E1d5b118c9dd1df823ed4ba09457354607f1b96a_small

Bartusek Jirka


:-)

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 15 4 11 4 26.67%
2017/2018 45 16 29 9 35.56%
2016/2017 44 20 24 9 45.45%
2015/2016 44 18 26 5 40.91%
2013/2014 48 24 22 11 50.00%
2012/2013 44 23 21 1 52.27%
2011/2012 40 24 16 0 60.00%
2010/2011 29 21 8 0 72.41%
Celkem: 309 150 157 39 48.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Kučeja Václav
Prosinec Holub Petr 3:0
Prosinec Hulík Radim 3:1
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Listopad Rucký Daniel Sc:3
Listopad Netolička Jan Sc:3
Listopad Stypa Kamil 2:3
Listopad Šeděnka Milan Sc:3
Říjen Jirka Vladimir Sc:3
Říjen Ciganek Pavel 1:3
Říjen Sikora Miroslav 0:3
Říjen Massignan Larry 1:3
Září Jirková Veronika 3:1
Září Massignan Larry 1:3
Září Kučeja Václav 3:Sc
Září Kubíček Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hýža David Sc:3
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr Sc:3
Červenec / Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Červenec / Srpen Rucký Daniel Sc:3
Červen Netolička Jan 3:1
Červen Mrňka Michal 3:1
Červen Dehner Marcel 2:3
Červen Stypa Kamil 1:3
Květen Jirková Veronika 0:3
Květen Stypa Kamil 2:3
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen David Martin 3:Sc
Duben Badalová Veronika 3:Sc
Duben Kučeja Václav 3:1
Duben Dehner Marcel 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:0
Březen Brodová Barbora Sc:3
Březen Stypa Kamil 3:Sc
Březen David Martin 0:3
Březen Macíček Michal 1:3
Únor Jirková Veronika 3:2
Únor Dehner Marcel 0:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Hulík Radim 3:1
Leden Šimeček Petr 1:3
Leden Dehner Marcel 2:3
Leden Hlisnikovský Petr 0:3
Leden Stypa Kamil 1:3
Prosinec Jašek Jakub 2:3
Prosinec Hulík Radim 3:1
Prosinec Hlisnikovský Petr 2:3
Prosinec Šír Robin 3:1
Listopad Nesrsta Petr 3:2
Listopad Stypa Kamil 2:3
Listopad Mohelník Vojtěch 1:3
Listopad Jirková Veronika Sc:3
Listopad Jašek Jakub 2:3
Říjen Sikora Miroslav Sc:3
Říjen Wrona Tomáš 1:3
Říjen Slavíček Jakub Sc:3
Říjen Ciganek Pavel Sc:3
Září Šeděnka Milan 3:2
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Ciganek Pavel 1:3
Září Hvolka Tomáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tesař Martin Sc:3
Červenec/Srpen Taraba Róbert Sc:3
Červenec/Srpen Lerch Ivan Sc:3
Červenec/Srpen Riger Břetislav Sc:3
Červen Kantor Martin Sc:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Červen Filipčík Pavel 3:Sc
Červen Holík Pavel 0:3
Květen Šeděnka Milan 3:2
Květen Šír Robin 3:2
Květen Hvolka Tomáš 3:1
Květen Dehner Marcel 3:2
Duben Filipčík Pavel 3:1
Duben Holík Pavel 0:3
Duben Hamřík Milan 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 2:3
Březen Vojtovič Daniel Sc:3
Březen Jašek Jakub 2:3
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Sikora Miroslav 2:3
Únor Kazík Viťa 3:0
Únor Dehner Marcel 3:0
Únor Holík Pavel 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:2
Leden Wrona Tomáš 1:3
Leden Jirka Vladimir Sc:3
Leden Hamřík Milan 3:Sc
Leden Sikora Miroslav 0:3
Prosinec Kazík Viťa 3:2
Prosinec Jašek Jakub 3:2
Prosinec Šeděnka Milan 3:2
Prosinec Wolf Sebastian 3:Sc
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Listopad Ludvík Pavel 3:2
Listopad Holík Pavel 2:3
Listopad Kučeja Václav 3:0
Říjen Kazík Viťa 2:3
Říjen Dehner Marcel 3:2
Říjen Holík Pavel 1:3
Říjen Wolf Sebastian 0:3
Září Fabián Dalibor Sc:3
Září Bilík Jiří 0:3
Září Holuša Marek 3:Sc
Září Jašek Jakub 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Červenec / Srpen Riger Břetislav Sc:3
Červenec / Srpen Kutěj Honza Sc:3
Červenec / Srpen Andiel Josef Sc:3
Červen Fabián Dalibor 1:3
Červen Šubert Roman 3:2
Červen Žák Zdeněk 1:3
Červen Šimeček Petr 0:3
Květen Jašek Jakub 3:1
Květen Tesař Martin 1:3
Květen Bartosz Tomáš 3:1
Květen Urban Viktor 1:3
Duben Kučeja Václav 3:1
Duben Kosa Adam 2:3
Duben Fabián Dalibor 3:1
Duben Mohyla Emil 3:1
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Wolf Sebastian 1:3
Březen Tesař Martin 2:3
Březen Bartosz Tomáš 3:1
Únor Grigar Martin 1:3
Únor Badalová Veronika 3:2
Únor Lerch Ivan 3:1
Únor Kučeja Václav 3:0
Leden Holuša Marek 2:3
Leden Jašek Jakub 3:0
Leden Urban Viktor 2:3
Leden Tesař Martin 0:3
Prosinec Kubíček Aleš 0:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Hlisnikovský Petr Sc:3
Prosinec Vaněk Martin 3:Sc
Listopad Brynda Pavel 3:0
Listopad Šimeček Petr 1:3
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Listopad Filipčík Pavel 3:2
Říjen Kantor Martin 2:3
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Kubíček Aleš 0:3
Září Šimeček Petr 2:3
Září Šeděnka Milan 3:0
Září Špánik Adam 3:2
Září Tesař Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašpar Luděk 3:2
Červen Černý Martin Sc:Sc
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Hubert Lukáš Sc:Sc
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Květen Hamřík Milan 3:2
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Přeček Martin 1:3
Květen Kříbek Jarda 3:1
Květen Mohyla Emil 2:3
Duben Šeděnka Milan 1:3
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Matějašek David 3:Sc
Duben Grigar Martin 3:Sc 2
Duben Černý Martin 2:3
Březen Hubert Lukáš 3:Sc 1
Březen Dehner Marcel 2:3 1
Březen Juránek Filip 3:0
Březen Taraba Róbert 3:1
Březen Mach Vladimír 3:1
Únor Krišica Petr Sc:3 1
Únor Trojka Aleš Sc:3 1
Únor Wolf Sebastian Sc:3 2
Únor Kříbek Jarda 3:2
Únor Brynda Pavel Sc:3 1
Leden Černý Martin 3:0
Leden Hamřík Milan 3:1
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Leden Richtár Dušan 1:3
Leden Nesladek Petr 3:2
Prosinec Nesrsta Petr Sc:3
Prosinec Badalová Veronika Sc:3 1
Prosinec Šimeček Petr Sc:3 2
Prosinec Hošek Pavel Sc:3 1
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Listopad Grigar Martin 3:0
Listopad Černý Martin 2:3
Listopad Hubert Lukáš 3:0
Listopad Hamřík Milan 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:2 2
Říjen Kubíček Michal 0:3
Říjen Nesrsta Petr 3:2 1
Říjen Brynda Pavel 2:3 2
Říjen Trojka Aleš 2:3
Září Matějašek David 3:0
Září Přeček Martin 0:3
Září Šrámek Fredy 3:1
Září Badalová Veronika 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Badalová Veronika 1:3
Červen Trojka Aleš 1:3
