06d43d822f1582116e8ee6dfdf0005cc9136fba9_small

Peterková Andrea


Mohu hrát jen ÚTERÝ a ČTVRTEK. Díky!

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví žena
Věk 47 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 5 1 4 3 20.00%
2016/2017 32 3 23 16 9.38%
Letní squashování 2013 4 1 2 1 25.00%
2013/2014 14 1 11 6 7.14%
Celkem: 55 6 40 26 10.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Čechák Vojtěch 0:3
Listopad Demian Matúš Sc:3
Listopad Tesař Petr Sc:3
Listopad Žurková Lenka 3:0
Listopad Bělíčková Petra Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pelech Michal Sc:3
Červenec/Srpen Bradáč Martin Sc:3
Červenec/Srpen Rechtoris David Sc:3
Červenec/Srpen Vašíček Petr Sc:3
Červenec/Srpen Vacková Klára Sc:3
Červen Krejcha Martin Sc:3
Červen Pácl Petr Sc:Sc
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Žurková Lenka Sc:Sc
Červen Malý Milan 0:3
Květen Vašíček Petr 1:3
Květen Ryšavý Filip 0:3
Květen Vacková Klára Sc:Sc
Květen Weiss Marek 0:3
Duben Jeřábek Libor 2:3
Duben Langrová Pavlína 2:3
Duben Tančiboková Natalie 3:Sc
Duben Pácl Petr 0:3
Březen Ryšavý Filip Sc:3
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Fiala Lukáš 1:3
Únor Škapa Jiří 0:3
Únor Bělíčková Petra 1:3
Únor Holubec Jaromír Sc:Sc
Leden Škapa Jiří 3:Sc 2
Leden Milota Radek 3:Sc
Leden Hýža David 0:3
Leden Vašíček Petr 0:3
Prosinec Malý Milan Sc:Sc
Prosinec Nový Jan Sc:Sc
Prosinec Pavlusová Kateřina 1:3
Prosinec Tesař Petr Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Židek Václav 1:3
Srpen Gaura Jiří Sc:Sc
Srpen Čada Josef 3:Sc
Srpen Juránek Filip 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Andiel Josef Sc:3
Prosinec Šesták Lukáš Sc:3
Prosinec Hamříková Jarmila Sc:3
Listopad Gabzdyl Zbigniew Sc:Sc
Listopad Lukšová Pavla 0:3
Listopad Jančar Tomáš 0:3
Listopad Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Mach Vladimír 1:3
Říjen Hamříková Jarmila 0:3
Září Richtár Dušan 0:3
Září Milota Radek 3:Sc
Září Čada Josef Sc:Sc