E9ef8c0a52a9488c296122659270f22d2f3de10f_small

Balus Pavel

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 18 25 8 40.91%
2016/2017 47 20 27 6 42.55%
2015/2016 45 17 27 12 37.78%
2014/2015 44 28 16 3 63.64%
Letní squashování 2013 8 3 5 2 37.50%
2013/2014 40 23 14 4 57.50%
2012/2013 40 14 24 2 35.00%
2011/2012 41 16 25 3 39.02%
2010/2011 28 17 11 0 60.71%
Celkem: 337 156 174 40 46.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Martinková Terezie Sc:3
Červenec / Srpen Holubec Jaromír 1:3
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:3
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 3:1
Červen Ludvík Pavel 1:3
Červen Pelech Michal 1:3
Červen Malý Milan 3:2
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Květen Sikora Jiří Sc:3
Květen Holubec Jaromír 3:1
Květen Bystřičan Jiří 1:3
Květen Andiel Josef 3:1
Duben Andiel Josef Sc:3
Duben Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Rucký Daniel Sc:3
Duben Větrovský Lukáš 1:3
Březen Šlachta Michal 3:1
Březen Holub Petr 2:3
Březen Holubec Jaromír 3:2
Březen Hanusek Jaroslav 1:3
Únor Hýža David 2:3
Únor Mohyla Emil 3:2
Únor Apl Roman 3:1
Únor Kvasnička Václav 1:3
Leden Netolička Jan Sc:3
Leden Kašpar Luděk 2:3
Leden Demian Matúš 3:Sc
Leden Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Krišica Petr 1:3
Prosinec Bystřičan Jiří 1:3
Prosinec Pospisil Vladimir 0:3
Prosinec Holub Petr 2:3
Listopad Pelech Michal Sc:Sc
Listopad Jeřábek Libor 3:Sc
Listopad Holub Petr 3:1
Listopad Ryšavý Filip 3:1
Říjen Massignan Larry 0:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Kovaříková Jana 0:3
Říjen Sikora Jiří 3:0
Září Holubec Jaromír 1:3
Září Zrasták Robert 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:2
Září Broda Kamil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Andiel Josef 0:3
Červenec/Srpen Zrasták Robert 3:0
Červenec/Srpen Ludvík Pavel 3:Sc
Červenec/Srpen Větrovský Lukáš 1:3
Červen Kutěj Honza 3:Sc 1
Červen Štefánek Antonín Sc:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Jüttnerová Sandra 0:3
Červen Riger Břetislav 0:3
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Větrovský Lukáš 3:Sc
Květen Andiel Josef Sc:3
Květen Nový Jan 3:Sc
Duben Ryšavý Filip 3:1
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Zrasták Robert 2:3
Duben Nový Jan 3:1
Duben Mach Vladimír 3:1
Březen Grochal Petr 1:3
Březen Zrasták Robert 3:2
Březen Bajgar Václav 2:3
Březen Broda Kamil 3:0
Únor Malečíková Jaroslava Sc:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Hanusek Jaroslav 3:1
Únor Lampa Tomáš 3:2
Leden Broda Kamil 2:3
Leden Bělíčková Petra 3:Sc
Leden Netolička Jan 3:Sc
Leden Stypa Kamil 0:3
Prosinec Kašpar Luděk Sc:3
Prosinec Farník Michal 0:3
Prosinec Taraba Róbert 1:3
Prosinec Sikora Jiří 3:Sc
Listopad Mohelník Vojtěch 1:3
Listopad Hýža David 2:3
Listopad Holubec Jaromír 3:1
Listopad Broda Kamil 2:3
Říjen Slavíček Jakub Sc:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Záruba Patrik 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Září Hanusek Jaroslav 1:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Šír Robin 0:3
Září Hamřík Milan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Linzer Kamila Sc:Sc
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červen Holubec Jaromír 2:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Sikora Jiří 1:3
Červen Brozek Tomas 3:1
Květen Slavíček Jakub 0:3
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Krejcha Martin 3:2
Květen Mohelník Vojtěch 0:3
Duben Hulík Radim 1:3
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Zrasták Robert 2:3
Duben Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Brodová Barbora 3:Sc
Březen Rechtoris David 3:Sc
Březen Kašpar Luděk 3:2
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Hanusek Jaroslav Sc:3
Únor Broda Kamil 3:Sc
Únor Hýža David Sc:3
Únor Lasoň Jaroslav 1:3
Leden Bystřičan Jiří 1:3
Leden Krupník Lukáš 2:3
Leden Uhlíř Adam 0:3
Leden Apl Roman 1:3
Prosinec Vrága Lukáš 3:2
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Lyko Pavel 3:Sc
Prosinec Rechtoris David 2:3
Listopad Czopik Jan 3:1
Listopad Fiala Lukáš 3:1
Listopad Malý Milan 3:1
Listopad Weiss Marek 3:0
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Říjen Kovaříková Jana Sc:3
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Hýža David Sc:3
Září Lasoň Jaroslav Sc:3
Září Uhlíř Adam Sc:3
Září Holubec Jaromír 3:0
Září Kutěj Honza Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:1
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:1
Červenec / Srpen Hýža David 3:0
Červenec / Srpen Gorecki Pavel Sc:3
Červen Střondala Tomáš 3:2
Červen Kutěj Honza 3:Sc
Červen Sikora Jiří 2:3
Červen Rechtoris David 3:2
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Lyko Pavel 3:2
Květen Andiel Josef 1:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:2
Duben Štefánek Antonín 2:3
Duben Juránek Filip 3:Sc
Duben Střondala Tomáš 3:1
Duben Jeřábek Libor 3:1
Březen Šrámek Fredy 2:3
Březen Langrová Pavlína 3:1
Březen Linzer Kamila 3:1
Březen Vašíček Petr 3:0
Únor Riger Břetislav 0:3 1
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Šrámek Fredy 0:3
Únor Jüttnerová Sandra Sc:3
Leden Taraba Róbert 3:Sc
Leden Bystroň Jan Sc:3
Leden Lasoň Jaroslav 0:3
Leden Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Peroutík Jiří 3:1
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Prosinec Gorecki Pavel 3:2
Prosinec Bystřičan Petr 3:0
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Listopad Kutěj Honza 0:3
Listopad Vrága Lukáš 3:2
Listopad Apl Roman 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Bystroň Jan 3:Sc
Říjen Urban Viktor 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 1:3
Září Sikora Jiří 3:2
Září Malý Milan 3:1
Září Krejcha Martin 3:1
Září Jaššo Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Šeděnka Milan 0:3
Srpen Richtár Dušan 0:3
Srpen Ludvík Pavel 3:1
Srpen Špánik Adam 3:Sc
Červenec Jüttnerová Sandra Sc:3
Červenec Ludvík Pavel 3:1
Červenec Taraba Róbert 1:3
Červenec Kašprišin David Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Frnka Viktor 1:3
Červen Zrasták Robert 1:3
Červen Sochor Tomáš Sc:Sc
Červen Peroutík Jiří 3:1
Květen Střondala Tomáš 3:2
Květen Hýža David 3:1
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Frnka Viktor 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:1
Duben Kantor Martin 0:3
Duben Mrowiec Jakub 0:3
Březen Lukšová Pavla 3:Sc
Březen Jančar Tomáš 0:3
Březen Weber Michal 3:Sc
Březen Apl Roman 1:3
Únor Hill Martin Sc:Sc
Únor Slunský Petr 2:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:2
Únor Krejcha Martin 3:1
Leden Beneš Vojtěch 3:1
Leden Mechelová Gabriela 0:3
Leden Mrowiec Jakub 3:1
Leden Ludvík Pavel 3:1
Prosinec Hrudová Iva Sc:Sc
Prosinec Malý Milan 3:1
Prosinec Ludvík Pavel 3:0
Prosinec Lukšová Pavla 3:0
Listopad Gorecki Pavel 1:3
Listopad Krejcha Martin 3:2
Listopad Pleyer Lukáš Sc:3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Říjen Mrowiec Jakub 2:3
Říjen Binek Zdenek 3:0
Říjen Raška Petr 0:3
Říjen Juránek Filip 3:2
Září Hill Martin 3:1
Září Kříbek Jarda 0:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Bělíčková Petra 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Apl Roman 0:3
Červen Kašprišin David 1:3 1
Červen Klimková Lucie 1:3
Červen Slunský Petr 0:3
Květen Peroutík Jiří 3:2 2
Květen Ludvík Pavel 3:1
Květen Čada Josef 3:0
Květen Hasmanda Robert 3:0
Duben Tomášková Markéta 2:3
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Soukupová Tereza 0:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Březen Bystroň Jan 0:3
Březen Langer Petr 2:3
Březen Hill Martin 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Krejčová Hana 3:2
Únor Taraba Róbert 1:3
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Jüttnerová Sandra 2:3
Leden Kašpar Luděk 0:3
Leden Kubíček Michal 0:3
Leden Bystřičan Jiří 0:3
Leden Bystroň Jan 0:3
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Prosinec Adámek David 3:0
Prosinec Čmuchová Klára 3:Sc
Prosinec Mechelová Gabriela 0:3
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Kubíček Michal 0:3
Listopad Spáčil David Sc:Sc
Listopad Hamřík Milan 0:3
Říjen Čmuchová Klára 3:0
Říjen Kocmanová Natálie Sc:Sc
Říjen Holubec Jaromír 1:3 1
Říjen Langer Michaela 3:0
Září Kubíček Michal 0:3 1
Září Riger Břetislav 1:3 1
Září Střondala Tomáš 0:3
Září Malečíková Jaroslava 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Folwarczny Jan Sc:3
Červen Vrága Lukáš 2:3 1
Červen Matějašek David Sc:3
Červen Missigová Šárka Sc:3
Květen Harastej Luboš 3:2
Květen Bartoš Jan 3:2
Květen Janošíková Zuzana 3:0
Květen Kašparová Linda 3:2
Duben Strachala David 0:3
Duben Hájek Jiří 0:3
Duben Kašpar Luděk 2:3
Duben Riger Břetislav 3:2
Březen Kupka Jaroslav 2:3
Březen Riger Břetislav 2:3 1
Březen Střondala Tomáš 1:3 1
Březen Peroutík Jiří 3:0
Únor Riger Břetislav 2:3 1
Únor Rašková Lenka 3:2
Únor Sikora Jiří 3:1
Únor Vrága Lukáš 2:3
Leden Papřok Ondřej 1:3
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Dehner Marcel 0:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Křetinský David 0:3 1
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Kocián Martin 0:3
Prosinec Lukšová Pavla 3:2
Prosinec Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Kašparová Linda 3:Sc
Listopad Pešl Vladan 0:3
Listopad Spáčil David 3:1
Listopad Zrasták Robert 0:3
Říjen Jaššo Petr 3:Sc 1
Říjen Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Hasmanda Robert 3:0
Říjen Mořkovský Vojtěch 2:3
Září Malík Karel 1:3 1
Září Mechelová Gabriela 0:3 1
Září Šrámek Fredy 1:3 1
Září Matějašek David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štefaník Martin 3:Sc
Červen Kašparová Linda 3:2
Červen Ochonski Zdenek 1:3
Červen Vrága Lukáš 0:3
Květen Vyskočil Stanislav 2:3
Květen Apl Roman 0:3
Květen Kaňa Aleš 3:1
Květen Klimková Lucie 3:1
Duben Urban Michael 3:Sc
Duben dich din 3:2
Duben Malík Karel 3:1
Duben Kašparová Linda 3:2
Březen Vyskočil Stanislav 1:3
Březen Broda Kamil 1:3
Březen Bartusek Jirka 2:3
Březen Lázenský Jan 1:3 1
Únor Žůrek Vladimír 3:2
Únor Přeček Martin 3:1
Únor Malík Karel 3:0
Únor Malečíková Jaroslava 3:2
Leden Přeček Martin 3:1
Leden Vyskočil Stanislav 1:3
Leden Vrága Lukáš 1:3 1
Leden Lukšová Pavla 3:0
Listopad Vyskočil Stanislav 3:2
Listopad Mikeska Karel 0:3
Listopad Siepaková Soňa 3:0
Listopad Fišerová Veronika 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání