3
Listopad Mecová Eliška 3:Sc
Listopad Hrubý Tomáš 3:2
Říjen Lubojacká Jana 3:0
Říjen Hrubý Matyáš 0:3
Říjen Škrobánek Adam 3:Sc
Říjen Mecová Eliška 3:0
Září Hrubý Matyáš 0:3
Září Krišica Lukáš 3:Sc
Září Hrubý Tomáš 3:1
Září Škrobánek Adam 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kratochvil Kryštof 3:0
Červen Hrubý Matyáš 1:3
Červen Krišica Lukáš 3:1
Červen Hrubý Tomáš 3:1
Květen Krišica Lukáš Sc:Sc
Květen Mecová Eliška 3:Sc
Květen Hrubý Matyáš 1:3
Květen Bencúr Eliáš 3:Sc
Duben Hrubý Matyáš 0:3
Duben Bencúr Eliáš 3:0
Duben Hrubý Tomáš 2:3
Duben Hradilová Valerie 3:0
Březen Hrubý Matyáš 3:0
Březen Škrobánek Adam 3:0
Březen Hrubý Tomáš 3:0
Březen Krišica Lukáš 3:0
Listopad Hrubý Tomáš 3:1
Listopad Krišica Lukáš 3:0
Listopad Hrubý Matyáš 3:1
Listopad Škrobánek Adam 3:0
Říjen Krišica Lukáš 3:0
Říjen Bencúr Eliáš Sc:Sc
Říjen Škrobánek Adam 3:0
Říjen Hrubý Tomáš 3:1
Říjen Hrubý Matyáš 3:1
Září Hradilová Valerie Sc:Sc
Září Exner Martin Sc:Sc
Září Bencúr Eliáš Sc:Sc
Září Hrubý Tomáš 3:0
Září Škrobánek Adam 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Berger Cedric 3:0
Červen Carducci Alessio Sc:Sc
Červen Škrobánek Adam 3:0
Červen Kratochvil Kryštof 3:0
Květen Exner Martin 3:0
Květen Hrubý Tomáš 3:0
Květen Hrubý Matyáš 2:3
Květen Krišica Lukáš 3:0
Duben Kratochvil Kryštof 3:0
Duben Hrubý Matyáš 3:2
Duben Machytková Eva 3:0
Duben Klečková Kateřina 3:0
Březen Škrobánek Adam 3:0
Březen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Březen Machytková Eva Sc:Sc
Březen Hrubý Tomáš 3:0
Únor Bencúr Eliáš 3:0
Únor Exner Martin Sc:Sc
Únor Hrubý Tomáš 3:Sc
Únor Machytková Eva Sc:Sc
Leden Škrobánek Adam 3:0
Leden Hrubý Matyáš 2:3
Leden Hrubý Tomáš 3:0
Leden Martinková Terezie 3:0
Prosinec Machytková Eva 3:0
Prosinec Bencúr Eliáš 3:0
Prosinec Krišica Lukáš 0:3
Prosinec Klečková Kateřina Sc:Sc
Prosinec Hrubý Tomáš 3:1
Listopad Klečková Kateřina 3:0
Listopad Hrubý Matyáš 1:3
Listopad Exner Martin 2:3
Listopad Skoumal Dominik Sc:Sc
Listopad Martinková Terezie 3:0
Říjen Martinková Terezie 3:0
Říjen Krišica Lukáš 0:3
Říjen Hrubý Tomáš 3:0
Říjen Exner Martin 0:3
Září Hradilová Valerie 3:Sc
Září Nenička Tomáš 3:0
Září Kratochvil Kryštof 3:0
Září Skoumal Dominik 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vantuchová Sabina 3:2
Červenec/Srpen Hrubý Matyáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Klečková Kateřina Sc:Sc
Červenec/Srpen Berger Cedric Sc:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání