A1c758f5afa4741cc9f75b720a0732390f26f261_small

Jeřábek Libor ●

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 5 8 4 35.71%
2017/2018 46 15 31 16 32.61%
2016/2017 43 21 21 8 48.84%
2015/2016 45 24 19 3 53.33%
2014/2015 44 27 17 1 61.36%
Celkem: 192 92 96 32 47.92%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Vlček Lukáš
Prosinec Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Prosinec Jančíková Marie 3:1
Prosinec Žurková Lenka
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Rechtoris David 1:3
Listopad Čechák Vojtěch 2:3
Listopad Malý Milan 2:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Říjen Nový Jan 3:Sc
Říjen Šlachta Michal Sc:3
Říjen Martinková Terezie 0:3
Září Malečíková Jaroslava 3:1
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Bajgar Václav Sc:Sc
Září Fabián Dalibor 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Brožek Václav Sc:3
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 0:3
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Jaššo Petr 3:Sc
Červen Lampa Tomáš 0:3
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Vlček Lukáš Sc:3
Červen Demian Matúš Sc:3
Květen Mikesková Adéla Sc:3
Květen Lampa Tomáš 1:3
Květen Tesař Petr Sc:3
Květen Jaššo Petr 3:1
Duben Pelech Michal 0:3
Duben Bělíčková Petra Sc:3
Duben Šlachta Michal Sc:3
Duben Demian Matúš Sc:3
Březen Řeháček Petr 3:1
Březen Tesař Petr 3:Sc
Březen Fiala Lukáš 3:Sc
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Vašíček Petr 3:0
Únor Krejcha Martin Sc:3
Únor Zrasták Robert Sc:3
Únor Malý Milan 0:3
Únor Šlachta Michal 2:3
Leden Malý Milan 3:Sc
Leden Bradáč Martin Sc:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Lampa Tomáš Sc:3
Prosinec Pelech Michal 3:Sc
Prosinec Mikesková Adéla 3:1
Prosinec Demian Matúš 2:3
Prosinec Žák Igor 3:2
Listopad Holub Petr 1:3
Listopad Balus Pavel Sc:3
Listopad Pelech Michal 1:3
Listopad Ryšavý Filip 0:3
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Farník Michal 0:3
Říjen Pospisil Vladimir 0:3
Říjen Taraba Róbert 0:3
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Malečíková Jaroslava 3:0
Září Nový Jan 3:Sc
Září Lampa Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Žák Igor 3:2
Červenec/Srpen Lampa Tomáš Sc:3
Červenec/Srpen Bělíčková Petra 3:1
Červenec/Srpen Žurková Lenka 3:2
Červen Malečíková Jaroslava 2:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Vacková Klára 3:Sc
Červen Tesař Petr 3:Sc
Červen Fiala Lukáš 3:Sc
Květen Žurková Lenka 3:1
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Žák Igor 3:Sc
Květen Milota Radek 3:1
Duben Peterková Andrea 3:2
Duben Tančiboková Natalie 3:Sc
Duben Pácl Petr 0:3
Duben Langrová Pavlína 3:0
Březen Fiala Lukáš 0:3
Březen Peterková Andrea 3:Sc
Březen Ryšavý Filip 3:1
Únor Pavlusová Kateřina 3:0
Únor Tesař Petr Sc:3
Únor Langrová Pavlína 1:3
Leden Malý Milan 3:1
Leden Ryšavý Filip 3:1
Leden Střondala Tomáš 2:3
Leden Vitasek Petr 3:Sc
Prosinec Lampa Tomáš 2:3
Prosinec Škapa Jiří 1:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:2
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Listopad Langrová Pavlína Sc:3
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Listopad Malý Milan 2:3
Listopad Žák Igor Sc:3
Říjen Milota Radek 3:1
Říjen Střondala Tomáš 1:3
Říjen Taraba Róbert Sc:3
Říjen Tesař Petr Sc:3
Září Kovaříková Jana Sc:3
Září Holubec Jaromír Sc:Sc
Září Krejcha Martin 1:3
Září Sikora Jiří 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:Sc
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 3:1
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav 1:3 1
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Turčinková Kateřina 3:Sc
Červen Rechtoris David 0:3
Červen Čada Josef Sc:Sc
Květen Rechtoris David 0:3
Květen Farník Michal 0:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Fiala Lukáš 3:1
Duben Kovaříková Jana 0:3
Duben Fiala Lukáš 3:Sc
Duben Brodová Barbora 3:Sc
Duben Malý Milan 3:0
Březen Holubec Jaromír 1:3
Březen Janošíková Zuzana 3:Sc
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Vala Martin 3:0
Únor Kovaříková Jana 3:Sc
Únor Sikora Jiří 1:3
Únor Rechtoris David 0:3
Únor Šír Robin 1:3
Únor Bystřičan Jiří 0:3
Leden Tesař Petr 3:0
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Janošíková Zuzana 3:Sc
Leden Malý Milan 3:1
Prosinec Sikora Jiří 1:3
Prosinec Žák Igor 3:0
Prosinec Weiss Marek 3:0
Prosinec Linzer Kamila 3:0
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Listopad Kovaříková Jana 2:3
Listopad Mach Vladimír 0:3
Listopad Kašpar Luděk 2:3
Říjen Binek Zdenek 3:0
Říjen Holešová Kateřina 3:1
Říjen Linzer Kamila 2:3
Říjen Tesař Petr 3:0
Září Gorecki Pavel Sc:3
Září Grochal Petr 0:3
Září Sikora Jiří 2:3
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčová Hana Sc:3
Červenec / Srpen Czopik Jan 1:3
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav 0:3
Červenec / Srpen Janoško Zdeněk 3:Sc
Červen Gorecki Petr 3:1
Červen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Červen Lyko Pavel 0:3
Červen Pelech Michal 1:3
Květen Malý Milan 3:Sc
Květen Kovaříková Jana 3:0
Květen Langrová Pavlína 3:1
Květen Holubec Jaromír 1:3
Duben Střondala Tomáš 3:0
Duben Juránek Filip 3:Sc
Duben Štefánek Antonín 2:3
Duben Balus Pavel 1:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Březen Peroutík Jiří 3:1
Březen Uhlíř Adam 1:3
Březen Lukšová Pavla 3:1
Únor Hýža David 3:2
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:2
Únor Andiel Josef 3:2
Leden Wollmann Petr 3:0
Leden Bělíčková Petra 3:1
Leden Peroutík Jiří 1:3
Leden Čada Josef 3:2
Prosinec Hudec Lukáš 3:0
Prosinec Riger Břetislav 1:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 2:3
Prosinec Hamříková Jarmila 3:Sc
Listopad Gorecki Pavel 3:2
Listopad Raška Štěpán 3:0
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Bystroň Jan 0:3
Říjen Peroutík Jiří 3:1
Říjen Linzer Kamila 3:1
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Lukšová Pavla 3:1
Září Šubert Roman 1:3
Září Švidrnoch Marek 1:3
Září Hudec Lukáš 3:0
Září Štefánek Antonín 3:2