Avatars_small

Pešl Vladan

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 42 19 23 5 45.24%
2010/2011 32 13 19 0 40.63%
2009/2010 28 13 15 0 46.43%
Celkem: 102 45 57 5 44.12%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šimeček Petr 1:3 1
Červen Vavřička Karel 3:0
Červen Bartoš Jan 3:2
Červen Slunský Petr 1:3
Květen Šimeček Petr 1:3 1
Květen Mechelová Gabriela 3:0
Květen Farník Michal 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Vrága Lukáš 3:2
Duben Malík Karel 3:Sc 1
Duben Bartoš Jan 3:0
Duben Hlisnikovský Petr 2:3
Březen Vrága Lukáš 3:1
Březen Mechelová Gabriela 0:3 1
Březen Hamřík Milan 3:0
Březen Klimková Lucie 3:2
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Šrámek Fredy 3:0
Únor Apl Roman 0:3
Leden Konečný Kamil 0:3 1
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Bartusek Jirka 1:3
Leden Prokop David 2:3 1
Prosinec Vrága Lukáš 3:0
Prosinec Malík Karel 3:1
Prosinec Badalová Veronika 0:3
Prosinec Hill Martin 3:0
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Kašparová Linda 3:1
Listopad Spáčil David 3:1 1
Říjen Krejčová Hana Sc:3
Říjen Hájek Jiří Sc:3
Říjen Badalová Veronika Sc:3
Říjen Šesták Lukáš Sc:3
Říjen Folwarczny Jan Sc:3
Září Hanusek Jaroslav 2:3 1
Září Vrága Lukáš 3:Sc
Září Dehner Marcel 1:3 1
Září Broda Kamil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Slunský Petr 0:3
Červen Kocián Martin 0:3
Červen Ječmínek Martin 3:1
Červen Hruzík Radim 3:0
Květen Broda Kamil 2:3
Květen Lasoň Jaroslav 3:2
Květen Dehner Marcel 2:3 1
Květen Bartusek Jirka 3:2
Duben Koutný Jakub 2:3
Duben Matějašek David 3:1
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Duben Vyskočil Stanislav 3:1
Březen Kocián Martin 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 3:2
Březen Smotlacha David 3:0
Březen Mikeska Karel 0:3
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Broda Kamil 2:3 1
Únor Šesták Lukáš 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:0
Leden Kupka Jaroslav 1:3 1
Leden Juráň David 1:3
Leden Weber Michal 3:2
Leden Krkoška Libor 0:3
Listopad Ochonski Zdenek 1:3 1
Listopad Škrobánek Jakub 0:3
Listopad Vlček Dobroslav 0:3
Listopad Farník Michal 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 2:3
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Říjen Danisz Radim 3:Sc
Říjen Koutný Jakub 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kupka Jaroslav 3:1
Červen Hanusek Jaroslav 3:2 1
Červen Lukáš Jan 3:0
Červen Dehner Marcel 3:0
Květen Vlček Michal 0:3 1
Květen Dlouhý Radim 3:2
Květen Dehner Marcel 3:0
Květen Mechelová Gabriela 3:0 1
Duben Štift David 0:3 1
Duben Danisz Radim 1:3
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Holuša Petr 1:3 1
Březen Vavřínek Martin 0:3
Březen Trojková Lada 3:1
Březen Farník Michal 0:3
Březen Koutný Jakub 2:3
Únor Kubíček Michal 0:3
Únor Rozsypal Jan 3:2
Únor Děrgel Ivo 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:2
Leden Farník Michal 1:3
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Samek Petr 0:3
Leden Vavřička Karel 1:3
Listopad Štěpař Jaroslav 3:Sc
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Listopad Klimša Ladislav 3:0
Listopad Vavřička Karel 0:3