E0790e81784bbc7d7d3c5c0802c68c676bc62269_small

Juránek Filip

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 19 15 4 4 78.95%
2014/2015 37 14 23 13 37.84%
Letní squashování 2014 8 6 2 0 75.00%
Letní squashování 2013 7 5 2 0 71.43%
2013/2014 40 25 15 0 62.50%
Celkem: 111 65 46 17 58.56%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Lerch Ivan Sc:3
Červen Andiel Josef Sc:3
Červen Brynda Pavel Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Riger Břetislav 3:2
Květen Hulík Radim 3:1
Květen Hýža David 3:2
Duben Binek Zdenek 3:0
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Broda Kamil 3:1
Duben Krupník Lukáš 3:1
Březen Krejcha Martin 3:1
Březen Kovaříková Jana 3:1
Březen Vašíček Petr 3:0
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Únor Riska Dominik 3:Sc
Únor Weber Michal 3:Sc
Únor Vala Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hamříková Jarmila 3:Sc
Květen Hýža David Sc:3
Květen Gorecki Petr Sc:3
Květen Raška Štěpán Sc:3
Duben Jeřábek Libor Sc:3
Duben Balus Pavel Sc:3
Duben Štefánek Antonín Sc:3
Duben Střondala Tomáš Sc:3
Březen Kratochvíl Michal Sc:3
Březen Zrasták Robert Sc:3
Březen Kutěj Honza Sc:3
Březen Krišica Petr Sc:3
Únor Mohyla Emil Sc:3
Únor Kašpar Luděk 3:0
Únor Švidrnoch Marek Sc:3
Únor Bystřičan Jiří 1:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Švidrnoch Marek 1:3
Leden Špánik Adam 0:3
Leden Holík Pavel 1:3
Leden Kučeja Václav 3:1
Prosinec Kutěj Honza 3:0
Prosinec Dehner Marcel 3:2
Prosinec Kašpar Luděk 3:0
Prosinec Žák Zdeněk 1:3
Listopad Taraba Róbert 1:3
Listopad Kučeja Václav 3:2
Listopad Kantor Martin 0:3
Listopad Špánik Adam 0:3
Říjen Krišica Petr 3:Sc
Říjen Apl Roman 3:0
Říjen Raška Petr 3:2
Říjen Hamřík Milan 1:3
Září Špánik Adam 3:Sc
Září Gorecki Pavel 3:1
Září Kantor Martin 1:3
Září Štefaník Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kučeja Václav 3:2
Srpen Šeděnka Milan 0:3
Srpen Urban Viktor 3:2
Srpen Nesrsta Petr 3:Sc
Červenec Špánik Adam 0:3
Červenec Vrága Lukáš 3:0
Červenec Apl Roman 3:0
Červenec Kašpar Luděk 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Židek Václav 3:1
Srpen Čada Josef 3:0
Srpen Gaura Jiří 3:Sc 1
Srpen Peterková Andrea 3:0
Červenec Richtár Dušan 1:3
Červenec Šeděnka Milan 0:3
Červenec Židek Václav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štefaník Martin 3:0
Červen Žváček Jiří 3:2
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Dehner Marcel 0:3
Květen Bystroň Jan 2:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:0
Květen Zrasták Robert 3:1
Květen Urban Viktor 1:3
Duben Kašpar Luděk 1:3
Duben Pleyer Lukáš 0:3
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Hamřík Milan 1:3
Duben Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Březen Mach Vladimír 3:1
Březen Bartusek Jirka 0:3
Březen Hubert Lukáš 3:1
Březen Taraba Róbert 3:1
Únor Raška Petr 3:1
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Žváček Jiří 3:2
Únor Zrasták Robert 3:0
Leden Dehner Marcel 2:3
Leden Weber Michal 3:Sc
Leden Kučeja Václav 1:3
Leden Kašpar Luděk 3:2
Prosinec Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Sikora Jiří 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Krejčová Hana 3:0
Listopad Sochor Tomáš 3:1
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:1
Listopad Hrudová Iva 3:0
Říjen Mrowiec Jakub 3:1
Říjen Raška Petr 0:3
Říjen Binek Zdenek 3:0
Říjen Balus Pavel 2:3
Září Beneš Vojtěch 3:0
Září Krejcha Martin 3:1
Září Špánik Adam 3:Sc