3fd0aed34dcd1c008056300c3b860339ccd33e31_small

Žák Zdeněk


I pád na držku je krok dopředu :)

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 16 8 8 3 50.00%
2015/2016 45 22 21 11 48.89%
2014/2015 45 31 14 3 68.89%
Celkem: 106 61 43 17 57.55%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Holík Pavel Sc:3
Prosinec Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Hamřík Milan 3:0
Listopad Jirka Vladimir 0:3
Listopad Jašek Jakub 2:3
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Kantor Martin 2:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Kutěj Honza 3:0 1
Říjen Nesrsta Petr 3:2
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Wrona Tomáš 0:3
Září Tesař Martin Sc:3
Září Holík Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Juráň David 1:3
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 3:Sc
Červenec / Srpen Wolf Sebastian Sc:Sc
Červenec / Srpen Jirka Vladimir Sc:3
Červen Šubert Roman 3:0
Červen Šimeček Petr 1:3
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Fabián Dalibor 3:2
Květen Jirka Vladimir Sc:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Wolf Sebastian Sc:3
Květen Juráň David 0:3
Duben Kantor Martin 3:1
Duben Šeděnka Milan 3:1
Duben Badalová Veronika 0:3
Duben Wrona Tomáš 3:Sc
Březen Filipčík Pavel 3:0
Březen Nesrsta Petr 3:0
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Dehner Marcel 3:0
Únor Špánik Adam 0:3
Únor Šimeček Petr 1:3
Únor Holík Pavel Sc:3
Únor Wolf Sebastian Sc:3
Leden Klimíček Igor Sc:3
Leden Šeděnka Milan 3:1
Leden Filipčík Pavel 3:0
Leden Lerch Ivan 3:1
Prosinec Špánik Adam Sc:3
Prosinec Holík Pavel Sc:Sc
Prosinec Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Wolf Sebastian Sc:3
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Wolf Sebastian 3:1
Listopad Kubíček Aleš 0:3
Listopad Urban Viktor 3:2
Listopad Sikora Miroslav 0:3
Říjen Kubíček Michal 1:3
Říjen Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Fabián Dalibor 3:2
Říjen Klimíček Igor 3:Sc
Září Grigar Martin 3:1
Září Kučeja Václav 2:3
Září Holík Pavel 3:0
Září Dehner Marcel 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Grochal Petr Sc:3
Červenec / Srpen Jančar Tomáš 2:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:1
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:0
Červen Lerch Ivan 3:1
Červen Urban Viktor 1:3
Červen Fabián Dalibor 1:3
Červen Badalová Veronika 0:3
Květen Raška Petr 3:1
Květen Riger Břetislav 3:1
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Jašek Jakub 2:3
Duben Filipčík Pavel Sc:3
Duben Nesrsta Petr Sc:3
Duben Janoško Zdeněk 3:Sc
Duben Grigar Martin 3:0
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Hamřík Milan 3:1
Březen Janoško Zdeněk 3:1
Březen Brynda Pavel 0:3
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Kučeja Václav 3:1
Únor Kutěj Honza 3:2
Únor Bystroň Jan 3:0
Leden Urban Viktor 2:3
Leden Nesrsta Petr 2:3
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Přeček Martin 2:3
Prosinec Kašpar Luděk 3:1
Prosinec Dehner Marcel 1:3
Prosinec Kutěj Honza 3:0
Prosinec Juránek Filip 3:1
Listopad Šrámek Fredy 3:2
Listopad Riger Břetislav 3:2 2
Listopad Švidrnoch Marek 3:2
Listopad Krišica Petr 3:Sc
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Gorecki Pavel 3:1
Říjen Hyndrich Martin 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Září Milota Radek 3:Sc
Září Kutěj Honza 3:1
Září Kozelský Michal 1:3
Září Hýža David 3:0