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Červen Sobek Tomáš 3:Sc
Květen Karpeta Petr 3:2
Květen Dehner Marcel 3:2
Květen Medek Petr 3:1
Květen Šimeček Petr 3:1
Květen Kašpar Luděk 3:1
Duben Křetinský David 2:3
Duben Mohyla Emil 3:0 1
Duben Škrobánek Jakub 0:3
Duben Apl Roman 3:0
Duben Žváček Jiří 3:1
Březen Bartosz Tomáš 1:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Vojtovič Daniel 1:3
Březen Hvolka Tomáš 2:3 2
Únor Žváček Jiří 3:1
Únor Šimeček Petr 2:3
Únor Broda Kamil 3:0 2
Únor Matějašek David 3:0
Únor Prokop David 3:1
Leden Vojtovič Daniel 3:Sc 1
Leden Trojka Aleš 2:3 2
Leden Hartmann Silvie Sc:3
Leden Mohyla Emil 0:3
Prosinec Přeček Martin 3:2 2
Prosinec Slunský Petr 3:Sc 1
Prosinec Medek Petr 0:3 3
Prosinec Matějašek David 3:1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Trojka Aleš 0:3
Listopad Badalová Veronika 2:3
Listopad Tesař Martin 3:2
Listopad Bartosz Tomáš 1:3
Říjen Trojka Aleš 0:3
Říjen Konečný Kamil 0:3 2
Říjen Brynda Pavel 0:3
Říjen Hvolka Tomáš 1:3
Září Lerch Ivan 1:3
Září Karpeta Petr 3:2
Září Konečný Kamil 3:1
Září Medek Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brynda Pavel 0:3 1
Červen Křetinský David 3:0
Červen Nesrsta Petr 0:3
Červen Badalová Veronika 3:0 1
Květen Větrovský Lukáš 3:1
Květen Bergel Pavel 1:3
Květen Kupka Jaroslav 3:Sc 3
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Koutný Jakub 3:0
Duben Konečný Kamil 3:1 1
Březen Křetinský David 0:3 1
Březen Bergel Pavel 2:3
Březen Mořkovský Vojtěch 3:1
Březen Větrovský Lukáš 2:3 2
Únor Medek Petr 3:2 1
Únor Větrovský Lukáš 0:3 1
Únor Kupka Jaroslav 3:Sc 2
Únor Křetinský David 1:3 2
Leden Konečný Kamil 1:3 2
Leden Prokop David 3:0
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Pešl Vladan 3:1
Prosinec Zrasták Robert 3:2
Prosinec Riger Břetislav 3:0 2
Prosinec Mrowiec Jakub 3:0 1
Prosinec Hruzík Radim 3:1 2
Prosinec Dehner Marcel 3:0 1
Listopad Hájek Jiří 3:0
Listopad Kocián Martin 3:1
Listopad Karpeta Petr 2:3
Listopad Lerch Ivan 1:3 1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Riger Stanislav 0:3 2
Říjen Žváček Jiří 3:0
Září Lázenský Jan 3:0
Září Klimková Lucie 3:1
Září Bartosz Tomáš 1:3
Září Folwarczny Jan 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Střondala Tomáš 3:0 1
Červen Šrámek Fredy 3:2 1
Červen Šesták Lukáš 3:1 1
Červen Lázenský Jan 3:0
Květen Broda Kamil 1:3
Květen Lasoň Jaroslav 3:1
Květen Pešl Vladan 2:3
Květen Dehner Marcel 2:3
Duben Kocián Martin 0:3
Duben Weber Michal 2:3 2
Duben Plaček Václav 3:0
Duben Bartosz Tomáš 3:0
Duben Ochonski Zdenek 3:Sc
Březen Broda Kamil 0:3 1
Březen Lázenský Jan 3:1
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Vyskočil Stanislav 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:Sc
Únor Kovář David 3:2
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Frantová Lenka 3:0
Leden Kuchař Marek 3:0 2
Leden Vrzgula Jan 3:0
Leden Smotlacha David 3:1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Listopad Polák Radek 3:Sc
Listopad Hubert Lukáš 1:3
Listopad Kubíček Aleš 0:3 2
Listopad Smotlacha David 3:0 1