Avatars_small

Hlisnikovský Petr

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 6 6 3 50.00%
2017/2018 46 23 23 18 50.00%
2016/2017 22 15 7 1 68.18%
2015/2016 21 7 14 10 33.33%
2014/2015 46 26 16 6 56.52%
Letní squashování 2013 8 3 4 4 37.50%
2013/2014 47 16 31 18 34.04%
2012/2013 40 26 14 5 65.00%
2011/2012 24 20 4 1 83.33%
Celkem: 266 142 119 66 53.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Kašpar Luděk
Prosinec Bystřičan Jiří
Prosinec Holubec Jaromír
Prosinec Hýža David
Listopad Holub Petr 3:2
Listopad Kučeja Václav 2:3
Listopad Bajgar Václav 2:3
Listopad Demian Matúš 3:2
Říjen Holub Petr 3:2
Říjen Taraba Róbert Sc:3
Říjen Kantor Martin 3:1
Říjen Kubíček Michal Sc:3
Září Stypa Kamil 0:3
Září Šeděnka Milan 3:1
Září Kantor Martin 3:1
Září Brodová Barbora Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Rucký Daniel 3:1
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 3:Sc
Červenec / Srpen Hýža David 3:0
Červen Krišica Petr Sc:3
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 3:Sc
Červen Hýža David Sc:3
Květen Dominec Miroslav 3:Sc
Květen Farník Michal Sc:3
Květen Pospisil Vladimir Sc:3
Květen Mrňka Michal Sc:3
Duben Kantor Martin 2:3
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Duben Jašek Jakub Sc:3
Duben Šimeček Petr Sc:3
Březen Vojtovič Daniel Sc:3
Březen Holík Pavel Sc:3
Březen Jašek Jakub Sc:3
Březen Massignan Larry Sc:3
Únor Stypa Kamil 3:Sc
Únor Jašek Jakub Sc:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Sikora Miroslav 2:3
Leden Dehner Marcel 3:2
Leden Stypa Kamil 2:3
Leden Šimeček Petr 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Hulík Radim 3:0
Prosinec Šír Robin 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 3:2
Prosinec Bartusek Jirka 3:2
Listopad Šimeček Petr 3:2
Listopad Dehner Marcel 3:2
Listopad Štefánek Antonín 3:1
Listopad Ciganek Pavel Sc:3
Listopad David Martin 0:3
Říjen Šeděnka Milan Sc:3
Říjen Filipčík Pavel 3:2
Říjen Badalová Veronika 2:3
Říjen Brodová Barbora 3:1
Říjen Holík Pavel 3:0
Září Jeřábek Libor Sc:3
Září Lampa Tomáš 3:0
Září Malečíková Jaroslava Sc:3
Září Nový Jan Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Dehner Marcel 3:2
Červenec/Srpen Šír Robin 3:Sc
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 3:0
Červenec/Srpen Šeděnka Milan 3:2
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Tesař Martin 3:Sc
Červen Šeděnka Milan 2:3
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Ciganek Pavel Sc:3
Květen Wrona Tomáš 0:3
Květen Urban Viktor 2:3
Květen Badalová Veronika 1:3
Květen Juráň David 2:3
Duben Hamřík Milan 3:2
Duben Holík Pavel 0:3
Duben Filipčík Pavel 3:2
Duben Bartusek Jirka 3:2
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Ciganek Pavel 3:2
Březen Mohelník Vojtěch 3:1
Březen Kučeja Václav 3:2
Březen Záruba Patrik 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Nesrsta Petr Sc:3
Leden Sikora Miroslav Sc:3
Leden Kubíček Aleš Sc:3
Leden Špánik Adam Sc:3
Leden Jirka Vladimir Sc:3
Prosinec Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Vaněk Martin 3:Sc
Prosinec Bartusek Jirka 3:Sc
Prosinec Kubíček Aleš 2:3
Listopad Holuša Marek 3:2
Listopad Tesař Martin 3:1
Listopad Jašek Jakub 0:3
Listopad Kantor Martin 3:1
Říjen Špánik Adam 3:0
Říjen Holík Pavel 3:0
Říjen Vaněk Martin Sc:3
Říjen Urban Viktor Sc:3
Září Wrona Tomáš Sc:3
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Kubíček Michal 1:3
Září Badalová Veronika Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Tesař Martin 3:0
Červenec / Srpen Štěpař Jaroslav 2:3
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:2
Červenec / Srpen Kubíček Michal 1:3
Červen Kantor Martin 2:3
Červen Hamřík Milan 3:0
Červen Jašek Jakub 3:1
Červen Šeděnka Milan 3:0
Květen Holík Pavel 3:2
Květen Nesrsta Petr 3:2
Květen Kantor Martin 3:0
Květen Lerch Ivan 3:2
Duben Špánik Adam Sc:Sc
Duben Šimeček Petr Sc:Sc
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Kubíček Aleš 0:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Holík Pavel 3:Sc
Březen Badalová Veronika Sc:3
Březen Tesař Martin 3:Sc
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Kubíček Aleš 2:3
