Avatars_small

Kašparová Linda

Skupina Z Junior 2A
Pohlaví žena
Věk 25 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 13 27 19 31.71%
2010/2011 19 12 7 0 63.16%
2009/2010 28 9 18 3 32.14%
Celkem: 88 34 52 22 38.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Jiří 3:1
Červen Mechelová Gabriela 0:3 2
Červen Pešl Vítek 3:Sc 1
Červen Peroutík Jiří 3:0
Květen Janošíková Zuzana 3:0
Květen Bartoš Jan 0:3 1
Květen Harastej Luboš Sc:Sc
Květen Balus Pavel 2:3
Duben Langrová Pavlína 3:0
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Duben Hasmanda Robert 3:1 2
Duben Mrowiec Jakub 3:0
Březen Hasmanda Robert Sc:3
Březen Rašková Lenka 0:3
Březen Langer Petr 0:3
Březen Vašíček Petr Sc:3
Březen Spáčil David 0:3
Únor Malečíková Jaroslava Sc:3
Únor Langrová Pavlína Sc:3 1
Únor Čmuchová Klára Sc:3
Únor Hasmanda Robert Sc:3
Únor Plaček Václav Sc:3 1
Leden Peroutík Jiří Sc:3
Leden Šimeček Petr Sc:3 1
Leden Vašíček Petr Sc:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Hasmanda Robert Sc:3
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Peroutík Jiří 3:2
Listopad Balus Pavel Sc:3
Listopad Spáčil David Sc:3
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Pešl Vladan 1:3
Říjen Malík Karel 3:2
Říjen Kupka Jaroslav Sc:3
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Říjen Harastej Luboš Sc:3
Září Jaššo Petr Sc:3
Září Hruzík Radim 0:3 1
Září Beer Jaroslav 3:2
Září Šandová (Myšková) Hana 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Ochonski Zdenek 0:3
Červen Štefaník Martin 3:Sc
Červen Balus Pavel 2:3
Květen Kuchař Marek 3:0
Květen Wrona Jakub 3:0
Květen Mechelová Gabriela 3:1 2
Květen Přeček Martin 3:Sc
Duben Malík Karel 1:3 1
Duben dich din 3:1
Duben Urban Michael 3:Sc
Duben Balus Pavel 2:3
Březen Lukšová Pavla 3:0
Březen Ječmínek Martin 0:3
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Střondala Tomáš 3:2
Únor Kmin DJ 3:Sc
Únor Kuchař Marek 3:0
Únor Bajer Radim 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Přeček Martin 0:3 1
Červen Švrček Roman 0:3
Červen Kocmanová Natálie Sc:Sc
Červen Jaššo Petr 0:3
Květen Alvarezová Jana 3:0
Květen Staš Jiří 3:Sc
Květen Střondala Tomáš 1:3
Duben Volfová Zuzana 3:1
Duben Kmin DJ 3:Sc
Duben Slepčan Lukáš 3:Sc
Duben Missigová Šárka 0:3
Duben Alvarezová Jana 1:3
Březen Švrček Roman Sc:3
Březen Žůrek Vladimír 2:3
Březen Kocmanová Natálie Sc:3
Březen Lázenský Jan 0:3
Únor Slepčan Lukáš 3:Sc
Únor Šandová (Myšková) Hana 0:3
Únor Štefaník Martin 0:3
Únor Lukas Richard 0:3
Leden Sváková Denisa 3:0
Leden Přeček Martin 0:3 1
Leden Hudý Petr 3:Sc
Leden Votoček Tomáš 0:3
Prosinec Hlůže Petr 0:3
Prosinec Michalus Marek 0:3
Prosinec Staš Jiří 0:3
Prosinec Přeček Martin 3:Sc