Únor Kubíček Michal 3:Sc
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Šimeček Petr 3:0
Leden Richtár Dušan Sc:Sc
Leden Kubíček Michal 1:3
Leden Hálek David 3:Sc
Prosinec Lerch Ivan 3:1
Prosinec Nesladek Petr 3:2
Prosinec Přeček Martin 3:0
Prosinec Jašek Jakub 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Listopad Šimeček Petr 2:3
Listopad Kubíček Aleš 2:3
Listopad Richtár Dušan Sc:3
Listopad Kubíček Michal Sc:Sc
Říjen Jašek Jakub 3:0
Říjen Badalová Veronika 3:2
Říjen Lerch Ivan 3:1
Říjen Hošek Pavel 3:Sc
Říjen Nesladek Petr 3:2
Září Šimeček Petr 1:3 1
Září Krupník Lukáš 3:0
Září Přeček Martin 3:2
Září Richtár Dušan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kašprišin David 3:0
Srpen Kašpar Luděk Sc:Sc
Srpen Riger Břetislav 3:0
Srpen Taraba Róbert Sc:3
Červenec Hubert Lukáš Sc:3
Červenec Fabián Dalibor 0:3
Červenec Nesrsta Petr 3:2
Červenec Kašpar Luděk Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krišica Petr Sc:3
Červen Špánik Adam Sc:3
Červen Bystroň Jan Sc:3
Červen Pleyer Lukáš 3:Sc
Červen Kantor Martin Sc:3
Květen Mohyla Emil Sc:3
Květen Bartusek Jirka Sc:3
Květen Hamřík Milan Sc:3
Květen Přeček Martin Sc:3
Květen Kříbek Jarda Sc:3
Duben Riger Stanislav Sc:3
Duben Fabián Dalibor Sc:3
Duben Jašek Jakub Sc:3
Duben Wolf Sebastian Sc:3
Duben Bartosz Tomáš Sc:3
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Němec Martin Sc:3
Březen Kubíček Aleš 0:3
Březen Hošek Pavel 2:3
Březen Holuša Marek 0:3
Únor Kratochvíl Michal 3:Sc
Únor Holuša Marek 3:Sc
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Kubíček Michal Sc:3
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Leden Hošek Pavel 3:1
Leden Riger Stanislav 3:2
Leden Tesař Martin 3:1
Leden Trojka Aleš 3:0
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Holuša Marek 1:3
Prosinec Juráň David 2:3 2
Prosinec Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Fabián Dalibor Sc:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:0
Listopad Lerch Ivan 3:1
Listopad Šimeček Petr 3:1
Listopad Trojka Aleš 3:2
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3
Říjen Hošek Pavel Sc:3 1
Říjen Kubíček Aleš 0:3
Říjen Kratochvíl Michal 3:0
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Září Mohyla Emil 3:1
Září Lerch Ivan 3:0
Září Hubert Lukáš 3:0 3
Září Brynda Pavel 0:3 3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vojtovič Daniel Sc:3
Červen Sikora Radim Sc:3
Červen Lerch Ivan Sc:3
Červen Holuša Marek 1:3
Květen Tesař Martin 3:2
Květen Nesrsta Petr 3:2
Květen Škrobánek Jakub 3:1
Květen Bartosz Tomáš 3:1
Duben Lerch Ivan 1:3
Duben Šimeček Petr 3:0
Duben Přeček Martin 3:1
Duben Badalová Veronika 1:3
Březen Kubíček Aleš 1:3
Březen Trojka Aleš 3:Sc
Březen Sobek Tomáš 3:1
Březen Hubert Lukáš 0:3
Únor Juráň David Sc:3
Únor Štift David 0:3
Únor Mihulová Klára Sc:3
Únor Fabián Dalibor 2:3
Leden Sobek Tomáš 3:0
Leden Lerch Ivan 3:1
Leden Křetinský David 3:Sc
Leden Tesař Martin 3:2
Prosinec Trojka Aleš 3:1
Prosinec Sikora Radim 3:1
Prosinec Brynda Pavel 1:3 4
Prosinec Kubíček Aleš 0:3 1
Listopad Broda Kamil 3:0
Listopad Křetinský David 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Nesrsta Petr 3:2
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Říjen Šimeček Petr 3:1
Říjen Kubínek David 3:Sc
Říjen Karpeta Petr 3:0
Září Šimeček Petr 3:2 2
Září Kašpar Luděk 3:1
Září Mechelová Gabriela 3:0
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wolf Sebastian 1:3
Červen Karpeta Petr 2:3
Červen Švidrnoch Marek 3:Sc
Květen Broda Kamil 3:1
Květen Konečný Kamil 2:3 2
Květen Koutný Jakub 3:1
Květen Folwarczny Jan 3:0
Duben Pešl Vladan 3:2
Duben Vrága Lukáš 3:1
Duben Bartoš Jan 3:1 2
Duben Malík Karel 3:Sc 1
Březen Šimek Martin 3:0
Březen Papřok Ondřej 3:0
Březen Mrowiec Jakub 3:0 2
Březen Beer Jaroslav Sc:3 1
Únor Vavřička Karel 3:0 1
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Palánková Andrea 3:Sc 1
Únor Mrowiec Jakub 3:0 1
Únor Langer Michaela 3:0 1
Leden Migdalová Markéta 3:0
Leden Veltruský Jan 3:Sc 1
Leden Figura Daniel 3:Sc
Leden Palánková Andrea 3:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání